Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a feleségem...

Normális, hogy a feleségem kérdés nélkül odaadja a cuccaimat a gyereknek?

Figyelt kérdés
Jövök ki reggel az étkezőbe, és azt látom, hogy a feleségem pakolja be a gyerek cuccait a hátizsákomba, mondván, hogy "kellett a zsákod", "nincs más táskája" stb. Kérdeztem, hogy nem kellene-e esetleg megkérdeznie, hogy elviheti-e a gyerek a hátizsákomat, nem csak szó nélkül adni neki? Erre még ő sértődött meg, és duzzzogva kipakolt belőle, hogy akkor vigyem a zsákomat ahova akarom. Ti mit gondoltok erről? Nincs semmi személyes holmi egy családban, amit legalább is kérni illene, ha más használni szeretné?

2019. jan. 1. 14:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/116 anonim ***** válasza:
75%
Menj,és holnap vegyél a gyereknek egy táskát.
2019. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/116 anonim ***** válasza:
17%
Utolso ma nincs családi kommunikcio idegen házasodnak sajnos és csinálnak pár gyereket,azért virágzik az oldal is és ezért megy fatigra a házasság párkapcsolat családi testvéri szülő gyerek baráti kapcsolat mert hiába van több lehetőség a kumonikácio nem tudnak egymással mit kezdeni az emberek nem tudnak beszélgetni minőségi időt tölteni csak az én van ego stb, meg táska meg tárgyak pénz....
2019. jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/116 A kérdező kommentje:

Van a gyereknek saját táskája, ráadásul van egy assassin creedes hátizsákja is, amely sokkal menőbb, mint az én kis vacak lonsdale-es zsákom. Végül egy másik táskáját vitte el. De még egyszer: nem az a baj önmagában, hogy használja a táskámat; hanem, hogy szerintem illik megkérdezni.


De azért ha megengedtek egy megjegyzést: meglep, mennyi agresszív nő acsarkodik itt egy ilyen lájtos kérdésnél... hogy én micsoda egy férfi vagyok, meg hogy biztosan verem a családomat... tényleg ennyire sok a frusztrált nőszemély ebben az országban?

2019. jan. 1. 16:59
 54/116 anonim ***** válasza:
42%
Ha nő írta volna ki a kérdést, már önző hisztis pitsa lenne, akinek minek gyerek, ha sajnálja tőle a táskáját.
2019. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/116 anonim ***** válasza:
32%
Egy frusztrált nőszemély alapján általánosítasz, ő írta, hogy biztos vered őket. A többiek csak nem értenek veled egyet. Én sem. Más lenne ha valóban személyes cucccról lenne szó és nem aludtál volna amikor megkérdezhette volna. Így csak egy nagyra nőtt hisztis gyerek vagy, főleg mert egy hátizsákról van szó, nem a mindennapos táskádról. Gondolom, nem is készültél ma sehova, és tudták ezt. Mindegy, örülök, hogy az én gyerekem apja nem ilyen. Ti meg tanuljatok meg kommunikálni. Ja, hány ilyen eset volt hogy azt írod: cuccaim?
2019. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/116 anonim ***** válasza:
26%

Nincs több frusztrált nő, mint hozzád hasonló puhapcsű férfi. Itt vinnyogsz egy rohadt táskán???


Számomra elképesztő, hogy ilyenen képesek emberek vitázni. Nem kérte el, szólsz, hogy bocs, természetesen kisfiam nem vagyok egy irigy barom (de, egyébként az vagy, elsüllyednék, ha így viselkednék a gyerekemmel), szívesen adom, de legközelebb kérd el. Ehhez képest itt rinyálsz.

2019. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/116 anonim ***** válasza:
24%
Szegénykém zárd el táskádat ez is csak ujgazddagéknál ekkkor probléma..
2019. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/116 A kérdező kommentje:

55. Nem aludtam. Honnan vetted, hogy aludtam? Írtam, hogy éppen pakolta be a táskát amikor észrevettem, tehát nyilván nem aludtam.


Azonkívül ha aludtam volna, vagy nem vagyok otthon, akkor változik a személyes holmi fogalma? Ezt azért jó tudni, mielőtt veled összeköltözik az ember, hogy elég csak elszunyókálni vagy kitenni a lábamat, és azonnal minden közös használatú lesz. XD


Utolsó: nem "rinyálok", felhoztam egy érdekes témát. Elég érdekeset ahhoz, hogy például te is válaszolj rá, amit ezúton is köszönök.

2019. jan. 1. 17:38
 59/116 anonim ***** válasza:
20%
nem, számomra pont nem érdekes, hanem röhejes, semmi nem tiltja, hogy szánalmas baromságra is reagáljak...
2019. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/116 anonim ***** válasza:
29%
Család vagytok igen közös tér van,és illeni tudnotok beszélgetni ismerni a másikat.. De itt vagy te a cuccaid egy szaros zsák,és ők akik hozzá mernek érni. Miért nem őket dobod ki és élsz a magánszférádba a zsákot tárgyakat babusgatva gyanitom h a nejed gyereked szeretet nem kap sokat..
2019. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!