Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sógornőm megsértődött mert...

Sógornőm megsértődött mert azt mondtam neki, hogy nem képes gyereket csinálni. Ki a hibás most?

Figyelt kérdés
Leszolta a gyerekem mert az hát bántotta a bátyám kutyáját (játszott vele) és hát megrugta a fiam. Erre fel Sógornőm rá kiáltott a fiamra,hogy fejeze be és én ezen úgy felhuztam magam,hogy le orditottam a fejét,és mivel ő azt mondta,hogy hát ő csak azért emelte fel a hangját a fiamra mert hirtelen meg ijedt ahogy látta mit tesz a fiam a kutyával,és hogy az én dolgom lenne,hogy megtanitsam a fiamnak hogy az állatokat nem bántjuk. Én ugy begurultam erre,hogy azt mondtam neki hogy fogja csak be a száját mert még gyereket se képes csinálni( évek óta próbálkoznak a bátyám-al) erre fel úgy megsértődött,hogy nem is beszél velem és a bátyám-at teljesen ellenem forditotta olyan szinten,hogy még nem is köszönnek nekem. Én csak a gyerekemet védtem mert nem tűrőm hogy bárki is fel emelje a hangját a gyerekemre. Most ki a hibás?
2016. szept. 30. 18:41
 91/136 anonim ***** válasza:
98%
A helyedben térden csúszva mennék a bátyádhoz és a feleségéhez bocsánatot kérni,hogy beláttam hibáztam! paraszt vagy!
2016. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/136 anonim ***** válasza:
93%

Na nem olvastam végig, csak a 4. oldalig mindenkit felpontoztam. Igazából újat nem tudok írni, mert mindent leírtak előttem, de jólesik :D Paraszt, tahó bunkó állat vagy :D

Egyébként meg, ha tudod, hogy nincs igazad, akkor:


1. Mikor hallod, hogy JOGOSAN kiabálnak a gyerekkel, akkor amikor a gyerek nem hallja, szépen szólsz a sógornődnek, hogy bocs, igazad van, elbeszélgetek a gyerekkel, de légyszíves, legközelebb normál hangnemben szólj a gyerekhez.

2. Ezt követően tényleg elbeszélgetsz a gyerekkel.

2016. okt. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/136 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem a csontos, az egy fokkal azért helyesebben írt.
2016. okt. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/136 anonim ***** válasza:
100%

A sógornődnek nincs joga téged fenyegetni (az, amit mondott, amúgy sem igazán nevezhető fenyegetésnek), de a te fiadnak van joga megrúgni a kutyájukat és a sógornőd még szóvá sem teheti? És neked jogod van ilyen tapló módon beszólni a sógornődnek? Nem érzed, hogy itt valami nem stimmel?

Írtad, hogy az beszólásról elismered, hogy hiba volt. Kértél azóta bocsánatot a sógornődtől?

2016. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/136 anonim ***** válasza:
84%
Én is a csontosra tippelnek.
2016. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/136 Költőnő? ***** válasza:
96%

Egy önhitt, agresszív, önkritikával nem rendelkező tahó gyökér vagy.

Akinek ráadásul a helyesírás sem az erőssége szemmel láthatólag.

2016. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/136 88Móni88 ***** válasza:
98%

És ki volt az aki átadta az üzenetet, hogy ki lesz tépve a hajad? Ugyanis én ha nem állok szóba valakivel, akkor nem is üzengetek neki, vagy ha mondandóm van akkor odaállok és közlöm vele.

Szerintem csak ezzel próbálkozol, hogy hátha valaki melléd áll és neked ad igazat.

Szánalmas sunyi bunkó vagy...

2016. okt. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/136 anonim ***** válasza:
90%
Remélem legközelebb széttépi a kutya a kölyködet.. Ritka nagy barom vagy.
2016. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/136 anonim ***** válasza:
94%
Szegény... Már sajnálom. :'( :D
2016. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/136 anonim ***** válasza:
95%

nekem is a csontos jutott az eszembe. ott is millió oldalon át senki nem adott neki igazat, de ő mégis azt hitte, igaza van, és ugyanilyen rosszindulatú, primitív nőszemély volt.

bár ő ennél egy fokkal helyesebben írt.

2016. okt. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!