Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagymamám állandoan zaklat...

A nagymamám állandoan zaklat munkában meg éjszaka is telefonon mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon öreg de szellemileg ép teljesen és szinte csak mi vagyunj neki szinte hetente megyünk át hétvégèn pár orára és kértem hogy munkahelyen ne zaklasson, erre még sűrűbben hív minden nap meloban megint szóltam neki aztán éjszaka éjfel es hajnal 2 óra között hívogatott most. Nem veszem már fel.

Most hivtam vissza erre azt mondja csak félt hogy bajunk van nem vettem fel ez miatt szólt a rendőrségnek is.

Öket már korábban is rámküldte ilyennel.

Olyan mintha direkt nem akarna hagyni dolgozni vagy hogy bajom legyen a meloban a telefon miatt meg ejszaka is zaklat ha nem veszem fel.

Mit csináljak?



2023. dec. 13. 05:41
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
70%
Ha kimegy a rendőr és kiderül kamu akkor már az első eset után is indítanak eljárást a bejelentő ellen....
2023. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

#31

Kivéve, ha nem beszámítható, mint jelen esetben. Persze papír még nincs róla. Viszont a család rá lesz kényszerítve.

Hacsak addig nem talál olyat ki a néni, ami miatt nagy erőkkel kivonulnak, és egyúttal a mamit elvitetik.

Volt egy ilyen szitu, a rokonok a szomszédoktól tudták meg, miért nincs otthon a nagymama...

2023. dec. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

Hát nem indítottak eljárást. Sőt még arra akarták kicsavarni az egészet hogy én lennék a szemét unoka aki kerüli a kedves nagymamát. A hálátlan.

Még szabályosan leckéztettek.

Pl tudom e a szülinapját segitettem e már neki valamiben meg ilyenek.

Mintha bevették volna azt hogy ő mennyire szeret én meg kerülöm ejtem.


Miközben akkor a saját apámmal veszített össze mert rengeteget hazudgált, de lételeme az ha össze tud veszíteni akár tesómmal is. Egy sz.rkeverőgép valójában. Na abban az időben tényleg nem vettem neki fel hétvégén se.


Az élteti ha alá tehet másoknak. Nem a mesékben vagyunk ahol a nagyik kalácsot sütnek.

2023. dec. 13. 19:08
 34/46 anonim ***** válasza:
100%

Nekik kényelmesebb volt így. Nem akartak intézkedni. Úgy voltak vele, ez a néni családjának problémája, oldják meg ők.


Ha ilyen rossz volt mindig, miért tartjátok vele a kapcsolatot? Ha meg az utóbbi időben, az igenis a demencia. Ilyet, amiket ő csinál, nem tesz ép elméjű. A rosszindulat is normális ebben a betegségben. Paranoiásak, kötekedők lesznek, kifordulnak önmagukból.

2023. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

Mindig is ilyen volt. A hívásos zaklatások a legújabbak most.

A szemetkedései között normális kedves meg hát majdnem egyedtlen rokonunk es neki is csak mi vagyunk már. Es en vagyok az egyetlen aki a közelében lakik. Én vagyok nála jelen is én tartok csak személyes kapcsolato vele (tesómék messze élnek stb)és én vagyok kéznél is ahhoz hogy legyen kit zaklani hátha ki is rúgják meg ne tudjon aludni ejszaka essen másnap össze a munkahelyen. És ezt ugy adva elő hogy csak azt hitte bajom van hogy nem veszem fel meg ő mennyire szeret. Aztán beveszi mindenki.


Mint ahogy azt is hogy butulós öreg néni.

Nagyon is eszes rafkós zsivány hazudni is profin tud.

2023. dec. 13. 19:36
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra is számomra egyértelmű, hogy demens, DE van egy rossz alaptermészete és személyisége, ami demenciával súlyosbodott.

A saját érdeketekben kérjetek a háziorvosától beutalót pszichiáterhez, oda pedig időpontot neki.

2023. dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

És szerinted majd ő szépen járkálni is fog a pszichiáterhez.

A demencia anúgy is biokémia agybaj érmeszesedés, nem pszichikai.

Értágítót szed asszem. Ha igaz amit mond.

2023. dec. 13. 19:45
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

"És szerinted majd ő szépen járkálni is fog a pszichiáterhez."


Félreértettél. Nem járkálnia kell pszichiáterhez, hanem 1x elmenni, hogy diagnosztizálja neki.

2023. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

Amikor egyszer beszélt a rendőrökkel es azok engem kezdtek vádolni is. Ennyire lát bele vki az egészbe, egy alkalommal.

Lehet vannak demens kezxeti jelei, de a zaklatás nem attól van.

Nekem már az is durva hogy ke kell tiltanom. Tehát ugy alszom ha nem is csörög a telom attol még tudom azt hogy zaklat es várhatom hogy majd akkor a rendőr fof kopogni!

2023. dec. 13. 20:02
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem demenciát látok én ebben az egészben - az, hogy te mit látsz senkit nem érdekel, ez demencia.


PONT. TÉNY. Ennyire egyszerű. Álltathatod magad, aztán majd ott lesztek egy demens leépült öreggel, mert képtelenek voltatok IDŐBEN - ami most van - cselekedni.

2023. dec. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!