Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan nőről, aki családokat bomlaszt meg?

Figyelt kérdés
Adott egy nő, aki egy családot bomlaszt meg azáltal, hogy elveszi a férjet, apát tőlük. Majd X év házasság után a férfi meghal, a nő pedig 6 hónappal a temetése után egy újabb családos férfivel kezd, ugyan úgy elveszi a családjától. Szerintem az ilyen nő nem túl jó ember. Mi a véleményetek?

2018. júl. 3. 17:18
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/139 anonim ***** válasza:
69%

Mit válaszoljunk a férjed megcsalt sorozatban erre mit mondjunk h hu de szemét a nő.. Nem a nő a szemét hanem a férjed.

És egy házasságba akkor jön be harmadik ha otthon már nem müködik,mondjuk elöbb el kéne válni nem félre b szni, ugy gerinces, de sok nő azt se érti meg ha vki tisztességgel elválik tőlük folyamatosan az uj feleseget cseszegetik a közös gyerekük kárára is, csak az önzés h apu nem kért engem a gyereket is ellene nevelem megy.. Érdekes nálunk nincs egyikünknek se szeretője és nem vagyunk frusztráltak,itt te vagy frusztrált aki nagyon nem tudsz tovább lépni hiába állitod h tovább léptél,akkor nem irnál ilyen sértett keserü stilusban :) ..

2018. nov. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/139 Becixxx válasza:
22%
Én nagyon elítélem. De én is voltam szépasszonnyal... Egy éjszakára. Titokban. Nem bomlasztottam.
2018. nov. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/139 anonim ***** válasza:
53%
Engedd el és lépj tovább. Be fogsz golyózni (vagy már.....) ha itt élvezkedsz arra hogy együtt szidhatod idegenekkel a a párod szeretőjét. Ez beteges.
2018. nov. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/139 anonim ***** válasza:
21%

A véleményem az ilyen nőtől hogy meg a nyálamat sem érdemelne meg.

A pasik a puncirol , kulsorbol ítélkeznek és nem látják hogy milyen a belső. Pl ez a nö amiket csinál.

Azért mi férfiak valjuk be hogy nagy úr a punci??!!

Az elején jó mert több szex, jobb mint az előző hazaselet mert ujj és minden rózsaszín de út....:(

Bár én soha sem csaltam meg a baratnomet , inkább rendbehoznom ha baj van.

2018. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/139 anonim ***** válasza:
95%

Drága kérdező, kis túlzással hónapok óta emelgeted ki a kérdést.

Szerintem engedd el!

Ebbe bele fogsz őrülni!

Engem egy olyan nővel csaltak meg hogy a mai napig én szégyellem magam mindkettejük helyett, a csaj tudta hogy vagyok, sőt előttem fűzte a páromat, holott tudta mennyire szerettem...

Rohadt nehéz volt ezzel megbírkózni, más okból ugyan de elmentem pszichológushoz, ahol helyre tettük valamennyire az önbizalmam, ma már csak szánom azt a két embert, nem értem mit kerestem ott, miért maradtam, de igyekszem tanulni a hibáimból, már nem vagyok naiv és óvatosabban bízok.

Ha szeretnél, írj nekem, lehet hogy tudok segíteni hogy túllendülj a múlton.

2018. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/139 anonim ***** válasza:
100%
És kérlek ne vedd bántásnak a soraimat, ugyanezt éreztem, mint Te, de ez az állapot hosszútávon tarthatatlan! így nem lehet élni! Vagyis lehet de mi értelme?
2018. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/139 A kérdező kommentje:

#135


Köszönöm a válaszod!

Nem vettem bántásnak, nagyon korrekt válasz volt. ☺️

2018. nov. 2. 14:16
 138/139 anonim ***** válasza:
100%

Körülbelül az 5. oldalig volt türelmem végigolvasni a hozzászólásokat, szóval neharagudj, ha kicsit más mederbe viszem a dolgokat. :)

Kicsit romantikus vagyok, talán nekem azért jutott eszembe egy régi ismerősöm története, ami hasonló szerető-nős férfi kapcsolat volt. A hölgy ismerősöm világ életében karrierista volt, csak a munkájának élt, ugyanez volt a férje is, aki fiatalon elhunyt. A nő hosszú ideig gyászolta, nehéz volt túltennie magát rajta, mert bár szinte csak egymás mellett éltek, nem volt gyerekük, mégis szerették egymást és valamikor régen szerelmesek is voltak. Aztán feltűnt egy családos férfi a színen, akit a nő már ismert tizenéves korából, anno jóban voltak, randiztak párszor, aztán elváltak az útjaik. A férfinek felesége, gyerkei voltak, de a gyerekek már felnőttek, a felesége meg egy szektához csatlakozott és egy szó mint száz, ők is csak egy házban éltek, de nem váltak el, hiszen egy éltet felépítettek közösen, még ha sok is volt a hullámvölgy. A két magányos ember pedig egymásra talált és rájöttek, hogy nagyon sok közös van bennük és egy ilyen helyzetben már nem számít sokszor, hogy ki házas, ki nem. A férj egy házban él a feleségével, de külön szobában alszanak, alig beszélgetnek, egyszerűen a közös múltjuk miatt már nem válnak el. A másik nő meg nme is tekinti szeretői viszonynak ezt az egészet, hiszen kimehet a párjával úgy az utcára, hogy megfogja a kezét.

Persze elnézéseteket kérem, én hiszek az igaz szerelmeben és úgy gondolom, hogy a fenti történet is alátámasztja, hogy amikor már ezernyi csalódáson keresztül mentél, nem számítanak a részletek, csak valamilyen módon boldog akarsz lenni.

De olyanról is hallottam, hogy ellenkező nemű barátok éltek úgy évtizedeke keresztül, hogy a férfi beleszeretett a gyerekkori legjobb barátjába, amikor már házasok voltak, de senkinek nem árulta el a családból, mert szerette/tisztelte a feleségét, és szerelmes volt a másik nőbe is, de a barátságuk fontosabb volt. Na az egy gerinces férfi volt.

2018. nov. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/139 anonim ***** válasza:
23%

Kedves Kérdező, nagyon sok apró részlet van, ami közösen alkot egy teljes egészet. Ismernünk kell mindenki oldalát, hogy valóban helyes véleményt tudjunk alkotni. Illetve azt szerintem a legtöbben belátjuk, hogy ha csak az egyik szereplő szemszögéből nézzük a dolgokat, nem tudhatjuk meg, mi volt a többiek indítéka, hogy belekezdjenek egy viszonyba.

Annyi oka lehet annak, ha egy férfi félrelép. Lehet a nő is hibás, aki a szerető szerepébe bújik, lehet a feleség is hibás, ha elhanyagolja a férjét és természetesen a legnagyobb részben a férfi a hibás, aki több vasat tart a tűzbe. Sokszor következik be az is, hogy a kapcsolat elején a nő nem tudja, hogy a férfi, akivel kibontakozóban van a kapcsolata, már nős és családja van. Persze ez rövid úton kiderül, úgyhogy erre nem szabad túl nagy jelentőséget fordítani, mert amikor kiderül a házasság meg a gyerek, akkor a nőnek kell választania, hogy marad ezek mellett a feltételek mellett is vagy inkább tovább áll.

Aztán sok olyan nő van, aki nem akar elköteleződni, esetleg már sokat csalódott, így pont a férjes pasik jönnek neki kapóra, akik szintén nem szándékoznak elválni és így csak bizonyos részeit élvezik egy párkapcsolatban együtt.

Én személy szerint (a kérdésedre válaszolva ) visszataszítónak tartom az olyan nőket, mint akik elvették tőled is a férjedet. Tény és való, hogy a házasságban már felütötte a fejét pár probléma, de mindent meg lehet beszélni, meg lehet oldani közösen, ha a felek kaphatóak rá. De ezek a nők szánalmasak, és legfőképp azért, mert saját magukkal sincsenek kibékülve. Az a legnagyobb öröme az életben, hogy megszerezhet egy pasit, aki a családja miatt nehezen kapható, úgy érzi, hogy a külvilág szemében az egy jóval nagyobb siker, ha házas férfiak fejét csavarja el, mintha tisztességes kapcsolatba kezd. Holott ez minden épelméjű ember szemében elítélendő dolog. Ennek a nőnek valami nagyon nincs rendben a fejében, ha az egész életét arra teszi fel, hogy nős férfiakat szeret el a családjuktól, aztán mivel nulla érzelem van benne, néhány hónappal a haláluk után máris újabb préda után néz.

Én a helyedben hagynám a férjemet is meg a szeretőjét is a fenébe, annyit sem érdemelnek, hogy rájuk gondoljak. A gyerekem sokkal fontosabb lenne, tedd ezt te is, legyél vele sokat, mutasd ki felé a szeretetedet. Hidd el, húsz év múlva látni fogod, hogy a gyermekednek sokkal jobb volt egy szerető, odaadó légkörben felnőni egy egészséges lelkületű anyával, mint egy olyan idegronccsal, aki nem bírta elengedni a hűtlen férjét és ezzel tönkretette a gyereke gyerekkorát is. Érted, mire gondolok, ugye? Évek múlva te százszor erősebb leszel, mint az a nőcske, aki elcsaklizta a férjedet. Ő meg majd fut a kvöetkező szekér után, és ezt fogja csinálni, amíg világ a világ. Te inkább légy boldog mással, keress másik társat magadnak, aki jobban tisztel.

Sok szerencsét és kitartást a továbblépéshez!

2018. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!