Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sógornőm megsértődött mert...

Sógornőm megsértődött mert azt mondtam neki, hogy nem képes gyereket csinálni. Ki a hibás most?

Figyelt kérdés
Leszolta a gyerekem mert az hát bántotta a bátyám kutyáját (játszott vele) és hát megrugta a fiam. Erre fel Sógornőm rá kiáltott a fiamra,hogy fejeze be és én ezen úgy felhuztam magam,hogy le orditottam a fejét,és mivel ő azt mondta,hogy hát ő csak azért emelte fel a hangját a fiamra mert hirtelen meg ijedt ahogy látta mit tesz a fiam a kutyával,és hogy az én dolgom lenne,hogy megtanitsam a fiamnak hogy az állatokat nem bántjuk. Én ugy begurultam erre,hogy azt mondtam neki hogy fogja csak be a száját mert még gyereket se képes csinálni( évek óta próbálkoznak a bátyám-al) erre fel úgy megsértődött,hogy nem is beszél velem és a bátyám-at teljesen ellenem forditotta olyan szinten,hogy még nem is köszönnek nekem. Én csak a gyerekemet védtem mert nem tűrőm hogy bárki is fel emelje a hangját a gyerekemre. Most ki a hibás?
2016. szept. 30. 18:41
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/136 anonim ***** válasza:
99%
Ha nem voltál képes megnevelni a kölyködet, hogy ne rugdosson egy állatot, akkor nagyon mélyen sunnyogjál, és ne te sértődgessél. Ja, és ha a kutya JOGOSAN megmarja, akkor a szerencsétlen állatot fogják elaltatni?! Teljesen jogosan emelte fel a rokonod a hangját. Te meg ősanyácska, legközelebb kisszéket csinálj gyerek helyett, mert ilyen felfogással csak a magadhoz hasonló selejteket gyártod, abból meg van elég.
2016. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/136 anonim ***** válasza:
98%

"Én csak a gyerekemet védtem mert nem tűrőm hogy bárki is fel emelje a hangját a gyerekemre"


Azt nem értem mire fel védted a gyerekedet. Ha a játszótéren fojtogat egy másikat és ráordítanak, akkor is megvéded? Vagy inkább szégyelled magad?

2016. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/136 anonim ***** válasza:
97%

Én nő létemre felpofoztam volna bárkit, aki ilyet mer mondani a páromra, még a testvéremet is. Kegyetlen az élet, hogy sosem azoknak az gyermeket, akik megérdemelnék és tudnák nevelni.

Azt felejted el, hogy felelősségteljes szülőnek lenni nem azt jelenti, hogy anyatigrisként véded a neveletlen csemetédet mindentől, mert "te vagy az anyja". Hogyha korához mérten maradéktalan modorral bír a gyerek, majd akkor lehet ordítozni, mert ugyebár akkor lehet elmondani, hogy jó szülő vagy. Ne neked álljon már feljebb ilyenkor...

El tudom képzelni, hogy milyen csodás ember lehetsz és milyen erkölcsi példát mutatsz a gyermekednek, hogyha ilyet odavágsz az egyik családtagodnak...

2016. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/136 anonim ***** válasza:
99%

Kérdező, ha védeni akarod a gyerekedet, akkor inkább azt mondd el neki, hogy ha bánt egy állatot, az önvédelemből visszatámadhat és akár súlyos sérülést is okozhat.

A mostani reakciódból a gyereked azt tanulta meg, hogy nyugodtan rugdoshatja a kutyákat. Legközelebb lehet, hogy nem lesz annyira szerencsés, hogy valaki még időben rákiáltson.

2016. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/136 anonim ***** válasza:
97%

A magyartanárod a hibás. Ja mégsem, lehet, hogy ő mindent megtett érted.

A sógornő nem fordította ellened a férjét, te magad vívtad ki az ellenszenvét.

2016. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/136 anonim ***** válasza:
99%

Elég csúnya beszólás volt...

Nem hogy örülnél neki, hogy nem lett nagyobb baj. És mêg neked áll feljebb. Eszmêletlen...

2016. szept. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/136 anonim ***** válasza:
99%
És az ilyen birkáknak ad a Jóisten gyereket!
2016. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/136 anonim ***** válasza:
98%

mi az, hogy a többi jogos volt? megrúgja a gyerek a kutyát, és még neked áll feljebb???

ekkora sült parasztot. inkább add a sógornődnek a gyereked, ne ezt a hihetetlen sötétséget tanulja el, ami belőled árad.


és mi az, hogy a bátyád kutyája? egy, tök mindegy, kié, kóbor kutyát tán lehet rugdosni? kettő, nem egy pár a bátyád és a sógornőd? nyilván közös a kutya.


de a lényeg, hogy valami irdatlan nagy tahó vagy.

2016. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/136 anonim ***** válasza:
99%
Nem tűröd, hogy bárki felemelje a hangját a te szent ivadékodra. Oké. Én meg nem tűröm, hogy bárki bántalmazza a kutyámat (ha a páromé, akkor az enyém is!) 1-1. Azt meg tényleg nem értem, hogy nem fogod fel, hogy komoly baja is lehetett volna a gyereknek (a saját hibájából!), ha a sógornőd nem szól rá. Nemhogy nem ordítottam volna vele, nem sértegettem volna, hanem még meg is köszöntem volna neki, hogy odafigyelt, és megakadályozta, hogy szerencsétlen állat önvédelemből kárt tegyen a gyerekben. Senki sem tökéletes, nyilván te sem tudsz mindig mindenhol ott lenni, tehát emiatt nem szégyellném össze magam, nade... az összes többi miatt, amit leműveltél, amiatt, hogy még mindig nem vagy hajlandó meglátni az -itt agyonszajkózott- igazat, és legfőképp, amit a sógornődnek mondtál... na amiatt mélységesen.
2016. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/136 anonim ***** válasza:
99%

a sógornődnek teljesen igaza volt, a te dolgod, hogy megtanítsd a gyerekednek, hogy nem bántjuk az állatokat, és még ráadásul hatalmas nagy paraszt is vagy, hogy felhánytorgatod neki, hogy nincs gyereke. nem nagy dicsőség, hogy szültél, nem kell hozzá semmi. na és honnan tudod, hogy nem a bátyád a hibás?


a helyesírásod meg katasztrofális (bár mit várok, látszik, hogy az IQ szinted a béka segge alatt van) mi az, hogy bátyám-al, meg bátyám-at? (a többiről nem is beszélve). Általános iskola első osztályát elvégezted, vagy csak gyereket kipottyantani tudsz?

2016. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!