Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Most komolyan, hogy lehet...

Most komolyan, hogy lehet valaki ennyire rosszindulatú?

Figyelt kérdés

A hétvégén volt anyukám születésnapja.

Anya tesója megrendezte a balhét.

Az ebédlő és nappali egyben van anyuéknál.

Nekem van egy 5 hónapos gyermekem, miközben ebédeltünk ő addig a szőnyegen játszott és bekakilt.

Anya tesója, teljesen kikelt magából hogy ez mennyire undorító és neki elmegy teljesen az étvágya, egyáltalán minek hoztam ide a gyereket. Főleg mikor ebéd van miért nem teszem át a másik szobába az ágyra.

Anya ezek után elzavarta, de én azóta teljesen kivagyok rettenetesen rosszul esett. Hogy lehet valaki ennyire rosszindulatú :(



2015. dec. 3. 11:18
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
37%

11:19 látom olvasni azt nem tudsz. Akinek válaszoltál, az 70%, én pedig még mindig 71.... Magyarán két különböző személyről van szó. Szerintem is biztos sértő amit mondott, de a kérdező és a családja szemernyivel sem jobb, hogy megalázzák és kidobják csak azért mert nem reagált tökéletesen és mert nem áltt be a babaimádók sorába, és hogy aztán a kedves anyuka idejön élvezkedni azon, hogy 40 ember szídja a rokonát.

Azt nem tudom eldönteni, hogy itt mindenki ilyen hlye vagy csak direkt csinálják? Bár valószínűbb, hogy egyszerűen nem akarják meglátni amiről szó van. Én egy SZÓVAL SEM MONDTAM, hogy hagyják a gyereket veszélyben. Úgy is egyedül lehet hagyni a gyereket, hogy biztonságban legyen. Aki akarja, meg tudja oldani. Ennyi.

2015. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 A kérdező kommentje:
Nem unod még?
2015. dec. 4. 16:55
 63/66 anonim ***** válasza:
0%

off

"Persze, hogy természetes ez kisbabáknál, de az is természetes, hogy valaki rosszul lesz ha mások publikusan szrnak.

Ez meg olyan tipikusan unintelligens ősanyás gondolkodás, hogy mindenki a világon csak őket irigyli. Ennél messzebb tényleg képtelenek vagytok gondolkodni?


A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad."


Én itt 71%-ot látok, de biztos én nem tudok olvasni.:-)

2015. dec. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
22%
63-as, itt az 57-es válaszoló, az volt az egyetlen válaszom. Közben lecsökkentem 70%-ra.
2015. dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:

Egy 5 hónapos gyerek is a családhoz tartozik. Honnan lehetne tudni, hogy éppen ebédkor jön rá a kakilhatnék? A kérdező jól tette, hogy felkapta, elvitte, bepelenkázta.

Így ismét "szalonképes" lett, több szót nem is érdemel a dolog egy normális családban.

2015. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
Hat en aztan nagyon nem birom a gyerekeket minel kisebb annal kevesbe akarom akar latni is oket. DE: a kerdezo gyereke nem szart az asztal kozepere, hanem max . a rotyogo hang volt hallhato amikor az ominozus eset torten. A mama felvette atvitte a masik szobaba tisztaba tette ugy hozta vissza. MInden ugy tortent ahogy ebben az esetben optimalisan tortenhetett. Nem ott tette tisztaba ahol ettek, nem hagyta buzologni a szarszagot az ebed k0zben , mi a gond? A nagyneni kicsit bunkon reagalt, valoszinuleg ilyen az IQ nala ennyire kepes es kesz. A kerdezo hagyja a fenebe mert cask magat bosszantja vele, es nem erdemes. Mellesleg en pl. attol borzadok ha hallom a gyereket szopni meg bofogni. De mivel nincsnek szoptatos ismeroseim sot gyerekesek se igy nem kell hallanom sem es nincs miert reklamalni sem.Megertem hogy a hang a nagynenibol utalatot valtott ki, a reakciojat viszont modortalannak es bunkonak tartom. Ennyi.
2015. dec. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!