Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagymamám állandoan zaklat...

A nagymamám állandoan zaklat munkában meg éjszaka is telefonon mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon öreg de szellemileg ép teljesen és szinte csak mi vagyunj neki szinte hetente megyünk át hétvégèn pár orára és kértem hogy munkahelyen ne zaklasson, erre még sűrűbben hív minden nap meloban megint szóltam neki aztán éjszaka éjfel es hajnal 2 óra között hívogatott most. Nem veszem már fel.

Most hivtam vissza erre azt mondja csak félt hogy bajunk van nem vettem fel ez miatt szólt a rendőrségnek is.

Öket már korábban is rámküldte ilyennel.

Olyan mintha direkt nem akarna hagyni dolgozni vagy hogy bajom legyen a meloban a telefon miatt meg ejszaka is zaklat ha nem veszem fel.

Mit csináljak?



dec. 13. 05:41
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
84%
Nem ép egyáltalán.és nem zaklat,hanem ő beteg
dec. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
0%

Kamugyanú.


A rendőrség nem megy ki csak úgy egy telefonhívásra...

dec. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
89%

"Nagyon öreg de szellemileg ép teljesen"


Ne álltasd magad, nem az. Mamámnál is így indult. Demens.

dec. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
8%

#12

Ha úgy adja elő, de, kimegy.

dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
90%

A demencia nem olyan, mint amikor ráesik az ember fejére egy tégla, és hirtelen megbolondul. (oké, sarkos példa)


Ez sajnos szép fokozatos, sokáig mindenki azt hiszi, hogy nincs semmi probléma. A demens személy veszi észre utoljára (ha egyáltalán észreveszi)


Nagy eséllyel nem direkt zaklat, hanem őszintén elhiszi, hogy helyesen cselekszik.

dec. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
88%

Ez demencia lesz, szóval kezdjetek nézni szakembert már most, és készüljetek fel, hogy hamarosan 0-24 gondozóra lesz szüksége, vagy otthonba kell adnotok, mert menthetetlenül leépül, és 9n-közveszélyessé válik.


Még nyugtathatod magad, hogy jaj, ő szellemileg ép, stb. NEM az, és ez csak rosszabb lesz az idő előrehaladtával, szóval MOST kezdjetek el gondolkozni a jövőn.

dec. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
0%
Én kiírnék egy cetlit az ajtóra: tisztelt rendőrség/ szomszédok. Semmi bajom, azért nem veszem fel a telefont, mert lenémítottam, alszom. Kérem ne csengessenek, ne keltsenek fel ellenőrizni.
dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
89%

El kéne vinni pszichiáterhez, hogy legyen diagnózis. Megállapítja, hol tart a demencia.

Intézkedni kéne neki idősotthonról, ha nincs családtag, aki magához tudja venni. Hamar is romolhat az állapota, saját magára is veszélyt jelenthet.

Ismerősöm anyja hirtelen kattant be. Azt képzelte, idegen helyen van, nem ismerte fel a lakást, ahol évtizedek óta él, és kiurgott az erkélyen, hogy "megmeneküljön".

dec. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
90%

#17

Ennek nincs értelme. A rendőrség is le fogja vágni, hogy a néni beteg, és ha a család nem, majd ők fogják elvitetni, ha olyat talál mondani.

Egyszer volt ilyen ügyünk. Nagyon durva sztorit képzelt be a néni. Jött mentő, rendőr, a nénit azonnal elvitték.

Ha a család tud róla, mielőbb intézkedjen, mert hamar ön- és közveszélyes lehet.

dec. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
94%

"szellemileg ép teljesen"


Azt te csak képzeled.

Ahogy mások is írták, demens, méghozzá elég erősen.

Mihamarabb szoc.otthonba kell juttatni.

Előbb-utóbb majd a sz...t a WC-csempére fogja kenni, elfelejti hogy ebédelt és kétszer ebédel meg egymás után, eltéved a saját lakásában, meg lesz győződve arról, hogy nem otthon van, hanem idegen helyen stb.

dec. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!