Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Annyira kellemetlen, amikor...

Annyira kellemetlen, amikor karácsonyi összeülésnél felhozza a mama például a magánéletemet, illetve annak a hiányát, és összehasonlítsa a fiatalabbakkal, meg mennyire le vagyok maradva 31 évesen a fiatalabbaktól. Hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés
dec. 25. 14:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
92%

Felnőtt vagy, van szád. Hívd félre és mondd el neki kultúráltan azt, amit érzel s megkéred legyen rád tekintettel


vagy: nem mész el.


Számíts alap kérdésekre. Főleg családlátogatáskor.


Az, hogy te szégyenled magad vagy kisebbségi komplexusod van azzal pedig neked kellene elszámolnod, rendet tenned önmagadban s nem mást "hibáztatni".


Üdv a felnőtt világban, ahol alap a kommunikáció és problémamegoldó képesség.

dec. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
100%

Én 32 vagyok, se kocsim, se barátnőm. Nekem is 2 évente kérdezik a mikor lesz már nőd típusú kérdéseket, mert úgymond már csak én nem vagyok unokatesóim közül házas és csesztem el az életem a nagy semmire szült 2 gyerekkel. Mondjuk engem nem zavar a dolog, mert én is nagyon jól keresek, kvázi luxusban élek és ezt nem szívesen adnám fel egy feleségért meg egy üvöltő babáért, mert szeretek egyedül lenni, nyugalomban.

Én ezt a helyzetet simán tényekkel kezelem, vissszakérdezek mamámnál, hogy vesz nekem családi házat kerttel? (Mert az ő szülei az első gyereke születésénél gondolom 45 forintért annó vettek nekik házat) Mert ha nem akkor nem fogok gyereket vállalni a nagy semmire, mint a XY-ék(bátyám pl.), aki az ötödik kölcsönét veszi fel az idén. Olyankor elhallgat mindenki, mert tudják, hogy igazam van és nem a régi világ van.

dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
100%

22es vagyok


Fura ez,hogy mindig a kövér nőkre nem tudnak.


Én húsis nő vagyok ,de a mackós pasik is nagyon jól néznek ki szerintem, ha már annyira kövér az érthető persze, hogy nem vált ki izgalmat

dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem nagyanyád gyerekének (annak, amelyik az apád vagy az anyád) kéne megvédeni téged, és helyre tenni a mamát.
dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 A kérdező kommentje:

#43


Én foglalkozok fitnessel, nem vagyok egy őrült terembe járós, de alkalmanként itthon sportolok, nem eszem össze-vissza minden szemét kaját.


Márpedig a rendes elhízáshoz kell a feldolgozott zsíros szemetet befelé tolni, rendes étrendtől nem könnyű elhízni.


És olyan társat szeretnék, akinek szintén fontos, hogy mit mutat a tükör, és fontos, hogy mit visz be a szervezetébe.



Tudom, hogy a nagyon kövérekre mondják mindíg, hogy ők is tudnak nagyon igényesek lenni stb stb.

De amikor meglátom, hogy valaki folyamat zabál, én ezt tökéletesen nem tudom összeegyeztetni az egészséggel.

dec. 25. 17:53
 46/72 anonim ***** válasza:
78%
Nem csak a zabálástól lehet elhízni, csak mondom, hogy betegségből adódóan is lehetséges. Nem kéne lenézni a husibb nőket.
dec. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
93%
Én mikor elhíztam, nem nagyon, de azért szépen feljött, az szteroid gyógyszertől volt, úgy tudom pajzsmirigy is csinál ilyet
dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 A kérdező kommentje:

Persze, tudom én, de 10-ből 9 azért beteg, mert kövér, nem fordítva, főleg a 10-20-as korosztályból.


Nem nézem le őket, sokat ismerek, és tudom, hogy hiányos a tudásuk a kalóriát meg az egészséget illetően, és a reklámok megtévesztik őket a cukros szarokkal, amiket eladnak nekik.

dec. 25. 18:03
 49/72 anonim ***** válasza:
93%
#26 vagyok. Én abból indultam ki, amit írtál, h jól keresel. Egyedül élsz, tehát gondoltam, h a jó kereset a zsebedben marad. Nyilván egy átlagos kereset kevés hozzá, h legalább vakítani tudj. Lehet kevés pénzzel is gazdagnak tűnni rövid ideig, de ahhoz azért kell egy magabiztosság. Szóval neked ez az út nem járható.
dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
100%
Állj fel és menj el. Nem vagy köteles hallgatni, ha nem érti meg hogy ez miért nem jó akkor nincs más megoldás.
dec. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!