Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyaként meg tudnád valaha...

Anyaként meg tudnád valaha bocsátani a fiadnak, hogy megerőszakolt egy nőt?

Figyelt kérdés

2019. okt. 2. 19:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
89%
Szülőként ez az én kudarcom és szégyenem is lenne. Sem magamnak, sem a gyereknek nem tudnám megbocsátani. Elsüllyednék szégyenemben.
2019. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 A kérdező kommentje:
Ettől több magyarázattal nem tud szolgálni...Csak azt mondja megbànta, nem tudja mi ütött belé, sajnálja. Látszólag tényleg bűntudat gyötri. Persze az is lehet, hogy csak a börtön viseli meg, de nagyon maga alatt van.
2019. okt. 2. 20:01
 13/83 anonim ***** válasza:
96%
Talán egyszer, de ahhoz idő kellene. Az biztos hogy nagyon haragudnék rá, és a kapcsolat sem lenne már ugyanolyan. Az hogy megbánta nem jelent semmit, nem egy almát csent el a közértben, amit megbán és túllépünk rajta.
2019. okt. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
90%
Ja, és a csajnak hirtelen felindulásból tette tönkre az életét. NINCS olyan hogy felindulásból erőszakolnak meg valakit. Hazudik a fiú mint a vízfolyás. Nem állat hogy ne bírjon magával mert felállt a pö.cse. Vagy ha az hát nem érdemel bocsánatot.
2019. okt. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:
89%

Nem, kit érdekel hogy megbánta?


És nem is fogom magam felelősnek érezni, és ez nem az én szegyenem.


Felelős vagyok érte, mindent megadtam neki mind anyagilag, mind erkölcsileg.


Ha felnőtt fejjel nincs annyi onuralma vagy ne mm tudom mije, akkor valalja a felelősséget.


És a továbbiakban oldja meg az életét.

Zavarna, szegyelnem magam miatta, de ennyi.


Tönkre tette egy nő életét.

2019. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
87%
Nem! Nőként tudom, illetve van elképzelésem arról, min mehetett keresztül az a szegény lány! Szégyellném magam mélységesen, és nagyon csúnyán leszidnám a fiamat!
2019. okt. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 A kérdező kommentje:
Hát igen. És az benne a döbbenet hogy legalább 5-7 éve ismerte/ismerjük az áldozatot.
2019. okt. 2. 20:17
 18/83 anonim ***** válasza:
89%
Határozottan nem. Ilyen esetben nem számít, hogy a gyerekem. Tönkre tette valakinek az életét, olyan traumát okozott neki, amit amíg él nem fog tudni kiheverni. Sőt tovább megyek, ha tudomásom lenne róla, én magam jelenteném fel. Levenném róla a kezem, az biztos.
2019. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim ***** válasza:
58%
Hogy mindig van valami barom akinek poénkodni van kedve a nemi erőszakon...
2019. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
71%
A lepontozónak üzenném: Egy barom itt viccelődött egy ilyen témán...
2019. okt. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!