Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Annyira kellemetlen, amikor...

Annyira kellemetlen, amikor karácsonyi összeülésnél felhozza a mama például a magánéletemet, illetve annak a hiányát, és összehasonlítsa a fiatalabbakkal, meg mennyire le vagyok maradva 31 évesen a fiatalabbaktól. Hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés
dec. 25. 14:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
100%

29, hú, várj, tényleg lúzer vagy, válaszolgass csak szépen a mamának...

Önmagad mutatása a nyerő, akkor az lesz a párod, akinek te kellesz. Majd.

dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 A kérdező kommentje:

#30


Szimplán nem akarom megsérteni, ahogy itt jött több sértő alternatíva, azokra nincsen szükség, nem rossz szándékból mondta a mama, ezért némi kommunikációs tanácsra, megfogalmazásra volt szükségem, ami meg is lett oldva, illetve megerősítésre, hogy más is hasonló véleményen van, vagy én látom rosszul a dolgokat.

dec. 25. 17:03
 33/72 A kérdező kommentje:

#31



Akkor ezt értsem úgy, hogy nem segítesz?


Az a baj, hogy túl naív vagyok, túl őszinte, ez valóban hátráltat ismerkedésnél.

dec. 25. 17:05
 34/72 anonim ***** válasza:
76%
Nem a 26. voltam, ezen az úton én nem tudlak segíteni. Szerintem ő sem azért írta amit írt, mert így találod meg az igaz szerelmet, csak mutatott egy irányt, hogy legalább egy anyagias csaj jusson végre neked. (31.voltam)
dec. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 A kérdező kommentje:

Ez az anyagias dolog sem fekete-fehér szerintem.


Ha valaki vonzónak tart és szívesen tölt időt velem, nekem semmi problémám azzal, hogy meghívjam erre-arra, esetleg a nyaralását finanszírozzam.



Másik irányból megközelítve, a megegyezésen alapuló prostitúciót sem ítélem el (nem mintha ez kellene, vagy erre vágynék, mert ez távol áll tőlem, de én ezt sem ítélem el)



Ti ezt hogy látjátok? Régen a nők nem dolgoztak, egy férfi egymaga tartotta el a családját, a mai nézetek, gazdasági viszonyok már nem így állnak, azt tudom, de kíváncsi lennék a nők véleményére.

dec. 25. 17:15
 36/72 A kérdező kommentje:
Mit kell tudnia ma egy férfinak anyagilag?
dec. 25. 17:16
 37/72 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy nem is keresel társat, mert egyedül érzed jól magad.
dec. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
94%

30 vagyok


Nem akarod megsérteni...ok,rendben,de ő hozhat kellemetlen helyzetbe téged,mások előtt?

Tudod az életben sokszor úgy alakul,hogy konfrontálódni kell...főnökkel,beosztottal,idegennel,mamával...bárkivel.

De te a könnyebb utat választod,és inkább kiírod ide a picsogós kérdésed.

Légy férfi,állj a sarkadra,és oltsd le a tapintatlan mamát.


És ez igaz az élet minden helyzetére,igenis fel kell venni a kesztyűt,nem lehet mindent szépen,illedelmesen megoldani,de majd rájössz.


Továbbmegyek,ha már elkanyarodtatok a párkapcsolat téma felé...összejössz egy nővel,elviszed mamához,mama neki is beszól,te meg nem mersz visszaszólni,megvédeni a nődet.Na ha valamit utálnak a nők,akkor ez pont az...anyuka,mama kis fiacskája...

dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
92%

Mi a párommal 9 éve élünk együtt.

Szegény családból származik, én olyan normális színvonalú családból.Nem pont azért " álltam" vele össze annó mert jól keresett.Épp az ellenkezője.Ma 3x annyit keres pl. Engem sosem érdekelt hogy egy férfinak mije van.Autója volt meg egy albérlete.Nekem semmim.Szerintem ha az anyagiak által választ téged bárki is, ott löttek a dolognak.Mert nem a két szép szemedért lesz veled hanem a pénzedért.Miért kellene a nyaralását finanszíroznod? Mi mikor elöször mentünk nyaralni akkor mindenki saját magának vette meg a repjegyet a szállást viszont közösbe fizettük.Nem olyan nő kell neked aki elvárja hogy mindent is fizess.Van egy gyerekünk és én ugyanúgy dolgozom.Nem a párom tart el. Nekem személy szerint szükségem van erre az anyagi függetlenségre.Nem akarok én senkitől sem függni. 29N

dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
94%
Dagadtakra nem tud felizgulni :D
dec. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!