Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan nőről, aki családokat bomlaszt meg?

Figyelt kérdés
Adott egy nő, aki egy családot bomlaszt meg azáltal, hogy elveszi a férjet, apát tőlük. Majd X év házasság után a férfi meghal, a nő pedig 6 hónappal a temetése után egy újabb családos férfivel kezd, ugyan úgy elveszi a családjától. Szerintem az ilyen nő nem túl jó ember. Mi a véleményetek?

2018. júl. 3. 17:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/139 anonim ***** válasza:
71%
Mi a véleményem? Hogy csak azt a családot lehet bomlasztani, ahol baj van. És a férfi tartozik hűséggel a feleségének, nem a szerető. Nem a szerető a hibás, csak azt lehet vinni aki hagyja és akarja hogy vigyék.
2018. júl. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/139 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem undorító a férj meg a szerető is.

Okés, hogy nem a szerető lehet az oka a rossz házasságnak, de azért nehogy már felszenteljük a nevét is olyasvalakinek, aki házas emberrel kezd :D

2018. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/139 A kérdező kommentje:
#42 Ráadásul a nő ismerte is a feleséget, meg a gyereket is... Szóval alattomos húzás volt mindkét részről. Arról nem is beszélve, hogy egy jó kapcsolatot tett tönkre szándékosan. Talán fájt neki a más boldogsága, talán olyan férfi kellett neki, mint a férj. Erősen kisebbségi komplexust érzek emögött. Pláne, hogy sorozatosan ezt műveli... Köszönöm válaszod!
2018. júl. 16. 15:19
 44/139 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező, én egyre jobban sajnállak téged.
2018. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/139 A kérdező kommentje:
#44 Hogy érted?
2018. júl. 16. 15:39
 46/139 anonim ***** válasza:
70%

Úgy, hogy leragadtál ebben az egészben. Hetek óta csapsz le azonnal azokra, akik egy szeretőt szidalmaznak, és köszöngeted a válaszokat nekik, miküzben átlépsz a neked nem tetszőkön.


Megrekedtél a rossz pszichés folyamatokban. tetszik-nem tetszik, aki megcsalt, az a hibás és te. Ti ketten hoztatok rossz döntéseket ebben a szituban, és ahhoz van közöd. Mindebből eredő összes frusztrációt rázúdítod arra, akinek nincs elszámolnivalója feléd, mert ő sem nem ígért neked hűséget, sem nem választott magának egy olyan férjet, aki megcsalja.


Ez nem épít, ez rombol.

Téged rombol.

És eltakarja előled a megoldást. Ami pedig az, hogy felépítsd önagad, és képes légy az önismeret olyan fokára jutni, amikor már nem választasz csalót. Mert az az igazság, hogy annak mindig oka van, hogy (ahogy utóbb, pszichológusnál, a feldolgozás kapcsán mindig ki szokott derülni) valakit megcsalnak, és a legrosszabb az egészben, hogy előre tudható lenne ... ha nem dugná a fejét a homokba az illető.


Mert vagy olyan embert választ, akinek a hűség nem a mindenek feletti érték, mert nem egyeznek lelkiekben vagy szexuálisan a partnerrel, akár csak kis mértékben sem, vagy mert a hűség és a házasság a partnernek részeleteiben mást jelent, mint önmaguknak ... Ezer válasz létezik.


De egyik sem az, hogy a 3. lenne a az ok. Ő kizárólag okozat. A két házas fél kapcsolati hiányosságának okozata.


A legnagybb jószándékkal írom ezt le neked.

2018. júl. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/139 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó vagyok, kimaradt a válaszolból: nem várhatod el egy kívülállótóll, hogy a feleség és a gyerek érdekében cselekedjen. Neki nem dolga óvni egy idegen gyereket ilyen részleteiben, és nem dolga óvni más házasságát.

Ő nem tartozik ezekért elszámolással. Csak a gyerek szülei, senki más.

2018. júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/139 anonim ***** válasza:
28%

Utolso,reszben igaz,de azert tenyleg ne szenteljunk mar fel egy szeretot.Donthetett volna az is ugy,hogy nem pont hazasemberrel kezd

Ha van benne egy kis erkocsi tartas,gerinc,szolidalitas egy masik no fele,hiszen o is no lenne ha igaz,vele is megtehetnek,csak kicsi empatia hianyzik.

Ha a megcsalt nonek nincs onbecsulese,mert esetleg megbocsat,a szeretonek van onbecsulese,hogy belemegy egy megalazo viszonyba???

Na ugye ....

2018. júl. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/139 anonim ***** válasza:
58%

48

Nincs naugye.


Senki nem szenteli fel a szeretőt. De tény, hogy neki nincs elszámolnivalója, semmi, mert ő nem felel a házasságért meg más gyerekéért sem.


És a szeretői viszony nem megalázó sok esetben. Nem tudhatod, sokan ezt tudatosan választják, és az önkéntes szerep nem megalázó, mert lehet, hogy neki ennyi megfelelő vagy az is lehet, hogy valami miatt neki ez a siker.


Az erkölcs meg ez esetben kultúránként változik. De felelőssé egyszerűen nem tehető két másik ember házasságáért, gyerekéért stb. Ő nem ígérte meg, hogy hű lesz, sem a gyereknek nem tartozik semmivel.


Előző voltam (nem vagyok szerető, csak lássunk már tisztán azért).

2018. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/139 anonim ***** válasza:
58%

48

Előző vagyok, kimaradt belőle, hogy nem kell empátiát érezzen a másik, idegen nő felé. Én sem vállalok közösséget mindenkivel, aki elől monduuk előléptetést happolok el, vagy mondjuk ugyanúgy nő, mint én.


Minden egyes ember a saját pecsenyéjét sütögeti a világban, szinte minden területen, te is.

2018. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!