Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a feleségem...

Normális, hogy a feleségem kérdés nélkül odaadja a cuccaimat a gyereknek?

Figyelt kérdés
Jövök ki reggel az étkezőbe, és azt látom, hogy a feleségem pakolja be a gyerek cuccait a hátizsákomba, mondván, hogy "kellett a zsákod", "nincs más táskája" stb. Kérdeztem, hogy nem kellene-e esetleg megkérdeznie, hogy elviheti-e a gyerek a hátizsákomat, nem csak szó nélkül adni neki? Erre még ő sértődött meg, és duzzzogva kipakolt belőle, hogy akkor vigyem a zsákomat ahova akarom. Ti mit gondoltok erről? Nincs semmi személyes holmi egy családban, amit legalább is kérni illene, ha más használni szeretné?

2019. jan. 1. 14:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/116 A kérdező kommentje:
Miért érzem úgy, hogy az utolsó két válaszoló nő? :))
2019. jan. 1. 14:53
 22/116 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom, az is baj, ha a feleséged eszik a babakekszből vagy a gyereknek vett banánból. 😂
2019. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/116 anonim ***** válasza:
76%
Én se szeretem, ha kérdés nélkül elveszik a cuccom, és nem azért, mert nem adom kölcsön szívesen, hanem azért, mert szeretem tudni, hogy mi hol van, az összes cuccomnak megvan a helye és utálok keresgélni. Szerintem ez teljesen normális. Ha normálisan mondtad meg a feleségednek, hogy máskor kérdezzen rá, mielőtt elveszi a cuccodat, akkor semmi oka nem volt megsértődni. Ha paraszt módon mondtad meg neki, akkor érthető, hogy az jött le neki, hogy sajnálod a gyerektől a hátizsákot.
2019. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/116 anonim ***** válasza:
77%

És akkor jön a sírás, amikor a kedvenc sminkecsetet befogja a pasi a motort olajozni.

Nyilván a gyerek akár levest is csinálhat a táskából, nem az a lényeg. Hanem az hogy alapvető emberi méltóság kérdése az, hogy a más cuccát nem használjuk kérdezés nélkül. Bizony, a szülök sem a gyerek cuccait.

2019. jan. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/116 anonim ***** válasza:
20%
Te megkérdezed minden nap, hogy ehetsz-e a feleséged főztjéből? Ő vette, ő dolgozott vele, akkor az az övé? A mosás is úgy működik nálatok, hogy a saját cuccod te mosod, vasalod? A porszívózásnál hogy döntitek el, hogy a lakás melyik fele a tied?
2019. jan. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/116 anonim ***** válasza:
71%

Nem az a kérdés hogy saját gyerek vagy nem.

Én se engedném, tessék azt használni ami a sajátja.

Ne hordja el se a gyerek se senki az én cuccaimat.

Furcsa is lenne ha mindenki össze vissza keverné a dolgokat.

2019. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/116 A kérdező kommentje:

Igen, természetesen udvariasan megkérdezem, hogy ehetek-e a húsból stb. ami a hűtőben van. Megtisztelem ezzel a feleségemet, és elkerülöm az olyan bonyodalmat, hogy például hopsz! megettem a gyerekek kajáját.


A házimunkára való utalásod nem értem, hogy jön ide. Az, hogy valaki mondjuk mos, nem szünteti meg azt az alapvető igényt, hogy az embernek legyenek személyes tárgyai, kis cókmókja.


Természetesen én se nyúlok más holmijához kérdés nélkül, a gyerektől is megkérdezem, hogy pl használhatom-e a színes ceruzáit.

2019. jan. 1. 15:06
 28/116 anonim ***** válasza:
25%

"És akkor jön a sírás, amikor a kedvenc sminkecsetet befogja a pasi a motort olajozni"


Valóban egy kategória a sminkecset szándékos tönkretétele motorolajjal, meg a hátizsák hátizsákként használata.

Idióta.

Ha nem bízik meg a saját gyerekében annyira, hogy az vigyázni fog rá, miért nem nevelte normálisra a saját gyerekét?!

2019. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/116 A kérdező kommentje:
Utolsó: ki mondta, hogy ne bíznék meg benne?! Nem az a gond, hogy használja, hanem, hogy nem kérdezték meg, csak kérdés nélkül belepakoltak és vitték.
2019. jan. 1. 15:09
 30/116 A kérdező kommentje:

28. "Nincs több kérdésem sajnálom a nejed meg a gyereked verd őket péppé a hülye zsákod miatt hisz férfi vagy.. :(

58N"


Úgy látom, valakinél tényleg komoly bajok vannak... 😳

2019. jan. 1. 15:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!