Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit kezdjek a papával? Nyáron...

Mit kezdjek a papával? Nyáron nem mentem vele horgászni és most a szüleimnek olyanokat mond, hogy nem vagyok férfi, meg hogy valahogy +"férfit kéne" nevelni belőlem. Meg hogy meleg vagyok.18f

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy idén nyáron amikor lent boltunk papánál és nagyinál, a nővérem a nagyimmal elment strandolni, napozni és shoppingolni, ebédelni, fagyizni stb.... én nekem el KELLETT mennem a papával egy tóhoz, egész napomat elszúrva, hogy horgásszak. A nyaralás vége felé kitörtem és megmondtam, hogy én ugyan nem megyek vele tovább a tóhoz és én is strandolni megyek. Nagyapám meg jött ezzel a katonásdi meg férfi dumával, hogy bezzeg én nem voltam katona, úgy viselkedem mint a "demós" gyerekek, meg mint valami nő. És hogy nem tanultam kötelességet és férfit nevelne ő belőlem ha az ő gyereke lennék. Ő emóst akart mondani am csak nem tudja mi az. Szerintetek igaza volt? Gyakorlatilag le melegezett. Elmentem a mamáékkal, de a mama is éreztette velem, hogy nem kéne velük lennem, inkább a nagyon férfias horgászatot űznöm. rideg volt és feszült... ráadásul a szüleimet is ezzel piszkálja, apám meg eleinte leszarta, de mostanra már ő is azt figyeli meleg vagyok e. 18 éves vagyok, már nem vok kicsi és most fogok érettségizni, utána meg egyetemre szeretnék menni, szóval még a gyerekkorom nem ért véget és nem is fog egy jó pár évig. szerintetek mit csináljak? Apám kezd behülyülni, amit a nővérem és anyám is un amúgy. Nem vagyok egy nagy ember, eléggé későn érő típus vok testileg, 14-nek szoktak nézni.

2017. nov. 27. 19:22
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
A papa sokat szívott.
2017. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
Na igen, csak találj valakit, aki nyafogó tinilányként is tőled akar gyereket. :D
2017. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:
örökbe is lehet fogadni :)
2017. nov. 30. 18:43
 54/55 Mansour ***** válasza:
Eléggé el vagy te varázsolva... Én bírlak amúgy, nem lenne vele különösebb gondom, ha a fiam ilyen lenne, de azt is megértem, hogy ha valaki hagyományos felfogású és sokat ad a környezete véleményére, akkor ezt cikinek érzi, és próbál megváltoztatni.
2017. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg így vagy jó ahogy vagy.

Engem is gyakran zaklattak hasonló dolgok miatt, de ez végső soron őket minősíti. Ők nem tudnak elfogadni.

Szerencsére én elég sok mindent meg tudtam tartani önmagamból, és ennek ellenére vagy inkább éppen ezért sikeres lettem.

Egy aránylag hagyományos munkakörben nagyon jól jön, hogy nem a hagyományos értékeken keresztül közelítek a világ felé.


A gyerekességét az ember úgy is kinövi idővel, akár akarja akár nem.

De attól, mert ezeket a nevetséges dolgokat amiket ők tartanak értéknek te nem tartassz annak, nem leszel kevesebb, sőt.

Valójában a világ sokkal jobb hely lenne, ha ezeket a f**zságokat már sikerült volna a hátunk mögött hagyni, mint hogy ki a férfi és egyebek.

Meg horgászat ami semmiről nem szól, meg katonaság ami szintúgy.

Csinálja az aki élvezi, de miért kell ezeket rákényszeríteni másokra?

Ha akkora értéket képviselnének, nem kéne...

2017. dec. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!