Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sógornőm megsértődött mert...

Sógornőm megsértődött mert azt mondtam neki, hogy nem képes gyereket csinálni. Ki a hibás most?

Figyelt kérdés
Leszolta a gyerekem mert az hát bántotta a bátyám kutyáját (játszott vele) és hát megrugta a fiam. Erre fel Sógornőm rá kiáltott a fiamra,hogy fejeze be és én ezen úgy felhuztam magam,hogy le orditottam a fejét,és mivel ő azt mondta,hogy hát ő csak azért emelte fel a hangját a fiamra mert hirtelen meg ijedt ahogy látta mit tesz a fiam a kutyával,és hogy az én dolgom lenne,hogy megtanitsam a fiamnak hogy az állatokat nem bántjuk. Én ugy begurultam erre,hogy azt mondtam neki hogy fogja csak be a száját mert még gyereket se képes csinálni( évek óta próbálkoznak a bátyám-al) erre fel úgy megsértődött,hogy nem is beszél velem és a bátyám-at teljesen ellenem forditotta olyan szinten,hogy még nem is köszönnek nekem. Én csak a gyerekemet védtem mert nem tűrőm hogy bárki is fel emelje a hangját a gyerekemre. Most ki a hibás?
2016. szept. 30. 18:41
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/136 88Móni88 ***** válasza:
99%

Szerintem a bocsánatkérés után köszönd meg a sógornődnek, hogy nem alázott porig a gyereked előtt egy hatalmas sallerral...

Én sem állnék szóba veled egy ilyen beszólás után...

2016. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/136 anonim ***** válasza:
96%
Én őszintén remélem, hogy csak troll vagy, kérdező, mert ilyen hozzászólásokat még csak ritkán láttam, ahol mindenki egyetértett. Az, hogy képes vagy hanyattfekve nyomni egy párat, nem tesz különbbé senkinél, ez még anyává sem tesz, mert az meg is neveli a gyerekét. Kérj bocsánatot a sógornődtől, köszönd meg, amiért rászólt a fiadra helyetted is, és qurvára húzd meg magad mostantól.
2016. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/136 anonim válasza:
91%
csontos ?
2016. szept. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/136 anonim ***** válasza:
99%

Ilyen a világon nincs komolyan.

Benned felmerült egy percig is, hogy igazad van??



A pofám leszakad.

2016. szept. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/136 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy én is a csontosra asszociáltam :D
2016. szept. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/136 anonim ***** válasza:
100%
Ki a hibás? Az apád. Óvszert kellett volna használnia.
2016. szept. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/136 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ostobaságod csúcspontja. Többen elmagyarázták neked a szitu lényegét, de te még mindig megvagy győződve róla, hogy igazad van. Kiábrandítalak. Még mindig nincs igazad.
2016. okt. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/136 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többi válaszolóval.Kérj bocsánatot,a gyerekednek meg tanitsd meg,hogy az állatokat nem rugjuk, persze ha védekezésrõl lene szó az más.pl.ha meg akarja harapni a kutya vagy bármilyen állat.
2016. okt. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/136 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én kutyámat rúgta volna meg,akkor biztos felrúgtam volna a kölyköt,utána a beszólásért meg téged. Paraszt vagy.
2016. okt. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/136 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsit kemenyebb kutyat rug meg akkor a gyereknek annyi. Ezen kellene elfondolkodnod.
2016. okt. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!