Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan nőről, aki családokat bomlaszt meg?

Figyelt kérdés
Adott egy nő, aki egy családot bomlaszt meg azáltal, hogy elveszi a férjet, apát tőlük. Majd X év házasság után a férfi meghal, a nő pedig 6 hónappal a temetése után egy újabb családos férfivel kezd, ugyan úgy elveszi a családjától. Szerintem az ilyen nő nem túl jó ember. Mi a véleményetek?

2018. júl. 3. 17:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/139 anonim ***** válasza:
76%

"Egyébként meg a férfi az férfi..."


Na itt az alapvető probléma. Ezt az undorító hozzáállást nevelik bele a gyerekekbe már egész kicsi korukban is, hogy hát igen a férfi az ilyen, a férfinek el kell nézni mindent, a férfinek jár a félrekufircolás, mert férfi. Hát rohadtul nem!

De sajnos nem úgy tűnik, hogy mostanában kezdene kikopni ez a köztudatból. Itt vagy te is kérdező. Mentegeted a szemétláda férjed, hogy hát jajj szegény, hát meglehet érteni, és őrült módjára próbálod meggyőzni magadat meg mindenki mást is, hogy az a mocskos céda a hibás, ő tehet mindenről, a szegény kis férjecskéd csupán áldozat...

Meg is érdemled!

2018. júl. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/139 A kérdező kommentje:
#32 Akkor jó! :D
2018. júl. 4. 07:50
 33/139 anonim ***** válasza:
66%
Az nem család, amit meg lehet 'bomlasztani'.
2018. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/139 anonim ***** válasza:
62%
Hú de lepontozzák azokat akik nem szidják a nőt, meg nem védik a félrekúró férjet. Grat kérdező, nagy észre vall...
2018. júl. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/139 A kérdező kommentje:
#34 A te viselkedésed is...
2018. júl. 5. 17:12
 36/139 anonim ***** válasza:
68%
Milyen viselkedésem? Hogy nem nyivákolok, mert jaj de szemét a másik nő? Ebben a sztoriban csak az ex-pasid a hunyó, senki más.
2018. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/139 A kérdező kommentje:
#36 Írtam azt valahol, hogy nem az exem a r... k? Dehogyisnem! És nem védem, mert én tudom és érzem, amit! De azért a menyecske sem patyolat, erről meg talán én tudok többet... Nem értem, hogy miért vagy ennyire felháborodott... Továbbra is kitartok a kérdésem célja mellett, valóban csak megérteni szeretném. Tudod, van ilyen is. Ezt az egészet te terelted ebbe a mederbe, de szerintem most zárjuk le ezt a meddő vitát, amit nem én kezdtem.
2018. júl. 5. 18:27
 38/139 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően kétféle szerető létezik. Az egyik az, aki magának akarja megszerezni a férfit, tehát valószínűleg szerelmes belé, vagy más okból úgy dönt, neki az a pasi kell és nem törődik a családi állapotával, akkor is minden eszközt bevet, bűntudata nem nagyon van.


Aztán ott a másik szerető, aki nem akar többet, csak szex kapcsolatot, akit nem érdekel a feleség, mert a hűség a férfi dolga lenne, jobban örülne egy független pasinak, de a független férfiak ritkán akarnak egy rendszeres, jól működő szex kapcsolatot. Tehát marad a nős pasi. Lehet, hogy közben bűntudata van, ha amúgy normális nő, meg ő sem csalná a saját párját, de a hűtlenség ebben az esetben nem az ő döntése.


Én nem ismerek az első csoportba tartozó nőt, de tudom, hogy rengeteg ilyen van és megértelek, ha ez nagyon frusztrál téged. Második csoportba tartozót igen, sőt magam is ide tartoztam egyszer egy rövid ideig, de itt ugye nincs szó családok szétszedéséről, ha borul, az a pár dolga. Én független voltam és sosem csalnék, mire megtudtam a szex kapcsolatomban a partneremről, hogy nős, már egy ideje tartott. Azért volt nehéz észre venni, mert egy szex kapcsolatban természetes az,ha heti egyszer találkoztok, és csak e-mailben kommunikáltok. Őszintén szólva beletelt egy kis időbe, mire összekaptam magam és kiléptem.


Mit gondolok róla? Semmit. Amelyik férfit vinni lehet, vigyék. Mindenki a saját döntéseiért a felelős, és meg is érdemlik egymást. De a családok szétszedése valóban gáz dolog, főleg a gyerekek miatt. Viszont a gyűlölködés nem visz előre.

2018. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/139 A kérdező kommentje:
#38 Ez egy nagyon korrekt, és hasznos hozzászólás volt. Köszönöm szépen!
2018. júl. 14. 16:59
 40/139 anonim ***** válasza:
35%

Igazat adok azoknak, akik azt írták, hogy a férfi könnyen hűtlenkedik (közvetlen tapasztalatom.)


Meg kellene érteni, hogy a mai rohanó világban a nők is alaposan kiveszik a részüket az anyagiak megteremtéséből - nemcsak ők!


Most már keresné velem a kapcsolatot - de a bizalom már nem állítható helyre úgy, mint azelőtt.

2018. júl. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!