Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan nőről, aki családokat bomlaszt meg?

Figyelt kérdés
Adott egy nő, aki egy családot bomlaszt meg azáltal, hogy elveszi a férjet, apát tőlük. Majd X év házasság után a férfi meghal, a nő pedig 6 hónappal a temetése után egy újabb családos férfivel kezd, ugyan úgy elveszi a családjától. Szerintem az ilyen nő nem túl jó ember. Mi a véleményetek?

2018. júl. 3. 17:18
 111/139 anonim ***** válasza:
25%
Nem volt könnyű,megfeneklettem,de sajnos gyerekkoromtól kaptam az íveket megtaposott az élet párszor,szóval ami nem öl meg megerősít típus lettem,vagyok,és nem mutattam ki ha nem muszáj mert inkább ezer irigyed legyen mint egy sajnálod,a síró lelkű ember meg tudja h kell túl élni.. Kettő megtanultam cápák közt úszni az évek alatt ha érted ezzel mire gondolok.. Nem vagyok mai csirke én se de igenis fel kell állni mert ott maradsz ezért javaslom a szakembert pl pszichoterapeutát neked is.
2018. szept. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/139 anonim ***** válasza:
81%
105. Előtte épp te írtad a kérdezőnek, hogy "És ha megcsalják,fel áll mert normális nő,én is felálltam kerestem mást te meg vergődsz itt június óta." Szóval gondoltam, tapasztalatból beszélsz és neked is ennyi idő alatt sikerült mást keresned, ahogy mondtad :)
2018. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/139 anonim ***** válasza:
68%
Több éves kapcsolat volt de mint irtam már éreztem a végét,kettő abban a minutumban kuka nálam amint rájövök h félre.. ,balek nem vagyok,nem kellek, mehet a másikhoz majd ő főz mos is rájuk..
2018. szept. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/139 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan összecsomagoltam neki h mehet,mivel a kedves nálam lakott és eltartottam,ami azt hitte igy marad miután rajta kaptam a ludmillájával a saját ágyunkban,és azt merte mondani h ez nem az aminek látszik Szivem.... Igen bőgtem rendesen h ennyire le aláztak,de jobb az ilyen nélkül aki nem tisztel minket...
2018. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/139 A kérdező kommentje:

Már nem fogadnám vissza. Hazudjon most már másnak.

Túl sok mindent követett el ellenünk.

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, akár +, akár - volt az.


🙂🙂

2018. szept. 28. 10:33
 116/139 anonim ***** válasza:
36%
Én olyan nőt ismerek, aki már elvált férfival kezdett, viszont a férfi gyerekeit nem akarta és nem szerette. Mivel felnőtt gyerekekről van szó ez nem nagy katasztrófa, viszont kiesett mint nagypapa. Itt szerintem a férfi is hibás, hisz a saját gyerekeinek fordított hátat. Én mint anya, elítélem ezt és nem értem miért nem lehet tartani a gyerekeimmel a kapcsolatot, ha újra házasodom. Miért zárja ki a kettő egymást? Persze a nő is hibás, hisz ő uszította a gyerekei ellen az apjukat.
2018. okt. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/139 anonim ***** válasza:
0%
Amennyi elcseszett, diszfunkcionális család van, hogy talán még jót is tesz vele.
2018. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/139 anonim ***** válasza:
75%

Én azt gondolom, hogy a házasság nem tulajdonjog, hanem tartós bérleti szerződés. És ha nem megfelelőek a körülmények, akkor azt a szerződést fel lehet bontani.

A gyerekeimet nem szeretném egy olyan családban felnevelni, ahol Apu meg Anyu csak léteznek egymás mellett érzelmek nélkül, szóval egy rossz házasságnak szerintem az a kisebbik rossz, ha borul(A sajátom borult, egy éve. Magam borítottam, de nem csaltam meg, épp csak elhagytam. Egy percig sem bántam meg.)


Én sem hibáztatom a szeretőt. Ha direkt kezd házas emberrel, akkor azért nem, mert éppen elég baj lehet az önbecsülésével, ha erre van szüksége, ha meg szerelmes lett, akkor meg azért nem. Miért kellene neki lemondani a szerelemről azért, mert egyszer valaki már hamarabb odaért a férfihez, akit szeret?

("Nem dúlunk szét családot..." Ami valóban család, azt nem lehet szétdúlni. Szerintem.)


Ha jó a kapcsolat, akkor jöhet bármilyen, ismétlem bármilyen másik nő. És ahogy másvalaki már írta, nekem nem kell egy olyan pasi, aki csak azért nem csal meg, mert senki nem hajlandó megállni neki.


Kérdező, a te sztorid attól szomorú, hogy itt a férj otthon simán előadta, hogy minden rendben van, alakoskodott, nem jelzett, hogy valami hiányzik neki, de azt gondolom, az ilyenért nem nagy kár. Vajon mennyi mindenben hazudott még, ha ebben ilyen simán ment neki?

Sajnálom, ami veletek történt, de ha nem ezzel a nővel történt volna meg, akkor jött volna másik előbb, vagy utóbb.

2018. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/139 A kérdező kommentje:

#118

"Kérdező. A te sztorid attól szomorú..."


Ettől a résztől teljesen egyet értek veled. Köszönöm!

2018. okt. 11. 19:31
 120/139 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság sokszor fájdalmas.
2018. okt. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!