Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sógornőm megsértődött mert...

Sógornőm megsértődött mert azt mondtam neki, hogy nem képes gyereket csinálni. Ki a hibás most?

Figyelt kérdés
Leszolta a gyerekem mert az hát bántotta a bátyám kutyáját (játszott vele) és hát megrugta a fiam. Erre fel Sógornőm rá kiáltott a fiamra,hogy fejeze be és én ezen úgy felhuztam magam,hogy le orditottam a fejét,és mivel ő azt mondta,hogy hát ő csak azért emelte fel a hangját a fiamra mert hirtelen meg ijedt ahogy látta mit tesz a fiam a kutyával,és hogy az én dolgom lenne,hogy megtanitsam a fiamnak hogy az állatokat nem bántjuk. Én ugy begurultam erre,hogy azt mondtam neki hogy fogja csak be a száját mert még gyereket se képes csinálni( évek óta próbálkoznak a bátyám-al) erre fel úgy megsértődött,hogy nem is beszél velem és a bátyám-at teljesen ellenem forditotta olyan szinten,hogy még nem is köszönnek nekem. Én csak a gyerekemet védtem mert nem tűrőm hogy bárki is fel emelje a hangját a gyerekemre. Most ki a hibás?
2016. szept. 30. 18:41
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/136 anonim ***** válasza:
100%

Igaza volt a sógornőnek, a te feladatod lenne megtanítani a gyereknek, hogy az állatokat nem bántjuk.

A beszólásod meg nagyon undorító primitív volt.

Szerintem köpj fel az ég felé és állj alá.

2016. okt. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/136 anonim ***** válasza:
82%

Hogy kiabált a gyerekeddel, az nem jogos.

Hogy rászólt, az jogos.

A te kialadásod nem jogos. Meg hogy szaporítsam a távort, igen, egy címeres ökör vagy, gratulálok a "nagy beszólásodért." Nem tudom, ha te évek óta szenvednél, hogy gyereked legyen és mégse sikerül, mit szólnál. De van, inkább neveld meg, állatba nem rúgunk, még "játékból" sem.

2016. okt. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/136 anonim ***** válasza:
100%
En valoszinuleg teged reszesitettelek volna hasonlo banasmodban mint a babucikad a kutyamat, mialatt kipenderitelek a lakasombol. Elottunk tobbet nem allnal meg. Undorito ember vagy. Teged meg kene tapsolni, te jo idoben raktad szet a labad, es jol mukodnek a peteid? Gratulalok. Valoszinuleg ez volt eleted legnagyobb teljesitmenye, te szanalom ember.
2016. okt. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/136 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van!

Állatot nem bántunk!Én se tettem volna mást a helyébe.Mit vártál?Hogy majd oda megy és megdicséri?Te voltál a bunkó nem is kicsit.

2016. okt. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/136 ede1219 ***** válasza:
96%

"Élőlényt szándékosan nem bántunk. Örülhetsz neki, hogy a sógornőd idejében közbelépett és a kutya is elég béketűrő volt és nem szedte szét a neveletlen gyerekedet."


Sajnos a kutya húzta volna a rövidebbet -nem mellékesen nem a gyerek tehet róla, hogy gyökér az anyja-, hiába a gyerek basztatta, attól még elaltatják.

2016. okt. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/136 A kérdező kommentje:
Azota már meg lettem fenyegetve,hogy ha még egyszer ilyet mondok akkor ki lesz tépve a hajam. Ezt a sógornőm üzente.El ismerem,hogy hibáztam de szerintem semmi joga sincs fenyegetni.
2016. okt. 1. 10:17
 77/136 anonim ***** válasza:
99%
Neked sem volt jogod a lelkébe taposni. Nyeld le, ő így reagálja le a nem éppen szép húzásodat.
2016. okt. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/136 anonim ***** válasza:
99%
Gykn ilyen egyetértés még nem volt, pedig 10 éve látogatom az oldalt. A gyereked érzelmi intelligenciája egy kaktusz szintjén van, de nem nagy csoda, a Tiéd is. Nem szeretném részletezni hogy raktalak volna ki mimdkettőtöket, ha az én cicámat rugdosná a gyereked. A fenyegetését nem értem, nálam pl. biztos nem lenne legközelebb, mert nem engednélek be többé. Az már csak ui., hogy ha évek óta próbálnak gyereket csinálni, valószínűleg a kutya is közös.
2016. okt. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/136 anonim ***** válasza:
95%
Az már haladás hogy elismered a hibádat.
2016. okt. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/136 anonim ***** válasza:
92%
63#.Én is a csontosra gondoltam!😂
2016. okt. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!