Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Most komolyan, hogy lehet...

Most komolyan, hogy lehet valaki ennyire rosszindulatú?

Figyelt kérdés

A hétvégén volt anyukám születésnapja.

Anya tesója megrendezte a balhét.

Az ebédlő és nappali egyben van anyuéknál.

Nekem van egy 5 hónapos gyermekem, miközben ebédeltünk ő addig a szőnyegen játszott és bekakilt.

Anya tesója, teljesen kikelt magából hogy ez mennyire undorító és neki elmegy teljesen az étvágya, egyáltalán minek hoztam ide a gyereket. Főleg mikor ebéd van miért nem teszem át a másik szobába az ágyra.

Anya ezek után elzavarta, de én azóta teljesen kivagyok rettenetesen rosszul esett. Hogy lehet valaki ennyire rosszindulatú :(



2015. dec. 3. 11:18
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 acelsziv ***** válasza:
51%

38: "Attól, hogy nem szeretem a gyerekeket, még tisztában vagyok dolgokkal"

Legalább ne hazudnál. Ha tisztában lennél bármivel is nem irkálnál ide ekkora blőd marhaságokat.

Alapból nem értem, mit keresel ennél a témánál. Nekimentél a kérdezőnek, hogy miért "rinyál" itt. De téged ki kötelezett arra, hogy elolvasd? És arra, hogy nekiállj itt trollkodni? Nem szereted a gyerekeket - kész. Séta arrébb és mindenki boldog. De úgy osztod itt az észt, mintha te lennél a GYK fő -megmondó embere.

És nem azzal van a gond, hogy nem szereted a gyerekeket, hanem azzal, ahogyan máséhoz hozzáállsz a tények ismerete nélkül a dolgok elferdítésével. Undorító vagy.

2015. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:

Évente kb 4x szoktunk találkozni.

Most látta másodjára a gyermekemet, így esélye sincs éjjel nappal az ő sírását hallgatnia.

Anyukám sem az a fajta és én sem aki csak a gyerekről tud beszélni ilyen családi alkalmakkor.

És nem semmi gondja nincsen, arról már rég mindenki tudna.

2015. dec. 3. 13:13
 43/66 anonim ***** válasza:
22%

Aha. De az teljesen oké, hogy a gonosz, öreg, gyerektelen, és természetes kutyás (hogy tökéletes legyen a sztereotípia) nőt mindenki itt ócsárolja a tények ismerete nélkül.

Ami meg a tudást illeti, semmit nem mondtam ami "tudományos" szempontból butaság lenne. Amiről én beszéltem az egy emberi oldal, ott pedig nincsenek megmásíthatatlan igazságok, mindenki láthatja másként a dolgokat.

2015. dec. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 A kérdező kommentje:

Áruld már el kérlek, hogy milyen másik oldalra gondolsz?

Nem öreg és megkeseredett, nem mondtam mert nem az.

2015. dec. 3. 13:17
 45/66 A kérdező kommentje:
De bődületes baromságokat mondasz.
2015. dec. 3. 13:19
 46/66 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a 71%-os válaszolóval ne foglalkozz Kérdező,kezdem azt gondolni, hogy simán csak provokál. A másik lehetőség, hogy egyszerűen ennyire sötét szegény, de ez meg legyen az ő baja.
2015. dec. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
81%

Itt nem a kaki-nemkaki a kérdés.

Az a helyzet problematikája, hogy a nagynéni konkrétan hisztizett egy öt hónapos baba miatt, illetve olyasmit követelt (legyen a kisbaba egyedül egy másik szobában, úgy hogy könnyen sérülhet) ami nem teljesíthető.

Mindezt tette a testvére otthonában, vendégként, másik két meghívott vendéggel.

Ez olyasmi amit jómagam se tűrök az otthonomban.

2015. dec. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
37%
Figyelj, teljesen jól csináltad. Átvitted a babádat, és tisztába tetted, nem az orruk előtt bontottad ki a pelenkáját ebéd közben. Ha valaki ilyen hülye, akkor ne foglalkozz vele, mellesleg az ő édes kis kutyája sz@rától nem undorodik? Mert azt fel is kell szedni ám az utcáról, nem pedig hagyni, hogy valaki jól megszívja, és belelépjen. Mellesleg egy kis csecsemő kakija nem igazán hasonlítható össze egy kutya orrfacsaró piszkának szagával.
2015. dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
50%

Kedves 71%os!

Te is voltál kicsi és te is a pelusba csináltál be függetlenül attól, hogy épp ettek e a közeledben vagy nem. Vannak az életben dolgok, amikhez alkalmazkodni kell. Egy 5 hónapos gyerekhez a felnőttnek kell alkalmazkodni és nem fordítva.

2015. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
45%
Akinek az étvágyát el lehet hányással szarással venni és odairányítani a figyelmet az nem volt éhes soha. Biológiai tény...
2015. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!