Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan nőről, aki családokat bomlaszt meg?

Figyelt kérdés
Adott egy nő, aki egy családot bomlaszt meg azáltal, hogy elveszi a férjet, apát tőlük. Majd X év házasság után a férfi meghal, a nő pedig 6 hónappal a temetése után egy újabb családos férfivel kezd, ugyan úgy elveszi a családjától. Szerintem az ilyen nő nem túl jó ember. Mi a véleményetek?

2018. júl. 3. 17:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/139 anonim ***** válasza:
82%
A nő pszichológiája? Naív és hisz a gerinctelen férfiaknak, akiknek semmit nem jelent a családjuk. Alaposan leértékelheti ez a nő magát, hogy azt hiszi, jobbat nem kaphat, csak az alja férfiakat.
2018. júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/139 anonim ***** válasza:
22%
#9 Én csak a saját példámat mondtam el. Amikor én voltam szerető, a kapcsolatukban tényleg nagyon sok volt a rossz, nem a puncival volt baj. Lényegében feltöltődni járt hozzám a pasi.
2018. júl. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/139 anonim ***** válasza:
63%

Tényleg nem értettétek meg a kérdést. Fussunk neki még egyszer együtt, jó?

A kérdező azt akarja tudni, hogy TI, személy szerint, mit gondoltok az olyan nőkről, akik tudatosan akarnak olyan pasit megfogni (akár többször is), akiről tudni vélhető, hogy családja van.

A kérdés nem az volt hogy a férj mennyire hibás (nyilván ő is az), hanem hogy a nőről mit gondoltok egy ilyen szituációban.

2018. júl. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/139 A kérdező kommentje:
#13 Végre valaki megértette a kérdést!
2018. júl. 3. 17:55
 15/139 anonim ***** válasza:
72%

"Amikor én voltam szerető"

És miért nem mondtad, hogy hagyja ott a családját és legálban legyetek szeretők? Jó fej volt a pasi, meg sajnáltad, a többi nem is érdekelt?

Csak kíváncsiság.

2018. júl. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/139 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező!

Egyáltalán nem voltam sértő.

Ha neked ez sértő, akkor az is az, hogy idejössz idegen nőkről provokatív kérdéseket feltenni és annak örülsz, ha veled együtt szidjuk őket, csak mert téged elhagyott a férjed. Még a két gyereket.

2018. júl. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/139 anonim ***** válasza:
75%
Azt gondolom az ilyen nőről, hogy alacsony az önértékelése, naiv, azt hiszi jobbat nem kaphat, és örül hogy valaki törődik vele. A pasik meg örülnek a kósza numerának. Tudom mit vár a kérdező: fújjogást, meg az ilyenek mocskolását. Hát nem fogom ezt tenni, mert pontosan tudom hogy sokszor butuska, kihasznált nők ezek, akik újra és újra ugyanazt a hibát követik el.
2018. júl. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/139 anonim ***** válasza:
40%

#15

Miért kértem volna ilyet tőle? Én egyedül voltam, nekem abban az élethelyzetemben elég volt egy ilyen kapcsolat. Hogy ő mit gondolt, cselekedett, az meg az ő dolga és baja.

2018. júl. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/139 A kérdező kommentje:
#16 Honnan tudod, hogy két gyerek van? Egyről írtam...
2018. júl. 3. 17:58
 20/139 anonim ***** válasza:
81%

Nincs róla elítélő véleményem. Azért nem, mert akár pszichés dolgok miatt is kereshet magának családos partnert.


Az más kérdés, hogy senkit nem lehet elszedni sehonnan és családokat sem lehet kívülről felbomlasztani. Kivéve, ha eleve baj volt már velük.

2018. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!