Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyaként meg tudnád valaha...

Anyaként meg tudnád valaha bocsátani a fiadnak, hogy megerőszakolt egy nőt?

Figyelt kérdés

2019. okt. 2. 19:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
16%

Bocs, de anya vagyok, tapasztalat nélkül meg sem szólalnék a témában!


A tesók sosem kapnak egyforma nevelést, nekem is van tesóm, a szüleim szerint egyformán bántak velünk, pedig dehogy.


Hatalmas dolog, ha látom a sajàt reakcióimat a gyereken, ha látom mit hoz haza közösségből, barátoktól, mit tanul tőlem direkt és indirekt. Emellé van egy saját természete is, mert nem pont ugyanazokat a következtetèseket vonja le, mint én anno.


Mondjuk a kutyák tipikusan ilyenek. Soha semmi negatívat nem élt át velük kapcsolatban, mégis tart tőlük.


Engem haraptak is, nálunk nem szabadott a kutyához menni(rosszul tartott állatok voltak vadítva), mégis imádtam őket.


A gyerekem fél a hangos zajtól, szerintem az ugatást nem bírja és annak bekövetkeztétől tart, ez abszolút egyedi vonás benne(szerintem az orszívástól lehet, amit én nem éltem át).


Biztos van más is, de annyira látszanak a hatások rajta minden apróság után, hogy hatalmasnak érzem a felelősségem abban, hogy viselkedik, milyen emberré válik, de mégsem korlátlannak, hisz van egy nagy adag temperamentuma, ami részben tőlem öröklött, részben magzati korból van, az is az én felelősségem.

2019. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg nem lesz gyerekem, de határozottan nem. Ezt nem lehet megbánni, akiben van emberség, nem árt a másiknak. Ha éppen rájött a kangörcs nem traumákat kell okozni...Eltávolodnék tőle, mert az ilyen emberektől minden kitelik
2019. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
17%

Itt mindenki gondolkodás nélkül azonnal elítéli a férfit,

miközben már igen sok esetben kiderült -utólag- hogy a nő hazudott, csak ki akart cseszni a férfivel, vagy csak a középpontba akart kerülni.


Mint ez a lány is:

[link]

2019. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
84%
Éééés látatlanban is az áldozatot okoló pipa.... Miért nem lepődöm meg?
2019. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
86%

#63.

Igen van ilyen is, de ha elolvastad volna a kérdező kommentjeit, akkor nem írnál ide ostobaságot. A fiú nem tagadja, sőt azt mondta, hogy hirtelen felindulásból tette. Mivel börtönben van, valószínűleg egyértelműek voltak a bizonyítékok. Gondolok itt mondjuk dns tesztre, arra, hogy nem tagadja a bűnösségét stb. Nagyon nagyon ritka, hogy nemi erőszak vádjával ártatlanul kerüljön börtönbe valaki..kiragadtál egyetlen példát és akkor a kérdésben említett srác máris ártatlan?!

Ha a te gyerekedet erőszakolnák meg, gondolom akkor is ezt mondanád, amit ide leírtál, igaz?

2019. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
79%
63as, te hülye vagy. Itt megtörtént, az erőszakoló által elismert esetről beszélünk.
2019. okt. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
19%

Johetnek a lepontozasok.

1. Ha a gyerekemet ugy nevelem, hogy tudja a noket tisztelni kell, es a szex az amikor mindket ember akarja es elvezi es bele egyezik, ha tudja hogy megeroszakolni egy not bun es nem normalis....akkor nem tortenik ilyen. Ha nem igy neveltem akkor meg az en hibam is.


2. Ha a gyerekem azert tette mert mentalisan serult, akkor nem kerdes hogy megbocsajtanek neki hiszen nem tudta felfogni a sajat tettet, kezelesre szorul.


Szamomra ennel tobb variacio nincs. De aki megeroszakol egy not ott mindket esetben vannak mentalis bajok csak az egyik a szulo felelossege is.

2019. okt. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
86%

"Állítása szerint megbánta és hirtelen felindulásból cselekedett."


szinte minden bűnöző ezzel védekezik utána.

2019. okt. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
31%
Az a szomorú, hogy ez a megjátszott brühühü még a bíróságon is célt ér.
2019. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
85%
Akkor az, hogy nem tanultam régen töri dogára, és karót kaptam, anyám hibája. Hogy elfelejtettem időben befizetni a csekket, apám hibája. Ha elkések valahonnan, szülők.
2019. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!