Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a feleségem...

Normális, hogy a feleségem kérdés nélkül odaadja a cuccaimat a gyereknek?

Figyelt kérdés
Jövök ki reggel az étkezőbe, és azt látom, hogy a feleségem pakolja be a gyerek cuccait a hátizsákomba, mondván, hogy "kellett a zsákod", "nincs más táskája" stb. Kérdeztem, hogy nem kellene-e esetleg megkérdeznie, hogy elviheti-e a gyerek a hátizsákomat, nem csak szó nélkül adni neki? Erre még ő sértődött meg, és duzzzogva kipakolt belőle, hogy akkor vigyem a zsákomat ahova akarom. Ti mit gondoltok erről? Nincs semmi személyes holmi egy családban, amit legalább is kérni illene, ha más használni szeretné?

2019. jan. 1. 14:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/116 anonim ***** válasza:
43%
Hamar válás lesz ebből. A kérdés alapján én is minimum fogkefére tippeltem. Arra simán rámondanám, hogy nagyon gáz. De egy szaros hátizsákból ekkora ügyet csinálni...
2019. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/116 anonim ***** válasza:
31%
Valamelyik zsebében benne maradt a szeretőd bugyija, mi? =D
2019. jan. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/116 anonim ***** válasza:
55%
Ha van 5 hasonló táska, akkor azt mondom mit számít, de ha csak ez az egy van, amit te történetesen használni is szeretnél aznap (amennyiben nem, megintcsak kit érdekel) akkor illene megkérdeznie, hogy kölcsön veheti-e.
2019. jan. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/116 anonim ***** válasza:
67%

ööö nem érdekelne

ez számomra pitiáner probléma

2019. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/116 anonim ***** válasza:
64%

Nincs gyerekem, nem is akarok. Nálunk is az volt, hogy soha nem nyúltunk egymás cuccához megkérdezés nélkül, nem nyitottunk be kopogás nélkül... De nem tudom elképzelni, hogy ha lenne gyerekem, zavarna, hogy a férjem a soha nem használt zsákomba pakol be neki.

(Más persze, ha a mindig használt táskámat vinné.)


Nekem ez már nagyon ilyen, nem is tudom. Van a pofátlan ember, van rengeteg, de van a másik fele, aki átjön hozzám, és vécére is elkéredzkedik felnőtt létére, nem mer magának önteni inni... Azért ez se normális.

2019. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/116 anonim ***** válasza:
19%
Ha meg fölkeltett volna, hogy megkérdezze, akkor meg arról szólna a kérdés, hogy a zasszony miért nem hagy aludni nyugton, miért zaklat ilyen jelentéktelen hülyeséggel.
2019. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/116 anonim ***** válasza:
28%

Nekem is az volt az elso gondolatom mint az utolsonak, hogy mi van ha csak azert nem kerdezett meg mert aludtal?? Utana az lett vklna miert ebreszt fel es miert nem hagy aludni...

Ha nem minden nap hasznalod a taskat akkor egy csaladban ez nem kene akkora gondot jelentsen. Nalunk mindenkinek van 1 db szemelyes napi szinten hasznalt taskaja azt mondjuk illik megkerdezni ha az kene, az osszes tobbi kozos.

2019. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/116 anonim ***** válasza:
83%
Én a kérdezővel vagyok. Biztos vagyok benne, hogy nem sajnálta volna a gyerektől semmilyen cuccát, de legközelebbi családtagoktól is megkérdezzük, udvariasságból is,hogy használhatjuk-e a cuccait. Az ollót is, ha használnom kell és látom apám íróasztalán, megkérdezem,hogy használja-e még, így lettünk nevelve. Nem is volt sértődés soha. Kivéve persze, amikor tesóm direkt csórt a szobámból 1-2 dolgot, de akkor is tudta,hogy meg kellett volna kérdeznie,csak kamaszként tojt rá, hogy nem akarok adni a cigimből :D
2019. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/116 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a hátizsák a személyes cuccaimmal van tele. Minden benne van, ami kell nekem vagy a legkisebbnek (pelus, törlőkendő, babakeksz), és ki is akadnék, ha valaki kipakol és szó nélkül kipakolja.

A gyerekem táskája is magán szféra.

Mint a pénztárca. Abba se nyúlok bele, hiába közös a pénz.

Legközelebb vidd el a nejed retiküljét. Aztán rájön, hogy miért rossz, ha a táskádhoz nyúlnak.

2019. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/116 anonim ***** válasza:
17%

Milyen férfi vagy te, hogy egy ilyen jellegű témáról itt pityogsz?

Ennek a dolognak évek alatt kellene kialakulnia egy családban, hogy ne okozzon ekkora törést neked.

2019. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!