Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagypapa lehüly ézi a gyereket?

Nagypapa lehüly ézi a gyereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 1 hete hogy a kislányom az udvaron az egyik széléről levett egy kést és elkezdett vele szaladni.

Én akkor megkérdeztem ki volt ez az "idióta ". Hozzáteszem van egy hely ahol tartjuk magasan a késeket használat után.

Ma pedig hallottam amikor apukám azt mondta hová tegyem a csavarokat hogy ez a hülye gyerek ne nyúljon hozzá?! Nekem ez borzasztóan rosszul esik.


2020. aug. 24. 22:09
1 2 3 4 5 6
 41/60 Andizsuzsi ***** válasza:
80%

"De ez a tiétek, nekem pedig nem kell egyetértenem ezzel."


Nyilván nem, de te kérted ki mások véleményét.

2020. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező!

Hány éves a gyereked?

2020. aug. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
85%

"Köszönöm hogy leírtátok a véleményeteket. De ez a tiétek, nekem pedig nem kell egyetértenem ezzel."


Valóban nem kell egyetérteni, de érdemes lenne elgondolkodni, hohy ha 5 oldalnyi válaszból úgy a 95% nem téged támogat, akkor talán azért van, mert nem neked van igazad.

2020. aug. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
82%

Azért akadsz ki ezen mert te is pontosan tudod hogy igaz. Nem nevelted meg a gyerekedet, és hülyegyerek lett. Ha nem így lenne, nem fájna ha valaki ilyet mond rá, mert tudnád hogy alaptalan.

Te meg leidiótáztad az apádat, akkor mit vagy kibukva? Ti ilyesféle emberek vagytok, ebből a sztoriból egyértelműen látszik hogy így beszéltek egymással családon belül.

Tudod ha neked szabad akkor az apádnak is.

2020. aug. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
78%

A Kerdezo arra szamitott, hogy itt majd mindenki a nagypapat savazza,o pedig lefekves elott elegedetten olvasgatja a hozzaszolasokat, hogy o milyen jo szulo!


Amugy ide jott, feltett egy kerdest, majd kozli,hogy pont nem erdekli, hogy ki mit gondol. Nevetseges...

2020. aug. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
14%

Tehát felnőttként, egy kisgyerek jelenlétében, számára elérhető helyen hagyok egy kést, és a kisgyerek felveszi, akkor a gyerek a hülye?? És az mi, aki elől hagyta a kést? Lehet, hogy a papára volt bízva a felügyelet, míg anyuka pl mosdóba ment?

Eszem megáll, komolyan!

2020. aug. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
68%

46!


Csak szólok, hogy a körülményekről semmit nem lehet tudni.

2020. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
74%
A kérdező személyéből kiindulva a gyerek már.most el van cseszve, de hátha a papinak még lessz elég jó hatása rá.
2020. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, nekem kiskoromban megtanították, hogy nem szabad a késsel futkározni. Balesetveszélyes rám és másokra nézve. Be is tartottam.
2020. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk nem a szüleid házába kell szülni a kölyköt, és akkor nem fogják lehülyézni, ha időnként elviszed hozzájuk, csak rá lesznek kihegyezve.
2020. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!