Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagypapa lehüly ézi a gyereket?

Nagypapa lehüly ézi a gyereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 1 hete hogy a kislányom az udvaron az egyik széléről levett egy kést és elkezdett vele szaladni.

Én akkor megkérdeztem ki volt ez az "idióta ". Hozzáteszem van egy hely ahol tartjuk magasan a késeket használat után.

Ma pedig hallottam amikor apukám azt mondta hová tegyem a csavarokat hogy ez a hülye gyerek ne nyúljon hozzá?! Nekem ez borzasztóan rosszul esik.


2020. aug. 24. 22:09
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
97%

Nekem se esne jól ha leidiótáznának azért, mert letetettem egy kést az asztalra.


Hány éves ez a gyerek, aki feléri az asztalt aztán késsel szaladgál?

2020. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
79%
Te meg hagyod, hogy a kislányod egy késsel játsszon? Gratulálok -.-
2020. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
32%

Most miért pontoztatok le?

9-es válaszoló...

2020. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
85%
Még a saját gyerekemnek is mondom, hogy "te hülyegyerek", ha olyat csinál. Nincs ezen mit megsértődni.
2020. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
83%
Neked meg nem kéne hagynod, hogy a késsel szórakozzon ez kisgyerek.
2020. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
53%
Igaza van a 12-esnek. Nála a pont.
2020. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
90%
Elhiszem hogy megijedtél, de az sem volt szép hogy "leidiótáztad" a többieket. Ha az apukád amúgy szereti a gyereket, jó hozzá, akkor lépj túl rajta.
2020. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
92%
Ahogyan te leidiótázhattad az apukádat, úgy hülyézheti le ő is az unokáját. Egyébként sokmindent mondunk akkor amikor felbosszant minket valami. Ebben az esetben az lehetett bosszantó a papának, hogy a régi kitudja hány 10 éve ugyan ott tartott cuccoknak kereshet új helyet. Legalábbis gondolom...
2020. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:

Ezer éve feltesszük a polcra a szerszámok mellé! Akinek kell elveszi, majd vissza rakja. Kertes ház, nem lehet mindig mindenki a nyomában, és nem tudom pórázra tenni mint a kutyát. Mondjuk végül is igen, valószínű ha egy 90 cm magas gyerek eléri a széléről mert úgy van oda téve hogy véletlenül sem akkor már az asztal közepére tenné véletlenül.

Mondjuk jöhetnek a kommentek hogy a saját házakba hadd tegyenek oda valamit ahová akarnak... legtöbb kérdésnél ugyis csak ezt látni. :D

Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam hogy normális dolog lehülyézni egy gyereket... igy a kérdésem értelmét veszti. Nem kérek több választ köszönöm!

2020. aug. 24. 23:33
 20/60 anonim ***** válasza:
80%
Igazad van,téged kellett volna lehülyézné.
2020. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!