Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan nőről, aki családokat bomlaszt meg?

Figyelt kérdés
Adott egy nő, aki egy családot bomlaszt meg azáltal, hogy elveszi a férjet, apát tőlük. Majd X év házasság után a férfi meghal, a nő pedig 6 hónappal a temetése után egy újabb családos férfivel kezd, ugyan úgy elveszi a családjától. Szerintem az ilyen nő nem túl jó ember. Mi a véleményetek?

2018. júl. 3. 17:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/139 A kérdező kommentje:
#16 Még várom a válaszod a gyerek témában...
2018. júl. 3. 18:23
 22/139 anonim ***** válasza:
73%

Babám, az a kapcsolat, amit "meg lehet bomlasztani" egy KALAP FOS, ennyi.


A szerető nélkül is előbb-utóbb szarr menne, vagy élnének ki tudja, hány évig egymás mellett, orrba-szájba csalva egymást.

2018. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/139 anonim ***** válasza:
90%

Van ilyen nőrokonom. Mindig véletlenül pont családos emberbe szeret bele.

Amíg ő a szerető, addig állandó téma a feleség mocskolása. Attól érzi magát jó nőnek, ha el tudja venni más férjét. Bezzeg ő bekapja....Bezzeg ő ágyba kapja a kávét...Bezzeg őt napközben is hívja...

Aztán amikor a férfi elválik érte, akkor két hét felhőtlen boldogság után mélyrepülés, fúrja a férfi gyerekét, neki ez nem megy, nem ilyennek ismerte meg. Kidobja. Azt se érdekli, ha nincs hová mennie.

Két hét, és újra szerelmes.

2-3 évente robbant szét egy családot.

Lassan 40 éves, és ebből áll az élete.

2018. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/139 anonim ***** válasza:
86%
25-ös, ez elég szánalmas, de megint csak ott vagyunk, hogy ha a férfiben lenne tartás, ármánykodhatna a nőci amennyit akar, nem lenne rá vevő.
2018. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/139 A kérdező kommentje:
#25 Köszönöm a választ, valami ilyesmire gondoltam. Ebből sok minden kikövetkeztethető. Szóval vannak ilyenek. Szomorú. :(
2018. júl. 3. 19:11
 26/139 anonim ***** válasza:
60%

"de megint csak ott vagyunk, hogy ha a férfiben lenne tartás, ármánykodhatna a nőci amennyit akar, nem lenne rá vevő."

A kérdés még mindig nem az volt, hogy a férfi/feleség mekkora *zar, vagy mekkora sz** a házasság, hanem hogy a szerető státuszban lévő nőről mit gondolunk, és arról hogy Ő (nem a férj), hogy képes ebbe bele menni, és mit gondol, miközben egy házas emberrel dúrják a lepedőt.

2018. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/139 A kérdező kommentje:
#28 Igen, igen. De valamiért engem támadnak. Egyébként meg a férfi az férfi... Lehet a feleség bármilyen jó... Van, hogy a kaland, az ismeretlen, az izgalmas, ne adj isten a szerelem (vagy annak hitt) erősebb... A férjem elmondta:a hiba nem bennem, hanem benne van. De nyilván az engem támadóknak fogalmuk sincs arról, hogy mi hogy éltünk. Mi voltunk a mintacsalád, és most mindenki döbbenten áll. Nem volt köztünk olyan probléma, ami ezt a lépését indokolta volna. Egyszerűen megtörtént, de a legnagyobb fájdalmam az árulás után az, hogy egy ilyen jellemtelen nővel, aki árulót csinált belőle. Persze ezek után ő sem lehet biztos ebben a férfiban, hiszen egyszer már megtette... Szóval én tényleg csak megérteni akartam a nő inditékait, de én kaptam savazást. Köszönöm a válaszokat, véleményeket.
2018. júl. 3. 20:47
 28/139 anonim ***** válasza:
33%
Én nem gondolom, hogy a nő rossz ember. Ő független, nem tartozik hűséggel senkinek. Aszerint választ, hogy ki tetszik neki. Ez pont a te férjed volt. Amúgy a nős, csalfa férfiak nagyon tudnak ám udvarolni a nőknek. Az sem biztos, hogy a nő kezdeményezett, lehet, hogy a férjed. Ha jól értem a nő előző párja meghalt. A te férjed meg kihasználhatta, hogy a gyász időszakában szüksége volt egy társra. Én sajnálom a nőt, mert hát esélyes, hogy hozzá is hűtlen lesz majd az exed.
2018. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/139 anonim ***** válasza:
81%

Általában az ilyen nő komoly önértékelési zavarral küzd.tudat alatt keres mindig olyan férfit, aki már foglalt. Okai:

- csak harmadikként tudja magat elképzelni, alábecsuli magát

- sikerként konyveli el, hogy elszereti más pasiját

- nem vágyik kotöttségre, kenyelmes a szerető státusz

Stb.

Mellesleg konnyebb szeretőt találni manapság, mint komoly kapcsolatot.

Szerény véleményem szerint nem a szerető felelossege, hogy a család szétmegy, bár ejnye- bejnye, de megsem az o sara a válás.

Én inkább lennék apáca, mint bármelyik szereplője lenni egy szerelmi harom, négy vagy akárhány szögnek.

Sokkal többre becsülöm magam annál, minthogy háremhölgy legyek valami otthon állítólagosa elhanyagolt és meg nem értett pasinak.

És még egyszer: amelyik pasit el lehet venni a családjától, arra rá kell adni a kabátot, a kovetkezo és nem sírni utána, meg másokat hibáztatni. A kapcsolat megromlásának csak a következmnye a szerető és nem az oka!

2018. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/139 A kérdező kommentje:
#31 Köszönöm szépen a kimerítő választ. Egyformán gondolkodunk. :)
2018. júl. 3. 22:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!