Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Most komolyan, hogy lehet...

Most komolyan, hogy lehet valaki ennyire rosszindulatú?

Figyelt kérdés

A hétvégén volt anyukám születésnapja.

Anya tesója megrendezte a balhét.

Az ebédlő és nappali egyben van anyuéknál.

Nekem van egy 5 hónapos gyermekem, miközben ebédeltünk ő addig a szőnyegen játszott és bekakilt.

Anya tesója, teljesen kikelt magából hogy ez mennyire undorító és neki elmegy teljesen az étvágya, egyáltalán minek hoztam ide a gyereket. Főleg mikor ebéd van miért nem teszem át a másik szobába az ágyra.

Anya ezek után elzavarta, de én azóta teljesen kivagyok rettenetesen rosszul esett. Hogy lehet valaki ennyire rosszindulatú :(



2015. dec. 3. 11:18
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 A kérdező kommentje:

Úgy látom sokan félreértik.

Nem kell elájulni a gyerekemtől, nem kell szeretni és elfogadni sem.

De mint egy felnőtt ember tudatában van azzal, hogy egy 5 hónapos gyerek nem wcbe kakil. Hanem pelenkába éppen ott ahol van.

És mivel a szüleimnél voltunk, akiknek az unokája ezt ők is így látják. Sőt a többi rokonunk is.

Még ha így is van, hogy neki ettől elmegy az étvágya, akkor feláll elnézést kér és kimegy a szobából.

De nem állt fel, hanem miután mi visszajöttünk akkor elkezdte ezt a balhét, hogy én minek hoztam ide a gyereket de ha már idehoztam akkor miért nem tettem be a másik szobába az ágyra míg mindenki eszik.

Fel sem fogta mikor anya mondta neki, hogy már nem lehet az ágyra tenni mert leesik róla.

Egyedül ő volt akit zavart ez az egész.

2015. dec. 3. 12:19
 22/66 anonim ***** válasza:
13%

És te mennyivel vagy jobb nála, hogy fogod magad és kiírod ide, hogy mindenki jól megtudja, hogy a te szegény gyermeked mekkora igazságtalanság érte, és hogy anyád nővére milyen szemét? Vagy ebben van valahol valami fontos kérdés amiben segíteni kéne (amire az oldal való elvileg)? Neked jobb lesz attól ha harmincan megmondják, hogy igen, szemét volt és jól lealázzák, a te vállad meg megveregetik? Te sem vagy jobb nála ha ez foglalkoztat.

Nem szereti a gyerekeket, nem szereti a szrszagot, ennyi. A többiek meg elviseltél. Hát ez van. De az is lehet, hogy magukban vagy otthon ők is ugyanúgy undorodtak.

2015. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
83%

Egy öt hónapos baba kakija és egy felnőtt ember produktuma között azért vannak különbségek.

De ha itt bárki meg tudja tanítani az egy év alatti babákat az illemre (mikor kakiljon, sírjon stb) az indítson ebben a témában vállalkozást, mert komoly piaci rést tud betömni!

2015. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
75%

"Persze, hogy természetes ez kisbabáknál, de az is természetes, hogy valaki rosszul lesz ha mások publikusan szrnak.

Ez meg olyan tipikusan unintelligens ősanyás gondolkodás, hogy mindenki a világon csak őket irigyli. Ennél messzebb tényleg képtelenek vagytok gondolkodni?"


Ez meg egy tipikus megkeseredett vénlányos gondolkodás.


Meddő tehenet azért nem írtam, mert sértené azokat, akik normális gondolkodásúak, de valamilyen okból nem lehet gyerekük.

2015. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
60%
Én nem foglalkoznék vele, szánalmas élete lehet, ha ilyenen felháborodik. Anyukád kidobta, jól tette, most már ne is gondolj rá.
2015. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem más jellegű, mélyebb probléma állhat a háttérben. Én se rajongok a gyermekekért, de kikelni magamból ezért, az túlzás.

Bár anyukád lerendezte, szóval....

Nade, a testvér az idősebb, vagy anyukád?

A testvérnek van valakije?

Milyen a ti kapcsolatotok (Az ő testvére neked nem nagybátyád/nénéd?)

Milyen az ő kapcsolata anyukáddal?

2015. dec. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 A kérdező kommentje:

Azért írtam ki mert rosszul esett nagyon. De legközelebb engedélyt kérek tőled, hogy szabad e kérdést kiírni.


Anyukám húga. Nekem igazából teljesen semlegesnek mondható a kapcsolatom vele. Soha nem foglalkoztunk egymással, ezeken a családi összejöveteleken találkozunk de ennyi.

Anya meg az ő kapcsolata eddig nem volt rossz, de most anya is nagyot csalódott benne.

2015. dec. 3. 12:29
 28/66 acelsziv ***** válasza:
62%

22 Nem ta vagy a "kedves" rokon véletlenül? Mert agyilag nem sokban különbözhetsz tőle. Fogalmad sincs miről beszélsz, de "mondod"

Gondolom - és nagyon remélem - hogy nincs gyereked. Ilyen szülőt senki nem érdemelne meg.

2015. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
21%

'Ez meg egy tipikus megkeseredett vénlányos gondolkodás.


Meddő tehenet azért nem írtam, mert sértené azokat, akik normális gondolkodásúak, de valamilyen okból nem lehet gyerekük.

'


Igen, az ilyen típusú hozzászólásokkal aztán megmutatod, hogy te mennyivel jobb és okosabb vagy. xD


Kedves acélszív, miről nincs fogalmam? Az szrtól sok ember undorodik. Akkor is ha egy szent gyermeké. Ez egy tény, nem szándékos és nem lehet mit tenni ellene. Persze elég udvariatlanul fejezte ki magát, no de könyörgöm. Te talán tökéletes vagy? Vagy a kérdező az? Meg a többi, akik azt hiszik, hogy mindenkit esz az irigység az ő szros pelenkáik miatt? Ti sosem voltatok még bunkók, sosem bántottatok meg senkit, sosem vezettétek le másokon, esetéleg családtagokon a feszültséget (nem, nem az irigység miattit)? Ugyan már, milyen álszenteskedés ez. Főleg, hogy a kérdező meg is mondta, hogy nincs is kapcsolat köztük. Kvázi idegen szmára, miért kéne, hogy szeresse a gyerekét?

2015. dec. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
81%
Nézd, én is megundorodok a kakitól, kakiszagtól, s mivel még nincs gyerekem annyira nem is rajongok értük. Pontosan azt a viselkedést várnám el tőled, mint a baba anyjától, amit tettél. Felálltál, rögtön elvitted onnan, tisztába tetted egy másik szobában. A pelenkán és a ruhán keresztül nem is érződik rögtön a szag, meg egyébként is más szagú egy baba és egy felnőtt kakija. Szerintem te jól oldottad meg, anyukád testvére meg nem lehet teljesen százas, ha azt tanácsolja, hogy hagyjatok egy 5 hónapos babát egyedül egy szobában. Akik meg itt a testvérnek adnak igazat, azok lennének az elsők, akik vernyákolnának, ha mondjuk leesne a baba az ágyról, hogy miért hagytad magára a babát csak azért, hogy tömhesd a majmot.
2015. dec. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!