Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért vannak megsértődve hogy...

Miért vannak megsértődve hogy nem megyünk az esküvőre?

Figyelt kérdés

Féltestvérem tegnap szólt hogy szeptember 3-n esküvő meg lagzi. Terhes és a csók+ babaváró miatt kell a házasság.

Megköszöntem a neghívást de mondtam hogy mi nem negyünk. Iskolakezdés elött akig egy hónappal szólnak. Egyedül nevelem a 6 és 9 és éves lányomat.Talán ha kicsit elöbb hívnak meg...

De most mindenki szemébe én vagyok rossz..


2022. júl. 24. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 A kérdező kommentje:

Ha meghalna egy közeli hozzátartozom valószínüleg fizetés előkeget vennék fel vagy max hitelt,de ez miatt hónapokra adosságba se szeretném magam vágni.


Az hogy csak az polgári szertartásra megyek nekem is eszembe jutott akkor boritékba elég lenne 10.000ft amit erre szánni tudnék

2022. júl. 24. 19:36
 52/73 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem sokan vannak még akiket később hívtak hogy nekik sem tetszik és lehet hogy nem te leszel az egyetlen aki nem megy el
2022. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
89%
Én jártam már így, barátnőm hívott meg egy hónappal előtte, és pénzt kért, mikor pontosan tudta, hogy akkor rúgtak ki és le voltam égve. Mondtam neki hogy nem fog menni így, erre ő sértődött be. Végül elmentem, mondtam neki hogy csak a kaját fizetem mert nem tudok többet adni jelenleg. Még neki állt feljebb mert keveselte a pénzt. Megfogadtam magamban hogy én biztos nem fogok pénzt szedni a saját esküvőmön.
2022. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
90%

Én megértelek, kérdező.

Elég hasonló szituációban voltam, mikor ennyivel előtte meghívást kaptam a babaváró miatti sos esküvőre. Nem mondhattam le, én voltam a vőlegény tanúja. Viszont az a két hónap épp nagyon húzós volt anyagilag, és azóta is kellemetlenül érzem magam, mert nem tudtam annyit adni, amennyit szerettem volna. Bár nem testvér, de szeretem őket nagyon, és más körülmények közt, ha nem egy hónappal előtte tudom meg, tettem volna félre inkább, dehát egész addig nem is tervezték, gőzöm sem volt.

2022. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
98%
És te még ezek után pénzt akarsz nekik adni...?!
2022. júl. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
98%
De nem is értem. tudtommal egy esküvőt hónapokal előtte szokták szólni a vendégseregnek,így eléggé ki van tolva az olyan vendégekel akiknek sajnos kevés a pénze,
2022. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, ezt ök tolták el, hogy így ilyen gyorsan minden.
2022. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
90%
Én nem is értem miért akar valaki a lagzin nyerészkedni.Ma már előtte együttélnek a párok, háztartási dolgok megvannak.Szerintem gusztustalan pénzt kérni, ha valakit meghívok.Mi megmondtuk mindenkinek, hogy nem kérünk nászajándékot.
2022. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
17%

Mi az amire másfél hónap nem elég felkészülésnek egy esküvőre, de tényleg? Két gyerek mellett nincs 20-30k plusz, amit elő lehet húzni váratlan helyzetekre?

Mi van, ha elszakad a gyerek cipője? Mezítláb jár három hónapig?

2022. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, akik neked támadtak, hogy nem mész el, azoktól kérjél kölcsön. Aztán majd apránként megadod nekik. Te írtad, hogy ha korábban szóltak volna, akkor valahogy összeszedted volna.
2022. júl. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!