Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a feleségem...

Normális, hogy a feleségem kérdés nélkül odaadja a cuccaimat a gyereknek?

Figyelt kérdés
Jövök ki reggel az étkezőbe, és azt látom, hogy a feleségem pakolja be a gyerek cuccait a hátizsákomba, mondván, hogy "kellett a zsákod", "nincs más táskája" stb. Kérdeztem, hogy nem kellene-e esetleg megkérdeznie, hogy elviheti-e a gyerek a hátizsákomat, nem csak szó nélkül adni neki? Erre még ő sértődött meg, és duzzzogva kipakolt belőle, hogy akkor vigyem a zsákomat ahova akarom. Ti mit gondoltok erről? Nincs semmi személyes holmi egy családban, amit legalább is kérni illene, ha más használni szeretné?

2019. jan. 1. 14:02
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/116 anonim ***** válasza:
96%
108. Ugye az megvan, hogy a proli szó a proletár rövidítése? :D
2019. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/116 anonim ***** válasza:
22%
112. Ugye meg van hogy nem?? Persze tudom proliéknál szokás a kolbászból is kolbikát meg ilyen szarságokat csinálni, de a proli és a proletár között ég és föld a különbség. Picit keresgélni kell az interneten és már is megtalálod hogy mi a különbség a proletár és a proli között.
2019. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/116 anonim válasza:
27%
Mennyi okos ember van itt. :D
2019. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/116 A kérdező kommentje:
55% ez a tudálékoskodás tipikus kocsma-filozófia. A "proli" egy dehonesztáló kifejezés, és én ERRE írtam, hogy nem nézem le a munkás embert. A többi okoskodásod inadekvát. Amúgy a "proletár" szót már nem használjuk vagy 25 éve semmilyen szövegkörnyezetben, kizárólag a "proli" maradt meg, az is csak azok szájából, akik mások becsmérléséből nyerik aprócska önbecsülésüket. Ennyit erről. Ha van még kérdésed történelemröl, társadalmi jelenségekről, kérdezz bátran, szívesen segítek. A személyeskedős vonalat szerintem hanyagoljuk, koncentráljunk a témára.
2019. jan. 20. 21:42
 115/116 A kérdező kommentje:

"Itt vagy te is, aki egy ilyen jól iskolázott proli vagy."


Még egyszer, gyengébbek kedvéért. Pedigrés nemesember vagyok, nagyon régi értelmiségi családból, és magam is értelmiségi. Nem érted a fogalmakat.

2019. jan. 20. 21:44
 116/116 A kérdező kommentje:
Na de a viccet félretéve: egy kapcsolati szituációt feszegetünk, és kérem, hogy koncentráljunk a témára. Nem tudom, miért árasztották el a trollok ezt a topicot, remélem ennyi kocsmafilozófia elég is volt mindenkinek. :)
2019. jan. 20. 23:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!