Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Kötelezhető-e a volt menyem,...

Kötelezhető-e a volt menyem, hogy az apa láthatási idejében nálunk legyen a gyermek?

Figyelt kérdés
A fiam és a volt párja még terhesen szakitottak.Bíróságon kapott láthatást a fiam nem tudja tartani,mert külföldre ment.Az unokám még nem láttuk mert azzal a nővel nem vagyok hajlandó még beszélni sem,de lassan a gyermek betölti azt a kort amikor már el lehetne hozni,a fiam helyett mi is lehetünk kéthetente hétvégén a gyerekkel?kötelezhető az anyja,hogy nekünk is oda adja a gyereket?

2013. nov. 23. 16:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/128 anonim ***** válasza:
98%

Mert? nektek tán nincs lábatok meg szátok h elmenjetek az anyához és beszéljetek vele h szeretnétek unokázni?


MIért neki kellett volna vinnie a gyereket?

2013. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/128 anonim ***** válasza:
98%

"Nagymama vagyok,talán ha elhozta volna a kicsit már hozzánk..."


Maga utálja az anyukát, eddig rá se nézett a gyerekre, de azt elvárta volna, hogy az anyuka vigye magához!

Hát egy frászt! Ha kiváncsi a gyerekre, akkor fel kell venni a pléhpofát, és elmenni hozzájuk.

Maga akarja a láthatást, nem az anyuka. A maga érdeke, hogy menjen, nem az anyukáé. Miért az anyuka vessződjön?

2013. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/128 anonim ***** válasza:
98%

Kedves Nagymama!


Én se vittem volna el az unokádat hozzád, ha én lettem volna a menyed. Mégis miért? Oda, ahol érzem hogy utálnak? Pedig én mindig mindenek felett a megbocsájtás híve vagyok, de ez pont az az eset, ahol neked kell elkezdened a megbocsátást, és nem az exmenyednek! A fiad és a lány két felnőtt ember, akik döntöttek a kapcsolatuk sorsáról. Emiatt kár utálkoznod. (én az öcsém ex-barátnőivel is jóban vagyok, pedig volt olyan, amelyik kirúgta az öcsémet...)

2013. nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/128 anonim ***** válasza:
96%
Nagyszülői láthatás külön ügy gyámügyön kell tenni érte.
2013. nov. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/128 anonim ***** válasza:
98%
ha egy nő terhesen elhagy egy férfit, annak elég komoly oka van!!!!! de persze az ön kicsi fia ártatlan mint a ma született bárány... nézzünk már magunkba... meg mi az hogy a nő nem vitte el önökhöz az unokát... nem épp önöknek kellett volna meglátogatni???? majd egy újszülöttel rohangálok hogy itt van nézegessék... ha kíváncsi a nagymama rá akkor az ajtóm nyitva áll.. (de ilyen hozzáállással lehet meggondolnám én is hogy kinyitom-e azt az ajtót...)
2013. nov. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/128 anonim ***** válasza:
92%
Azt lehet tudni pontosan, hogy mire hivatkozva rúgta ki a Menye a Fiát? (egyébként egyetértek a menyével, meg a többi hozzászólóval is, Önnek kell az első lépést megtennie).
2013. nov. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/128 anonim ***** válasza:
98%

Mennyi ideig rá se bagózott a gyerekre, most meg hirtelen láthatási jogot akar.

Vajon egyszer is felhívta-e a terhessége alatt, hogy hogyan viseli? Fejlődik-e a baba. Születéskor gratulált-e?

Vett-e a gyereknek egyetlen 200 forintos rugdalózót?


Maga nem "nagymama", hanem csak a gyerek spermadonorjának az anyja.

2013. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/128 A kérdező kommentje:
Anyagi indok volt,a fiam szerette volna megőrizni az anyagi függetlenségét,én a férjemmel is külön kasszán élünk és ez müködik
2013. nov. 23. 16:55
 19/128 anonim ***** válasza:
98%

Nem az anyukának kellett volna a nagyszülőhöz vinni gyereket hanem fordítva. Még szép, hogy nem adja oda vadidegeneknek, pláne ha így állnak hozzá.

Egyébként nagyszülő láthatás van, de ebben az esetben nem hiszem, hogy megengedi a bíróság mivel a gyerek egyáltalán nem kötődik a nagyszülőkhöz.

2013. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/128 anonim ***** válasza:
97%
Én is külön kasszán vagyok a férjemmel 22 éve. És működik a házasságunk. Az én lányom közös kasszán szeretne lenni a jövendőbelijével. Mi ebben a gond? Ha az anyagiakon vesztek össze, és rúgta ki a fiát a menye, akkor jobb is.. ez később (is) úgyis válóok lett volna.
2013. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!