Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan nőről, aki családokat bomlaszt meg?

Figyelt kérdés
Adott egy nő, aki egy családot bomlaszt meg azáltal, hogy elveszi a férjet, apát tőlük. Majd X év házasság után a férfi meghal, a nő pedig 6 hónappal a temetése után egy újabb családos férfivel kezd, ugyan úgy elveszi a családjától. Szerintem az ilyen nő nem túl jó ember. Mi a véleményetek?

2018. júl. 3. 17:18
 81/139 anonim ***** válasza:
100%

Kepzeld hanyagoltam mar el a ferjem tanulas munka miatt.

Sot volt mikor hetekig kulfoldon voltan

Es mivel ferjerm gerinces emlos nem csuszomaszo nem csalt meg !!

Ateltuk tuleltuk ez is es sok minden mast is

Mert egy jo kapcsolat annyit er amennyit kibir.

Nem a te hibad a masik gerinctelensege

Igazi ferfi kommunikal beszel szol ill szakit elvalik

A szemetje megcsal majd teged okol igazi jellem

2018. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/139 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem nincs olyan, hogy egy nő elhatározza, hogy keres egy nős férfit és szétdúlja a családját. Társas lények vagyunk. Férfi meg kétféle van, aki alkalmas és hajlandó társas kapcsolatra, és aki nem. Aki az első kategóriába tartozik, az ennek megfelelően kapcsolatban is van. Tehát lényegében csakis ők vannak, mint potenciális leendő társ. Ha a férfi a házasságában boldogtalan, akkor kívül keresgél... , a többi adja magát. Pár jól sikerült numera után könnyű szerelembe esni.

Az sem lehet véletlen, hogy a megcsalt nők azt mondják, elvették tőlem... Vagyis a férfit saját tulajdonuknak, tárgyként kezelik. Aztán csodálkoznak.. Persze a férfitől gerincesebb lenne, ha előbb rendezné itthon a dolgot, vagy elválna és csak azután csajozna, de ilyen az emberi természet, ha rossz egy kapcsolat, akkor is maradunk, mert egyedül nem jó. Kell a váltáshoz egy löket, egy új perspektíva, pl. egy új nő. A pasik nagy többsége egyébként utólag akkor is lelkiismeret furdalást érez, ha nem bánta meg a dolgot. És a szerető is. Nem akartak ők senkit bántani, csak hát azok a hormonok... Meg hát mindenki a boldogságot keresi.

2018. szept. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/139 anonim ***** válasza:
78%
Jajj, szegény kis hűtlen férj meg a szeretője, hogy rágjam meg a kis lelkecskéjüket 😢😢😢😢 Remélem azért nem szenvednek lelki törést, a gonosz megcsalt feleség meg megkapja majd a sorstól, amit érdemel, amiért hagyta, hogy a férjecskéje más mellett keresse a boldogságot 😤
2018. szept. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/139 anonim ***** válasza:
75%

Erre irányult a kérdés, a szerető szemszögéből a helyzetre. A feleség szemszöge egy egészen más kérdés. Az ő helyzete a legnehezebb, legfájdalmasabb az egészben, meg a gyerekeké. De sajnos azzal, hogy az életét az ex és a szerető gyűlöletére építi, tragikus jövőt épít saját magának, és ebben már csak ő egyedül lesz a hibás.

A hibákkal pedig nem azért kell szembe nézni, hogy ostorozzuk magunkat és a másikat mentegessük, hanem hogy tanuljunk belőlük. Egy kapcsolatot csak a benne lévő két fél tud tönkre tenni. De a másik nem tulajdon, neki is vannak érzelmei és döntési joga. Nem lehet a kettőt egybevetni azzal, ha valaki ellopja tőled a személyes tárgyad. A harag ebben sz esetben

2018. szept. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/139 anonim ***** válasza:
62%
helytálló.
2018. szept. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/139 anonim ***** válasza:
85%

82. Elgondolkodtato,amit irsz,erdekes ebbol a perspektivabol is olvasni a megcsalast.Te ferfi vagy nokent irtad ezt??? Te is voltal szereto,onnan tudod???

Annak ellenere,hogy megcsalt vagyok


Lehet,hogy en is megertettem,sot,sajnaltam volna az exnot,ha ugy viselkedik...( van olyan,h nem tud rola,h nos a pasi,atvagjak stb.)De o tudatosan tette...amit tett.


De o alazott engem,h ne alljak az utjukba,kossem fel magam,es hasonlo kedvessegek,sot,armanykodasok,kavarasok.

Ezek utan nem igazan tudtam toleralni en sem.


Szoval az ilyenrol megvan a nem tul jo velemenyem....

2018. szept. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/139 anonim ***** válasza:
71%

Hiaba szepitgetitek a bunt az bun marad.

Milyen kegyetlen dolog asszisztalni egy csalad szethullasaban ?

No a szereto tudja hogy gyerekkel egyedul maradni atvagva megcsalva emberprobalo helyzet.

Nem az a baj a ferfi mast akar

Az a baj hogy nem oszinten eloall ezzel elvalik elkoltozok es utan lep uj kapcsolatba.

Nos ferfiak szivessen udvarolnak egy igazi no elkuldi oket vissza az asszonyhoz es elzarkozik minden ilyen probalkozas elol.

Ha kulon el valas beadva akkor nyitott barmire is.

Ezt hivjak tartasnak buszkesegnsk noi szolidaritasnak.

2018. szept. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/139 A kérdező kommentje:

#82


Tehát akkor is érthető és elfogadható ez a viselkedés, ha ezt sorozatosan követi el valaki, mert hát ő nem akart rosszat, csak hát a hormonok... Mindig egy családos emberre...

Még akkor is, ha ennek gyerekek lesznek a szenvedő alanyai. Nem fontos az empátia, a szolidaritás, a becsület...

És az elhunyt férj iránti tisztelet, kegyelet...


Próbálom megérteni a belső mozgathatórugóit, de egy ilyen tettre én soha nem lennék képes, már csak női tartásom miatt sem...

De nem vagyunk egyformák nyilván.

Szerencsére...

2018. szept. 26. 14:48
 89/139 anonim ***** válasza:
0%

88

Egy idegen embert nem tehetsz felelőssé a te gyerekeid védelméért.


Sőt: nem várhatod el egy idegentől, hogy a saját boldogsága helyett a tiédet választja.


Neked és a férjednek kellett volna olyan állapotban tartani a házasságotokat, hogy ne kívánkozzon ki belőle egyikőtök sem, és ne is férkőzhessen bele más. Ha nem sikerült, az kizárólag kettőtök kudarca.

2018. szept. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/139 anonim ***** válasza:
82%
A nők se jobbak, némelyik még házas de már az uj pasitol terhes,és azon nyivákol h ki lesz beírva apának.. Nem csak a férfiak sunyik..
2018. szept. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!