Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Annyira kellemetlen, amikor...

Annyira kellemetlen, amikor karácsonyi összeülésnél felhozza a mama például a magánéletemet, illetve annak a hiányát, és összehasonlítsa a fiatalabbakkal, meg mennyire le vagyok maradva 31 évesen a fiatalabbaktól. Hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés
dec. 25. 14:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
100%
elég csak annyit mondanod, hogy "ha szükségem lesz társra, akkor keresek valakit, de most egyelőre egyedül is teljesen jól érzem magam." Aztán még hozzáteheted, hogy gyűjtesz házra, kocsira, nyaralásra stb. és nem akarsz barátnőre költeni.
dec. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
88%

"majd az asztalnál mindenki füle hallatára elmondom, hogy egy kva nagy lúzer vagyok. Egy vesztes"

Nem vagy vesztes. Még nem találtad meg az igazit. Ennyi.

dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
73%
#52 ezzel amúgy meddig lehet nyugtatni magát az embernek? 35 éves koráig? 40? 50?
dec. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
100%

53


Van ismerősöm aki 53 éves korában találta meg az igazi. Van akinek felesleges csak azért párban lenni hogy ne legyen egyedül és hogy ne nézzél ki.

dec. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
100%

"majd az asztalnál mindenki füle hallatára elmondom, hogy egy kva nagy lúzer vagyok. Egy vesztes"


Próbáld meg nem ezt gondolni magadról. Amíg ezt gondolod, addig más is ezt fogja. Próbáld megtalálni az erényeidet, azt, amiben jó vagy. Próbálj pozitívan gondolkodni. Ettől persze nem lesz biztosan partnered, de nagyságrendekkel nagyobb a valószínűsége, hogy HA partnert akarsz ÉS magadat nem lúzernek látod, akkor találsz is partnert. Ha meg nem akarsz partnert, akkor egyszerűen mondd meg.

dec. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
14%
Tudom már ki vagy. Múltkor is írtál ki egy kérdést, hogy a jó lenne, ha a családod segítene ismerkedni lányokkal. És nem, nem vagy helyes, sajnálom.
dec. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
66%
#54 persze millióból van több ilyen is, ettől függetlenül nem lesz ez a normális dolog. Akinek nem sikerül (semmilyen) párt találnia 20-30 éves kora körül, azzal azért már tuti van baj.
dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nem teljesen világos itt egy dolog. Azt szeretnéd tudni, mit mondj a mamádnak, hogy abbahagyja ezt és úgy éld az életed, ahogy te szeretnéd vagy pedig igaznak érzed, amit mond és most találni szeretnél valakit?


57: "Akinek nem sikerül (semmilyen) párt találnia 20-30 éves kora körül, azzal azért már tuti van baj.


És ha egyszerűen csak nem szeretne?

dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
81%
#58 a kérdező szeretne, szóval az most irreleváns, h mi van azokkal, akik szeretik a szingli létet.
dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 31 évesen már kétszer el is válhattál volna, az jobban tetszene a nagyinak? A saját életét ő kapta, úgy élte ahogy akarta. A tiéd meg a tiéd. Mondd meg neki, hátha nem tudja.
dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!