Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit kezdjek a papával? Nyáron...

Mit kezdjek a papával? Nyáron nem mentem vele horgászni és most a szüleimnek olyanokat mond, hogy nem vagyok férfi, meg hogy valahogy +"férfit kéne" nevelni belőlem. Meg hogy meleg vagyok.18f

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy idén nyáron amikor lent boltunk papánál és nagyinál, a nővérem a nagyimmal elment strandolni, napozni és shoppingolni, ebédelni, fagyizni stb.... én nekem el KELLETT mennem a papával egy tóhoz, egész napomat elszúrva, hogy horgásszak. A nyaralás vége felé kitörtem és megmondtam, hogy én ugyan nem megyek vele tovább a tóhoz és én is strandolni megyek. Nagyapám meg jött ezzel a katonásdi meg férfi dumával, hogy bezzeg én nem voltam katona, úgy viselkedem mint a "demós" gyerekek, meg mint valami nő. És hogy nem tanultam kötelességet és férfit nevelne ő belőlem ha az ő gyereke lennék. Ő emóst akart mondani am csak nem tudja mi az. Szerintetek igaza volt? Gyakorlatilag le melegezett. Elmentem a mamáékkal, de a mama is éreztette velem, hogy nem kéne velük lennem, inkább a nagyon férfias horgászatot űznöm. rideg volt és feszült... ráadásul a szüleimet is ezzel piszkálja, apám meg eleinte leszarta, de mostanra már ő is azt figyeli meleg vagyok e. 18 éves vagyok, már nem vok kicsi és most fogok érettségizni, utána meg egyetemre szeretnék menni, szóval még a gyerekkorom nem ért véget és nem is fog egy jó pár évig. szerintetek mit csináljak? Apám kezd behülyülni, amit a nővérem és anyám is un amúgy. Nem vagyok egy nagy ember, eléggé későn érő típus vok testileg, 14-nek szoktak nézni.

2017. nov. 27. 19:22
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
Nem mindenki egyforma, így mindenki teljesen különböző dolgokat szeret. A mai világ a technológia köré épül, amit ha nem tudsz használni, teljesen el vagy veszve. Egyáltalán nem számít, hogy ki mennyire férfi, mert már nem a középkorban vagyunk. Persze nem árt edzeni. Szimulálni a terhelést, hogy ne épülj le, de ma már más világ van, mint a papád idejében. Valószínűleg ő nem képes már alkalmazkodni, lemaradt...
2017. nov. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 szántóvető ***** válasza:
16%
lenyomsz néhány sallert az öregnek oszt kész,nem fog beszólogatni többé.
2017. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:

igen, lehet igazatok van, sokaknak az agyára tudok menni mert pl mikor átjöttek az unokatesómék, összehaverkodtam a 10 éves uncsitesómmal és hát pokol volt amit műveltünk a pincében meg mindenhol amikor játszottunk nyomtuk xD


am én sosem verekszem! én nem fogok megütni senkit én nem vok erőszakos. Egyébként lehet sok ragad rém mert javarészt lányok a baráti köreim :D szal, eléggé sokat dumcsizunk meg lelkizünk xD na már kezdődik tom hogy ez nem túl fiús, nah de, én nem szeretek fiúkkal barátkozni, mert ami őket érdekli az rendszerint engem nem. pl foci meg ilyenektől hányok. de pl megnézem a jégtáncot stb. xD

2017. nov. 27. 22:41
 24/55 anonim ***** válasza:
92%

Szard le.


Ha meleg vagy, az sokkal kevésbé gáz, mint az, hogy valaki meg akarja mondani a másiknak azt, hogy hogyan éljen. Sőt: melegnek lenni egyáltalán nem gáz, beleszólni más életébe viszont nagyon.

2017. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
szerintem sem gáz, de én nem hiszem hogy az vagyok. :) de am ha az is volnék sem lenne gáz semmi gáz nincs abban, ez csak a nagyapám meg apám...
2017. nov. 27. 22:58
 26/55 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk hagyd el a tinilány stílust. Apádékkal nagyon határozottan közöld, hogy hagyják ezt abba. Felejtsd el az itt bemutatott nyafogó stílust. Fogalmazz és írj rendesen, nekem már 15 éves lányként is ciki volt úgy írni, hogy vok, am, jah. Meg fogsz lepődni, milyen gyorsan elhiszik, hogy férfi vagy.
2017. nov. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
96%
Ne essen rosszul semmi! Bátran közöld apáddal, hogy te is csalódtál benne, mert azt hitted kiáll melletted és nem süllyed le erre a szintre.
2017. nov. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 Mansour ***** válasza:
24%

27-es:

Mi mellett álljon ki az apja, az irritáló, korához és neméhez nem illő stílus mellett, amiből később még sok baja lehet? Az hogy valaki mellett kiállunk, nem azt jelenti, hogy minden hibáját úgy hagyjuk jóvá, ahogy van.

Persze korábban is írtam már, hogy nem biztos, hogy a kérdező tényleg annyira gázul viselkedik, és lehet, hogy a nagypapa és az apa reakciója eltúlzott. Ez pontosan nem derült ki, az eddigiek alapján nem igazán lehet eldönteni. De mégis volt egy olyan érzésem, hogy a kérdező viselkedésével is gondok vannak...

2017. nov. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
52%

A kérdező nem tehet róla, hogy 14-nek nézik és a macskákat szereti a kutyák helyett. Arról sem tehet, hogy nem szeret horgászni. Ha minden gyereket csesztetne az apja akinek irritáló stílusa van, akkor napi 200 ilyen kérdést lehetne olvasni.

Az apjának szólnia kellene a nagypapinak, hogy ne ugasson bele mások dolgába és ne ő próbálja nevelni a "felnőtt" gyerekét.

Nem mellesleg kinek a hibája, hogy a kérdező olyan, amilyen? Többek között az apának nem sikerült belőle férfit nevelnie, valószínűleg nem volt példa a kérdező előtt. Az, hogy csesztetik hogy meleg-e vagy sem a legprimitívebb módja a "nevelésnek", elkésett a tanácsadással, zsákutca a nevelése. De ez nem a kérdező hibája.

2017. nov. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
33%
Nem a macskák, a horgászat vagy a kinézete miatt kislányos. Olvasd már el, hogy ír! Mint egy nyafogó tinilány, akit nem engednek el a barinőkkel a házibuliba.
2017. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!