Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Annyira kellemetlen, amikor...

Annyira kellemetlen, amikor karácsonyi összeülésnél felhozza a mama például a magánéletemet, illetve annak a hiányát, és összehasonlítsa a fiatalabbakkal, meg mennyire le vagyok maradva 31 évesen a fiatalabbaktól. Hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés
dec. 25. 14:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
97%
Mit hoz fel? Mivel jön pontosan a mama? Szólj vissza, védd meg magad.Nyilván oka van hogy miért tartassz ott az életben 31 évesen ahol.Visszaszólsz.
dec. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
89%

Visszaszólsz neki, le kell szarni hogy megbántod. Őt se èrdeklik az èrzèseid.

Felteszel te is olyan kèrdèst amivel megszègyeníted

Vaaagy; nem kell elmenni

dec. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 A kérdező kommentje:
#2 például?
dec. 25. 14:31
 4/72 A kérdező kommentje:

#1

nem rossz szándékból csinálja, szimplán rákérdez ilyesmikre

dec. 25. 14:32
 5/72 anonim ***** válasza:
88%

3

pèldául honnan tudjam?

Nem ismerlek se tèged, se a nagyanyádat. Azt se írtad konkrètan miket mond. Komolyan tőlem várod el hogy a szádba adjam a szavakat mit mondj neki? 🤦🏻🤦🏻🤦🏻🤦🏻🤦🏻🤦🏻

dec. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
97%
Írd le pontosabban kérdező hogy miket mond a nagyi, csak úgy tudunk értelmes választ adni
dec. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
100%

Igen, arra lennénk kiváncsiak hogy mit kérdez tőled a mama pontosan?

Szimplán rákérdez dolgokra, akkor azok a dolgok csak nem szimplák ha fenn akadsz rajtuk, rosszul esik.

#1

dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 A kérdező kommentje:

hogy én vagyok a leginkább lemaradva, meg mikor lesz már xy stb.


mert pl. az unokaöcsémnek lett egy atomronda felesége meg már gyereke van stb.


unokanővéremnek is van egy 150 kg-os udvarlója


stb.


mindenkinek van valakije, nekem meg nincs

csakhogy egyrészt rohadtul nem egyszerű, meg eléggé zsákfalu az egész


nem rosszból kérdezi, de akkor is zavar egyrészt, sértő is, mert hogy lúzer is vagyok, meg hát igen, semmi köze a magánéletemhez

dec. 25. 14:44
 9/72 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy nem szeretnél ezekről beszélgetni, beszélgessetek másról. Ha szeretnéd, de csakis akkor, elmondhatod, hogy azért, mert, és itt elmondod neked milyen érzés ezekről beszélgetni. Egyéb esetben, ha ezután sem tartja tiszteletben, hogy ne hozza fel témának otthagyod. És itt a kifogásaidat felejtsd el. Itt a lényeg.
dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 A kérdező kommentje:

#9


Persze, majd az asztalnál mindenki füle hallatára elmondom, hogy egy kva nagy lúzer vagyok. Egy vesztes


Remek ötlet, még ilyet.

dec. 25. 15:01
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!