Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagymamám állandoan zaklat...

A nagymamám állandoan zaklat munkában meg éjszaka is telefonon mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon öreg de szellemileg ép teljesen és szinte csak mi vagyunj neki szinte hetente megyünk át hétvégèn pár orára és kértem hogy munkahelyen ne zaklasson, erre még sűrűbben hív minden nap meloban megint szóltam neki aztán éjszaka éjfel es hajnal 2 óra között hívogatott most. Nem veszem már fel.

Most hivtam vissza erre azt mondja csak félt hogy bajunk van nem vettem fel ez miatt szólt a rendőrségnek is.

Öket már korábban is rámküldte ilyennel.

Olyan mintha direkt nem akarna hagyni dolgozni vagy hogy bajom legyen a meloban a telefon miatt meg ejszaka is zaklat ha nem veszem fel.

Mit csináljak?



dec. 13. 05:41
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor vergődjél a saját világodban, és ne higgy nekünk. Ilyen szintű szemellenzős ostobaságra nem lehet mit mondani, már bocs.
dec. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
Mi most ott tartunk. Draga mama elfelejti azt is hogy volt a wc vagy evett e🙂 szoval ne aggodj valoszunuleg nemmsokaig fog telefonon zaklatni😁 leheta szamot is elfelejti utanna jon hogy a sajat lakasaba is elteved meg nem tudja megmodani hogy hol van
dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan szerinted viccből írja mindenki, hogy demens? Nem gondolod, hogy a többségnek volt/van demens családtagja, aki tudja, hogy ez bizony így kezdődik.

Az én mamámnál is ez volt fura elsőnek, a sok hívás, mindig ugyanazt kérdezte. Csak mivel ő kedves természet alapból, mással magyarázta a hívásait.

Akkor kezdődött, mikor covidos lettem, és akkoriban ez 2 hét karantént jelentett, nem mehettem hozzá látogatóba. Brutálisan sokszor hívott...

dec. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

A demenciájával foglalkozva van. Jelezzük a körzetinek családsegítőknek is ha a körzeti nem parter!


A kérdést azért írtam ki hogy én hogyan tudjak ebben élni, hogy zaklat es rámhivja a rendöröket, aztán ki tudja még milyen bajt okoz nekem!

dec. 14. 16:30
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem veszed fel a telefont, visszahívod ha aktuális, a rendőröknek meg szólsz, hogy demens a néni. Ha pont rosszul lesz és azért hív, akkor az szívás, de ez van. Ennyit tudsz tenni. Ha ez így nem felel meg, akkor pedig be kell rakni egy otthonba. Más lehetőséged nem nagyon van. Jó, persze házi gondozás, de az olyan szinten nyír ki anyagilag, hogy a legtöbb esetben kivitelezhetetlen.
dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen. Ha valakit tönkre akarsz tenni, mert utálod, na, azt oda lehet költöztetni, hogy vigyázzon rá. Úgysem marad ott sokáig, aztán kezdeted az elejéről.
dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!