Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Most komolyan, hogy lehet...

Most komolyan, hogy lehet valaki ennyire rosszindulatú?

Figyelt kérdés

A hétvégén volt anyukám születésnapja.

Anya tesója megrendezte a balhét.

Az ebédlő és nappali egyben van anyuéknál.

Nekem van egy 5 hónapos gyermekem, miközben ebédeltünk ő addig a szőnyegen játszott és bekakilt.

Anya tesója, teljesen kikelt magából hogy ez mennyire undorító és neki elmegy teljesen az étvágya, egyáltalán minek hoztam ide a gyereket. Főleg mikor ebéd van miért nem teszem át a másik szobába az ágyra.

Anya ezek után elzavarta, de én azóta teljesen kivagyok rettenetesen rosszul esett. Hogy lehet valaki ennyire rosszindulatú :(



2015. dec. 3. 11:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
12%
Ha egy gyereket egy perce sem lehetne egyedül hagyni, akkor már rég kihalt volna az emberiség. xD Amúgy meg lehet neki összeszerelhető kiságyat vinni vagy bármit. Meg lehet ezt oldani, csak ugye ahhoz már neki is alkalmazkodni kéne, nem csk mindnekinek hozzá.
2015. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
70%

71%-os. Kérlek, meséld már el nekem, hogyan oldottad volna meg te azt a problémát? Netán otthon hagyod a gyereket bébiszitterrel? Vagy otthon maradtál volna vele a saját anyád születésnapjáról? Netán kitetted volna egy külön szobába az ágyra, hátha szépen leforog róla? Esetleg elmagyaráztad volna, az 5 hónapos babának, hogy legyen már kedves ne kakilni, nehogy a vénlány rokon fülét (mert szagot hidd el ennyi idő alatt nem érezhetett) bántsa?

Nevetséges, sőt szánalmas vagy.

2015. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
25%

Mint mondtam lehet neki kiságyat is vinni. De a bébiszitter sem rossz ötlet. Vagymégis mi baja lesz attól a gyermeknek?

De talán az is elég lenne ha nem várná el, hogy mindig mindenki tökéletesen és imádattal reagáljon rá, és nem kreálni ekkora apokalipszist egy esetből. Ez van, bunkó volt, mással is megesik ez néha.

2015. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:

Akkor leírom harmadjára is, hogy senki nem kérte hogy szeresse a gyereket.

De számomra bántó viselkedés volt, hogy 55 éves létére nem tud viselkedni és egy 5 hónapos gyereken vezesse le a feszültséget.


Amúgy van anyuéknál járókája a gyermekemnek, de az a kisszobába nem fér be, így egyértelmű hogy a nappaliban van.

Az ágyról meg igen leforog, nem tudja még letenni a lábát hogy lemásszon róla.

2015. dec. 3. 12:46
 35/66 A kérdező kommentje:
És mivel a gyerekem unokája anyukámnak, ő lett volna a legjobban megbántódva ha nem viszem el.
2015. dec. 3. 12:47
 36/66 anonim ***** válasza:
67%
Nem hinném, hogy egy perc alatt elfogyasztható egy szülinapi ebéd. Meg gondolom a kérdező anyukája sem szerette volna, ha nincs ott az unokája a szülinapján. Legalábbis az én nagyszüleim ilyenek voltak kiskorunkban, szerették, ha ott van az összes unoka bármilyen alkalomról is van szó. Bébiszitterre meg nem sok anyuka szereti bízni a gyermekét, főleg nem az 5 hónapos kisbabáját.
2015. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
67%
Na, akkor. Egy 5 hónapos, ha ébren van, nem fog neked külön szobában elüldögélni egy kiságyban, erre mérget vehetsz. Úgy ordítana, mint a fene, akkor a magadfajtának meg az lenne a baja. És nem, egy ekkora babát, nem lehet megnevelni (mielőtt egy ilyen okosságot is elhintenél itt), ők még picik, igénylik a közelséget. Bébiszitterre hagyni pedig egy ekkora babát, csakhogy egy begolyózott rokon ne hisztizzen a semmin, hát mit ne mondjak, nagy ötlet. Te se nagyon láttál még gyereket közelről, ugye?
2015. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
31%

Attól, hogy nem szeretem a gyerekeket, még tisztában vagyok dolgokkal. Egy szóval sem említettem sehol sem, hogy meg lehet nevelni az 5 hónapos kölyköt. De ezerszer elmondom, a másik fél sem tehet róla, ha undorodik. És a kérdező sem jobb nála ha ilyen patáliát csap miatta. Ha már 5 hónaposan így kiborul valamin, szerintem pár éven belül felkötheti magát, mert az élet sajnos nem csak pónikból és szivárványokból áll. Még ezer sértés fogja érni őt is, meg a gyerekét is.

Amúgy meg pont ti szoktátok itt mondani, hogy mi nem mérvadó csak az egyik oldalt hallani. Persze a kérdező csak azt írja le amit ő érez meg amitől ő néz ki jobban. Aztán ki tudja milyen előzményei voltak ennek. A másik oldalt senki sem ismeri.

2015. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 A kérdező kommentje:

Milyen előzményre gondolsz?

Hogy utálja a gyerekeket? És akkor én tüntessem el a gyerekem mert neki nem tetszik?

Én sem szeretem e kutyákat, de mikor hozza elviselem és nem kezdek el balhézni ha megnyal a kutyája.


És igen biztosan lesznek ennél is rosszabb helyzetek, de egy rokontól aki egy felnőtt nő nem gondoltam volna, hogy egy ilyen dolgon kiakad és megbánt mint engem mint a anyukámat a születésnapján.

2015. dec. 3. 12:58
 40/66 anonim ***** válasza:
60%
Egy ilyen viselkedésnek nincsen másik oldala. Az, hogy egy felnőtt ember behisztizik azon, ha egy kisbaba bekakil a pelenkába (mivel máshová nem tud), az anyja kiviszi és tisztába teszi, na az klinikai eset. Megérteném a nagy undorodást, ha felcsapta volna az asztalra és ott teszi tisztába, de az ahogy ő csinálta, teljesen rendben van. Persze magyarázhatok én olyannak, aki képes egy kisbabát kölyöknek titulálni. Rossz lehet ilyen sivár érzelmi világban élni.
2015. dec. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!