Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan nőről, aki családokat bomlaszt meg?

Figyelt kérdés
Adott egy nő, aki egy családot bomlaszt meg azáltal, hogy elveszi a férjet, apát tőlük. Majd X év házasság után a férfi meghal, a nő pedig 6 hónappal a temetése után egy újabb családos férfivel kezd, ugyan úgy elveszi a családjától. Szerintem az ilyen nő nem túl jó ember. Mi a véleményetek?

2018. júl. 3. 17:18
 101/139 anonim ***** válasza:
0%
Szegényke nem érti h nem ok nélkül csalták meg,nő vagyok de téged én is megcsalnálak,mert mentálisan nem vagy rendben.. Rakd már rendbe magad és keress egy pasast..
2018. szept. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/139 anonim ***** válasza:
0%
És ha megcsalják,fel áll mert normális nő,én is felálltam kerestem mást te meg vergődsz itt június óta.. Miközben a volt férjed rég boldog mással,ennek azért oka van..
2018. szept. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/139 A kérdező kommentje:

#105


Jajjmááár!! 😂🤣

2018. szept. 27. 16:32
 104/139 anonim ***** válasza:
84%
60%-os, nagyon komoly lehetett az a kapcsolat, ha te 2 hónappal később már mással voltál :D
2018. szept. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/139 anonim ***** válasza:
23%
Ki mondta h két hónap volt,mikor félre ment,kivágtam mint macskát eu sétára mondjuk örültem is mert már a jelenléte is zavart. Kinek kéne olyan aki félre dug meg nem érzel már szart se iránta lakhatásért nem maradok fosban,sok buta nő van aki turi évekig mert a pasi pénzes,meg vergődik évekig míg más tovább lép és azt megszólja.. Ja és azóta 20 éve élek kapcsolatban nem fosban ahonnan kifelé dugunk.. Maradjon a hülye egy megcsalóval meg szarban mert úgy illik,csak nem értem miért kell visongani,meg vergődni,vége van mész tovább a szemetet meg kidobod,és felállsz ,sajnos örök mondás a szarból nem lehet várat építeni..
2018. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/139 A kérdező kommentje:

#105

Ebben mondjuk igazad van.

De nekem azért nehéz, mert minden nap úgy jött haza, hogy szeretett, ölelt, gondoskodott. Érted? 13 évig.

Aztán derült égből villámcsapás.

Ezért vagyok én nyomorult...

2018. szept. 27. 17:42
 107/139 anonim ***** válasza:
0%
És nem vettél észre semmit? Illatot nőit,bármit ami utalást..?
2018. szept. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/139 A kérdező kommentje:

#105

Az ég világon semmit. Annyira jól csinálta. Nem maradozott ki, mindig velünk volt. Persze könnyű helyzete volt, mert kolléganője, lehettek együtt eleget. Aztán haza jött mint tisztes Család apa...

Hát ezért nem tudom túl tenni magam. Mert én nagyon őszintén szerettem, meg tettem mindent, hogy jól legyünk. Egy hét alatt kiszámított magát tőlünk.

2018. szept. 27. 17:58
 109/139 anonim ***** válasza:
18%
Hát sok férfi eljátssza otthon,mert ott a bútordarab aki főz mos ,közben jól hátba döfik nekem exem unokahúgomat vitte az ágyunkba,aztán barátnőmmel is volt,később ez is kiderült,de akkor már lapát volt..
2018. szept. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/139 A kérdező kommentje:

#109

Úristen! 😧

Ezt is hogy lehetett túlélni. 😢

2018. szept. 27. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!