Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagypapa lehüly ézi a gyereket?

Nagypapa lehüly ézi a gyereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 1 hete hogy a kislányom az udvaron az egyik széléről levett egy kést és elkezdett vele szaladni.

Én akkor megkérdeztem ki volt ez az "idióta ". Hozzáteszem van egy hely ahol tartjuk magasan a késeket használat után.

Ma pedig hallottam amikor apukám azt mondta hová tegyem a csavarokat hogy ez a hülye gyerek ne nyúljon hozzá?! Nekem ez borzasztóan rosszul esik.


2020. aug. 24. 22:09
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
72%

Ha eddig az derült ki, hogy

- "hülye a gyerek" ,

- "hülye az anyja" és

- "hülye a nagypapa" ,

akkor nyugodtan kijelenthetjük, hogy az egész család hülye.

2020. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
53%
:D ha tudnád, hogy miket mond rám a nagyfaterom, akkor már elengednéd. Meg se születtem és kb már egyből lecigányozott, ha magamra vennék mindent, akkor még jobban le lennék robbanva lelkileg.
2020. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
10%

Azért szörnyű,hogy itt sokaknak teljesen természetes,hogy lehülyéznek egy gyereket,főleg ilyen kicsit.Teljesen más,amikor valaki a oillanat hevéven idiótázik,mint amikor jóval utána lehülyéz valakit.Jó hogy rosszul esett a kérdezőnek,amikor a saját apja nézi ke a gyereket.

Amúgy gondolom ti mindig maximum tíz centire vagytok a gyerektől.

2020. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
89%

Nem a gyereket hulyezte le...hiszen nem neki mondta, sot nem is az anyjanak. Szerinted teged a hatad mogott meg senki nem hulyezett le? :-) csak neked az anyad nem hallotta meg veletlenul es nem tette ide ki kerdesnek.



En a sajat gyerekemet is hulyeztem mar le a hata mogott pl. Oh hova dugjam el a cukorkakat, mert ez a kis hulye kepes egyszerre bezabalni ha megtalalja. De ettol meg szeretem es nem tartom "hulenek". Tehat gondolom nagypapa is epp csak a keses eset utan kisse meg felborzolt idegekkel mondhatta ezt...foleg ha leidiotaztak, mert nagyapakent elfelejtette mar milyen egy 90 cmes gyerek ertelmi kepessege (jo csak nem erzekeli hogy a kessel valo rohangalas eletveszelyes). Tehat itt inkabb anyukanak van lelkiismeretfurdalasa de probalja masra haritani a felugyelet nelkul hagyott gyerek esetet.

2020. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
Kérdező, a szüleidnél laktok amúgy?
2020. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
0%
De buták vagytok sokan, egy gyereket le hülyézni... Még poénból sem mondanék ilyet. Még hogy nem neki szegeződött, hát a gyerekre mondta, hogy hülye, hihetetlen, van felfogás itt....
2020. aug. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Te meg le"butázol" vagy 50 válaszolót.


"hihetetlen felfogás", hogy téged ismételjelek!

2020. aug. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
0%
😀 jó nem nyitok vitát inkább.
2020. aug. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
100%

Ne is.

Ha mindenki szembejön az autopályán akkor nem a másik 1000 a hülye és nem ők mennek a rossz irányba, hanem te.

2020. aug. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
0%
Persze :D
2020. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!