Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Most komolyan, hogy lehet...

Most komolyan, hogy lehet valaki ennyire rosszindulatú?

Figyelt kérdés

A hétvégén volt anyukám születésnapja.

Anya tesója megrendezte a balhét.

Az ebédlő és nappali egyben van anyuéknál.

Nekem van egy 5 hónapos gyermekem, miközben ebédeltünk ő addig a szőnyegen játszott és bekakilt.

Anya tesója, teljesen kikelt magából hogy ez mennyire undorító és neki elmegy teljesen az étvágya, egyáltalán minek hoztam ide a gyereket. Főleg mikor ebéd van miért nem teszem át a másik szobába az ágyra.

Anya ezek után elzavarta, de én azóta teljesen kivagyok rettenetesen rosszul esett. Hogy lehet valaki ennyire rosszindulatú :(



2015. dec. 3. 11:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
47%
Na na! Akik itt meg igazat probalnak adni a testvernek, azok se ertelmesebbek nala... Konyorgom, en sem birom annyira a babakat, de nehogymar egy unneplesen ezen morogjak!
2015. dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 A kérdező kommentje:

Mikor hallottam, hogy bekakilt (mert rotyogott hozzá) azonnal fel álltam és átmentem a másik szobába tisztába tenni.

Neki maga a rotyogással volt a baja. Mivel anyatejes baba, lényegében a kakijának nincsen büdös szaga.

2015. dec. 3. 11:59
 13/66 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem se lehet érezni a kakit. Max. ha közelről megszagolja.

Vagy ott tetted tisztába mellettük? Az mondjuk tényleg gáz :D

2015. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
23%

12: Értem. Szerintem akkor az lehet a gond, hogy neki nincs gyereke és ez nála egy védekezés, hogy utálja a babákat, gyerekeket.

Bunkó volt. De kár érte haragudni. Inkább sajnálatra méltó.

2015. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
35%

Hát ne haragudj, tudom, hogy a te gyereked meg tökéletes meg imádod, és mindenki másnak imádni kell, meg nem tehet róla, meg minden, és tudom, hogy úgy érzed a te gyerMekednek még a végterméke is csodálatos (mint a legtöbb anya), de lássuk be - a sz*r az sz*r. És undorító evés közben. Igen, a te gyerekedé is. A nővéred sem tehet róla, ha elmegy tőle az étvágya, ez nem egy szándékos dolog. Ha egy felnőtt tojna oda a szoba közepére, neked nem menne el az étvágyad? Attól, hogy a kisbaba nem tehet róla, még undorító. Persze te és aki nevelt már gyereket az megszokja ezt, és tudja, hogy előfordul ilyen, de gondolom a nővérednek nincs gyereke (vagy lehet van, de a saját az más), így azt nem lehet elvárni tőle, hogy boldogságtól repessen.

Gondolom nem az történt, hogy felálltál és égő p*fával bocsánatot kértél, hanem még neked állt feljebb, hogy valakinek ez esetleg kellemetlen.

2015. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 A kérdező kommentje:

Szerintem ahol tudják, hogy csecsemő van a családban ott nem rendezek jelenetet emiatt.

Nem előttük tettem tisztába, és amint hallottam rögön ugrottam mert amúgy sem hagyom a kakiba a gyerekem.

Érdekes senkinek nem volt vele gondja, vagy ha igen akkor se hangoztatta.

Nem a szoba közepére kakilt hanem a pelenkába.

Miután visszajöttünk a nappaliba utána állt neki balhézni.

2015. dec. 3. 12:07
 17/66 anonim ***** válasza:
75%

15: nem az ő nővére, hanem az anyukája testvére

Miért kéne égni, azért, mert egy 5 hónapos a pelusba kakil? Ez a természetes. Nem tud előtte szólni, hogy senki se legyen körülötte.

Nekem nincs gyerekem. De nem tartom undorítónak. Hiszen, a pelusba megy, nem a szoba közepére. Csak ne előttem tegyék tisztába. :)

Egy felnőtt nő meg igenis tudjon viselkedni annyira, hogy ezért nem csinál botrányt.

2015. dec. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
62%

12:03 te is nagyon primitív vagy, még azt sem érted amit olvasol... :)


Vannak ilyen emberek, de az ilyet le kell sz*rni! ( ha már témánál vagyunk :D ) Lehet csak végignézett anyud családján, már unoka, ünneplitek, minden, elöntötte a féltékenység, és úgy volt vele, hogy belerondít kicsit.. Anyukád jól tette, hogy elzavarta :)

2015. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
23%
Egyrészt attól hogy neked nem büdös, másnak még lehet az. Másrészt a tudat is elég ahhoz, hogy valaki undorodjon. Ez van. Ez nem egy tudatos döntés. Én pl simán megeszem a reggelimet amíg apám feldolgoz egy nyulat, ettől még nem biztos, hogy ezt más is bírná. Az emberek különbözőek. És ez pontosan az az eset, amikor a család alatt csak a párod és te vagytok értendőek. Ez megszokás csak a kettőtökre vonatkozik, akik egész nap a gyereketekkel vagytok. Miért kéne ezt másoknak megszokni, akik esetleg csak a családi vacsorán látnak? Vagy mit gondoltál hogy megy ez? Meghallják, hogy jön a gyereked és elkezdik magukat tréningezni a sz*rszagra, mert hogy ezt ilyenkor el kell viselni a családban?
2015. dec. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
22%

Persze, hogy természetes ez kisbabáknál, de az is természetes, hogy valaki rosszul lesz ha mások publikusan szrnak.

Ez meg olyan tipikusan unintelligens ősanyás gondolkodás, hogy mindenki a világon csak őket irigyli. Ennél messzebb tényleg képtelenek vagytok gondolkodni?

2015. dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!