Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Annyira kellemetlen, amikor...

Annyira kellemetlen, amikor karácsonyi összeülésnél felhozza a mama például a magánéletemet, illetve annak a hiányát, és összehasonlítsa a fiatalabbakkal, meg mennyire le vagyok maradva 31 évesen a fiatalabbaktól. Hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés
dec. 25. 14:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem ezt a kövérezést. A huszonéves nők között alig akad kövér. Úgy beszélsz róla, mint ha ez lenne az általános.
dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
91%

Ezt sztem te fogod fel tragikusan. Az ilyen megjegyzéseknek tök jól el lehet venni az élét.

Tőlem is mindig kérdezte mamám, h van-e már legény. Én meg rávágtam, h nincs, minek az. Nem veszünk meg egy egész disznót azért a kis kolbászért. Kacagott, azt tovább léptünk.



Nekem ezen az oldalon az ilyesféle mentalitás a legfurcsább. Hogy emberek nem képesek megszabni a határaikat mások felé.

dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
89%
Úgy gondolom hogy téged nem is igazán az zavar amit a mama mond,hanem hogy igaznak érzed a "lemaradásod".Elolvastam a kérdést és az összes választ,ne haragudj azért amit írok de én nem állnék szóba veled mint férfival.Ennek pedig semmi köze az anyagiakhoz,rosszabb körülmények között élő pasiknak is van barátnője.Van benned valami sekélyes,talán ezt érzik meg azok a nők is akikkel ismerkedni próbálsz.
dec. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kell szólni finoman.
dec. 26. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én egy csomó sekélyes férfit ismerek akinek van barátnője, sőt, felesége, családja.

Szerintem csak nincs szerencséje, vagy nem is keresi igazán, amivel szintén nincs gond, mert egyedül lenni sem feltétlen rossz, szabadság, függetlenség, kinek mire van igénye.

dec. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell odamenni.


31 vagy, azért hozza fel, mert felnőtt létedre engeded :D

dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 A kérdező kommentje:

aha, szóval sekélyes alatt arra gondolsz, hogy felszínes....


én ezt egyáltalán nem mutatom ki, hogy felszínes vagyok, tudom, hogy a nők ezt nem szeretik általában, habár a nők is iszonyatosan felszínesek, főleg az interneten, na mindegy.

dec. 26. 13:21
 68/72 A kérdező kommentje:

Egyébként ezt nem tudom honnan állapítottad meg rólam, hogy felszínes vagyok, mert elgondolkodva, szerintem nem vagyok az, csak számít a külső...


Most az a baj, hogy azt írtam, hogy a dagadtakra nem izgulok?

Meg hogy a kövérséget, zabálást az igénytelenséggel, egészségtelenséggel társítom?


(Tudom, hogy ezt a témát nem szeretik a nők, így ezt ismerkedésnél már fel sem hoznám, de névtelenül hagy fejtsem már ki a véleményemet... bassza meg...)

dec. 26. 13:24
 69/72 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kis önérzetesek vagyunk😂

Na ezt a mentalitást kéne a család felé is prezentálni, azt nem kéne kérdést kiírni, vágod?

dec. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett, megvolt a karácsonyozás?
dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!