Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sógornőm megsértődött mert...

Sógornőm megsértődött mert azt mondtam neki, hogy nem képes gyereket csinálni. Ki a hibás most?

Figyelt kérdés
Leszolta a gyerekem mert az hát bántotta a bátyám kutyáját (játszott vele) és hát megrugta a fiam. Erre fel Sógornőm rá kiáltott a fiamra,hogy fejeze be és én ezen úgy felhuztam magam,hogy le orditottam a fejét,és mivel ő azt mondta,hogy hát ő csak azért emelte fel a hangját a fiamra mert hirtelen meg ijedt ahogy látta mit tesz a fiam a kutyával,és hogy az én dolgom lenne,hogy megtanitsam a fiamnak hogy az állatokat nem bántjuk. Én ugy begurultam erre,hogy azt mondtam neki hogy fogja csak be a száját mert még gyereket se képes csinálni( évek óta próbálkoznak a bátyám-al) erre fel úgy megsértődött,hogy nem is beszél velem és a bátyám-at teljesen ellenem forditotta olyan szinten,hogy még nem is köszönnek nekem. Én csak a gyerekemet védtem mert nem tűrőm hogy bárki is fel emelje a hangját a gyerekemre. Most ki a hibás?
2016. szept. 30. 18:41
 81/136 A kérdező kommentje:
Milyen csontosról beszéltek?
2016. okt. 1. 10:31
 82/136 anonim ***** válasza:
89%

Hogy lehetsz ilyen primitív bunkó?!

Ha a kutya megharapja a gyereket, akkot meg azért kiabáltál volna. Teljesen jogosan nevelte meg a fiadat a sógornőd. Ha már te nem tetted.

Az, meg hogy ilyen oda nem illő dologgal vágtál vissza a te szegénységi bizonyítványod. Elképesztően buta vagy. Ilyet soha senkinek nem mondunk!


Régebben, sulis koromban, ha a gyerekek rendetlenkedtek a buszon, a sofőr pofozta fel őket. Ha ezt megtudta a szülő, tűle kapta a gyerek a pofon párjat. Mert szégyent hozott azzal, hogy nem tud viselkedni. Mint ha otthon nem nevelnék, ezért a buszsofőrnek kellett megtennie.

Te is inkább szégyellhetnéd magad!

Én sem állnék szóa veled. Szegény gyerekedet sajnálom csak.

27N

2016. okt. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/136 anonim ***** válasza:
100%
Az nem fenyegetés volt, hanem figyelmeztetés a sógornőd részéről. Ne kerülj a szeme elé, mert megkapod azt, a verést, amit akkor, a gyerekedre való tekintettel nem adott meg neked.
2016. okt. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/136 anonim ***** válasza:
100%

Nen sok újat tudok mondani, csak szépen végig mindenkit felpontoztam.


Reménykedem, hogy troll vagy, ennyire sötét tuskók ugye nem élnek szabadlábon? :(

2016. okt. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/136 anonim ***** válasza:
98%
Én a drága fiadnak még egy pofont is lekevertem volna ha bántja a kutyám. Bunkó vagy, de rendesen és még a pici fiadat is elkényezteted.
2016. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/136 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, eszembe jutott rólad egy vicc (állítólag megtörtént eset): Nénike ül a buszon, vele szemben egy kisgyerek, mellette az anyja. Kisfiú unalomból elkezdi rugdosni a néni lábát. Nénike csendben tűri, próbál arrébb húzódni, helyezkedni, hogy ne érje el a kölyök, de nem sikerül, tovább megy a rugdosódás. Anyuka látványosan lesz..rja, bámul ki az ablakon. Nénike végül rászól a gyerekre, elmondja, hogy neki ez fáj, és nem illik rugdosódni. Anyuka lendületből kiborul, elkezdi osztani a nénit, hogy mégis milyen jogon szól rá az ő gyerekére, az ő gyerekét csak ne korlátozza senki, stb... (szóval a tiédhez hasonló beteg gondolkodásmódot tolja). Közben feláll a közelben egy tetovált, piercinges, színes hajú, szakadt ruhás punk kamasz, elindul az ajtó felé. Útközben kiveszi a rágót a szájából, egy elegáns mozdulattal belenyomja az anyuka hajába, és szépen szétkenegeti, miközben a fülébe súgja: Engem se korlátoztak gyerekkoromban....
2016. okt. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/136 anonim ***** válasza:
95%
Lol. Te nem a húsos kérdező valamilyen rokona vagy? :D
2016. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/136 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező!

Te vagy az, aki besértődött azon, hogy egy rekeszbe lett pakolva a fagyott hús 3 helyett?

2016. okt. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/136 A kérdező kommentje:
Nem,nem én vagyok
2016. okt. 1. 14:42
 90/136 anonim ***** válasza:
95%
Áhh pedig már azt hittem :(
2016. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!