Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Most komolyan, hogy lehet...

Most komolyan, hogy lehet valaki ennyire rosszindulatú?

Figyelt kérdés

A hétvégén volt anyukám születésnapja.

Anya tesója megrendezte a balhét.

Az ebédlő és nappali egyben van anyuéknál.

Nekem van egy 5 hónapos gyermekem, miközben ebédeltünk ő addig a szőnyegen játszott és bekakilt.

Anya tesója, teljesen kikelt magából hogy ez mennyire undorító és neki elmegy teljesen az étvágya, egyáltalán minek hoztam ide a gyereket. Főleg mikor ebéd van miért nem teszem át a másik szobába az ágyra.

Anya ezek után elzavarta, de én azóta teljesen kivagyok rettenetesen rosszul esett. Hogy lehet valaki ennyire rosszindulatú :(



2015. dec. 3. 11:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
10%
Rosszindulatú, de ne lovagolj ezen, nem ér annyit. Megtettétek, amit meg kell tenni, anyukád elzavarta. Legközelebb meg meg sem kell hívni.
2015. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
72%

"Akkor is ha egy szent gyermeké."


ezen percek óta röhögök xD

2015. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
63%

Nézd, a nagynénéd szerintem bántóan és igazságtalanul viselkedett, anyukád meg ennek megfelelően reagált rá.


Próbáld ne a szívedre venni, mert világ legtermészetesebb dolga, hogy egy 5 hónapos baba pelusba kakil, (ennyi idősen a nagynénéd is roppant messze volt még a szobatisztaságtól, és ha nem értelmileg korlátozott, akkor ezzel ő is pontosan tisztában van), mint ahogy az is természetes, hogy a nagyi szülinapján az unoka legalább annyira szívesen látott vendég, mint mondjuk egy testvér, és ott a helye köztetek, (nem egy külön szobában magára hagyva, még akkor sem, ha ez egyébként biztonságosan megoldható lenne).


Egy normális hozzáállású ember, átlagos érzelmi intelligenciával akkor sem tesz ilyen megjegyzést, ha esetleg a roppant érzékeny szaglására való tekintettel netalán tényleg elmegy az étvágya, hanem megpróbálja kulturáltan és megértően kezelni ezt a helyzetet, anélkül, hogy mást megbántana.


Én már kerültem olyan helyzetbe, hogy felnőtt ember lett hirtelen annyira rosszul egy zárt helységben, hogy hányt. Elhiheted, hogy a takarítást és a szellőztetést megelőzően az ember gyomrának kellemetlenebb volt az ezzel járó szag, mint egy kis babapelusból szivárgó kakiszag, szerencsétlen illető nyilván roppant kínosan érezte magát, de a többiek közül senkinek eszébe nem jutott semmifajta bántó, érzéketlen megjegyzést tenni, segíteni igyekeztek, meg megnyugtatni, hogy semmi gond, ne érezze magát kellemetlenül, bárkivel előfordulhatna.

2015. dec. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
23%

'Kedves 71%os!

Te is voltál kicsi és te is a pelusba csináltál be függetlenül attól, hogy épp ettek e a közeledben vagy nem.'


És? Ettől most szeretnem kéne a gyerekeket? Plusz abban az időben amikor én voltam kicsi, szerencsére még nem volt ez az őrület, hogy a gyereket ki kell szolgálni mindenben, nem szabad egy percre sem egyedül hagyni, vagy sírni hagyni, közbe anyuka majd megpusztul a nagy erőlködésbe hogy minden tökéletes legyen. Azt kéne felfogni az ősanyáknak, hogy bár lehet nekik a szros pelenka olyan természetes mint levegőt venni, másoknak, akik nem szeretik a gyerekeket és nincsenek a közelükben, azoknak baromira nem. Igen, elméletben tudja, hogy van ilyen, de megtapasztalni teljesen más. És tartom magam ahhoz, hogy akkor dobjatok csak rá követ ha ti mindig tökéletesek vagytok és mindenre tökéletesen reagáltok.

2015. dec. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 A kérdező kommentje:

Neked komolyan ne legyen gyereked.

Egy 5 hónapos csecsemőről beszélünk. Ki szolgálja ki ha nem a szülei? Te látom tudnál sírni hagyni egy gyereket.

Ez nem ősanyaság, hogy a gyerekemről gondosokodom és nem hagyom magára ahol baleset érheti.

Mert képzeld egy forgó baba aki leesik egy 30-40 cm-es ágyról betörheti a fejét.


De szerencsére nem ilyen primitívek a többi rokonaim és nem döbbennek és rendeznek balhét egy babakaki miatt amit nem is láttak és nem is éreztek. Egy pukit hallottak.

Hát ez a te szegénységi bizonyítványod.

2015. dec. 3. 16:45
 56/66 anonim ***** válasza:
57%
Ja, de ha egyedül hagyja a szobában és ne adj isten baj történik a babával, akkor kit fognak börtönbe zárni szerinted?
2015. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
33%

Ha kiálltak melletted, nagyon helyesen, akkor miért rágódsz még mindig ezen?


Kíváncsi vagyok, hogy ha fiútestvér lett volna, akkor tuti normális viselkedésnek lenne titulálva, és senki nem "vénlegényezne".


Ocsmány módon viselkedett, ez tény, de elképesztő hányadék személyeskedés megy itt, sejtem, "édes"anyáktól.

2015. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:

ne foglalkoz vele

tipikus mai életképtelen ide'bajos

kur'a unalmas sivár az élete és ha valami váratlan inger éri bekattan és neki esik az első nála gyengébb emberbe

ilyennekel van tele az ország ebbe megyünk tönkre

2015. dec. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
0%

71%-os, te kezdted el a hányadék személyeskedést az unintelligens ősanyázással, a kölyközéssel és egyebekkel. Mindenesetre örülök, hogy legalább felismerted, mekkora tahó volt az, aki megsértette a kérdezőt.

Mindenki másképp vezeti le az ilyen feszültségeket, a kérdezőnek a kérdés kiírása és a támogató válaszok segítenek, nincs ezzel semmi gond, olyan sokan nem olvassák ezt a névtelen oldalt. Én helyből elküldtem volna a p.csába, hogy azt nevelje, akit ő szült, és nem pörgök rajta tovább, de ez én vagyok.:-)

2015. dec. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
10%
Te mindent jól csináltál, kedves kérdező, de nem kellene ennyire a szívedre venni ezt a dolgot. Anyád testvére hüle.
2015. dec. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!