Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagypapa lehüly ézi a gyereket?

Nagypapa lehüly ézi a gyereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 1 hete hogy a kislányom az udvaron az egyik széléről levett egy kést és elkezdett vele szaladni.

Én akkor megkérdeztem ki volt ez az "idióta ". Hozzáteszem van egy hely ahol tartjuk magasan a késeket használat után.

Ma pedig hallottam amikor apukám azt mondta hová tegyem a csavarokat hogy ez a hülye gyerek ne nyúljon hozzá?! Nekem ez borzasztóan rosszul esik.


2020. aug. 24. 22:09
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
82%
Hisztit befejezni,te vagy a hülye...
2020. aug. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
81%

Hát, Kérdező, ne haragudj, de itt te vagy a hunyó. Ezek szerint nagypapánál voltatok, aki merészelte nem a gyereknek odaadni, hanem letenni a kést, aki ezt elvette és rohangált vele. Egy 90 cm-s gyerek annyira nem fiatal már (gondolom kb. 4 éves), hogy ne értse meg, hogy a kést nem vesszük el. Nálunk mondjuk soha nem kellett elzárni, mert se kétévesen, se háromévesen, se soha nem vette el a gyerek az ilyesmit... Ez nevelés kérdése.


Te nem nevelted meg, nem is szóltál rá, a nagypapát hibáztatod, és még neked áll feljebb?

2020. aug. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
84%

"De rendben legyen az én hibám a kés... és akkor legyen az én gyerekem hülyegyerek velem együtt!"


Na, végre megértetted a lényeget. Nyilván az, hogy a gyerek buta, a te hibád. De sajnos az, ha ennyi idősen késekkel rohangál. Te meg... no comment.

2020. aug. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
84%
Persze te mondhatod, hogy idióta, de a gyerekedet ne hülyézze le senki... Ahaaaa🤦‍♀️
2020. aug. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
7%
Nade nem a kes miatt hulyezte le, hanem mar utanna amikor mar tul voltak a kes teman, es itt mar nem az van hogy az indulat hevebe, nekem anyam sose mondott rosszat a gyerekemre meg ense mondhatok elotte 😄de egyszer az oxigen parologtatojat meg forditotta es a mama vizet szivott be, na akkor te hulye gyerek, de sose elotte se utanna nem mondott ilyen akkor meg ertheto volt
2020. aug. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
86%

Apám leggyakoribb, és számomra legkedvencebb szófordulata a, ne legyél hülye fiam.


A gyerekek néha hülyék, és hülyeséget csinálnak.


Kedvesen, és megvetően is le lehet hülyézni valakit.


Önmagában ezért kár lenne kiakadni.

Főleg, hogy éles késsel rohangált a gyerek, mi van ha elesik?

2020. aug. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
79%

Az egészségügyi táblázatok alapján egy 3 éves gyerek 95-100 cm, azaz a kérdezö gyereke inkább 2 éves!


Egyértelmüen a kérdezö a hibás, ha nem figyel a gyerekre!

2020. aug. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, a te hibád a szitu, Miért nem ügyeltél a gyerekre? Ekkora gyereket NEM hagyunk felügyelet nélkül. És nem sózunk idős emberre, mikor szaladni kell a gyerek után. Mielőtt rákezdenél, hogy nem idősek: de idősek ha unokájuk van.
2020. aug. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
69%
2 evesek lesznek a fiaim. Mindennapos eset, hogy olyat csinálnak, ami veszelyes, pedig én egész nap a nyomukban vagyok. Egy ideig még így lesz.
2020. aug. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
81%
Te leidiotaztal valakit, o pedig lehulyezett. Tiszta sor! Nem tudom te hogy vagy vele, de engem 7 eves koromra a szuleim mar megtanitottak, hogy a kes evo/vagoeszkoz nem pedig jatek..
2020. aug. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!