Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagypapa lehüly ézi a gyereket?

Nagypapa lehüly ézi a gyereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 1 hete hogy a kislányom az udvaron az egyik széléről levett egy kést és elkezdett vele szaladni.

Én akkor megkérdeztem ki volt ez az "idióta ". Hozzáteszem van egy hely ahol tartjuk magasan a késeket használat után.

Ma pedig hallottam amikor apukám azt mondta hová tegyem a csavarokat hogy ez a hülye gyerek ne nyúljon hozzá?! Nekem ez borzasztóan rosszul esik.


2020. aug. 24. 22:09
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
24%

Én értelek kérdező. A mi családunkban sem engedem az ilyen beszédet, akár mekkora a gyerek, ő a gyerek és a felnőttnek kell több eszének lennie, a kés veszélyére nézve. Egy kisgyerek még nem érzi a dolgok súlyosságát, hiába beszélnek róla neki.

Ajánlom a válaszadók nagy részének Jane Nelsen - pozitív fegyelmezés című könyvét.

Még mindig sok a lelkibeteg felnőtt Magyarországon.

2020. aug. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
20%

Ha a papa nem tette el a kést a megszomott helyre, úgy csak ezzel kompenzálta a felelőtlenségét, mint már említették korábban. Ez olyan, mint mikor bevered a fejed az ajtóba és mondod hogy "a fene vigye el ezt az ajtót!" Persze nem gondolold komolyan, mert ajtó nélkül nehéz közlekedni. :D


Egy fontos kérdésem viszont lenne. Csak hallotad, hogy az öreg magában vagy a nagymama társaságában perlekedik, vagy nyílvánosan mondta előttetek vagy másoknak???

2020. aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
94%

90 cmes a lanyod? Akkor olyan 2-3,5 4.eves lehet!!!! (Hacsak nem torpicurka), akkor meg tenyleg igenis menned kell utana. Vagy vkit megkerni menjen utana. Orulj hogy nem pincelejaron indult el kessel fol vagy le es botlott meg. Mert mindegy ki hagyott es mit elol a szulo felelossege a kisgyerekre vigyazni.

Ha jol ertem a nagypapa megjegyzese nem neked es nem a gyereked elott hangzott el csak veletlen hallottad meg.

2020. aug. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
91%
Az nem esett rosszul, hogy késsel a kezében szaladgált a gyereked, mert te nem figyeltél rá? Ez normális, de ha apád száján kicsúszik, hogy “hülye gyerek”, az már eretnekség?
2020. aug. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:
Könyörgöm!!!! Annyira nem érted! Eszembe nem jutott volna hogy a kést elől hagyja valaki.... miért kellene a gyerek sarkába lenni, nem az utcán találta hanem az udvaron ahol mindenkinek van annyi felelősség tudata hogy nem hagyjuk elől a veszélyes tárgyakat. De rendben legyen az én hibám a kés... és akkor legyen az én gyerekem hülyegyerek velem együtt! Mert ez a normális.... befejeztem. A kérdésem nem ez volt. De! Soha nem mondanám azt az unokámra hogy hülyegyerek és pont. Köszönöm hogy leírtátok a véleményeteket. De ez a tiétek, nekem pedig nem kell egyetértenem ezzel.
2020. aug. 25. 01:08
 26/60 anonim ***** válasza:
88%

#25: Te meg leidiótáztad az apádat. Erről ennyit

És nem, valóban nem kell állandóan a gyerek sarkában lenni, de a közelben kell lenni, és szemmel tartani! Ez alap dolog.

Ha ott vagy, és rá figyelsz, akkor valószínűleg hamarabb észrevetted volna a kést is.

2020. aug. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
90%
Te idiótázol, ennek pont megfelelő színvonalú válasz a lehülyézés.
2020. aug. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
85%

Te miért idiótáztál?

És mi köze ennek egyébként a meséhez, hogy te mit mondtál?

2020. aug. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
87%

Téged kellett volna lehülyézzen, mégpedig azért mert egy ekkora totyogót nem hagyunk felügyelet nélkül! Nem kell rá póráz (Istenem milyen hasonlattal éltél pff) de felelös szülő lakásban sem, nemhogy kertben nem hagy felügyelet nélkül kisgyereket.

Na lehet duzzogni kérdező.

2020. aug. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
80%
Jaja, 21, a kérdező idiótázhat, ugye?
2020. aug. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!