Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyan férfiak,...

Vannak itt olyan férfiak, akik naponta beszélnek az anyukájukkal?

Figyelt kérdés

Kaptatok erre negatív megjegyzést?

Akinek nagyon rossz a kapcsolata a szüleivel az ne írja ott nyilván nincs ilyen.



2019. nov. 2. 17:54
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
67%
#3 vagyok, igen, én is pasi vagyok, de ez teljesen mindegy, és semmi gond nincs ezzel.
2019. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 A kérdező kommentje:
Kössz! Sosem vt belőle incidensed nővel?
2019. nov. 2. 19:33
 13/70 anonim ***** válasza:
95%

"Én is naponta beszélek anyuval és abszolút nem érdekel ha ez nem tetszik valakinek."


Én NEM beszélek naponta anyuval és abszolút nem érdekel ha ez nem tetszik valakinek.

2019. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
79%

Nekem ez kicsit sok lenne,ha külön élnék.

Miről lehet napi szinten beszélni?

2019. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 A kérdező kommentje:

Kösz!

6-os úgy érted,tiszteletlenek azok (én is köztük) aki nem keresi az anyját? Nálunk ő keres csak engem szinte majdnem. Olyankor visszaírok 1sort.De az érdekel,h jól legyenek. Naponta,kétnaponta keres..... Hívni csak ha fontos ritkán.

2019. nov. 2. 20:25
 16/70 anonim ***** válasza:
100%
A férjem minden nap felhívja a mamáját (ő nevelte fel, gyakorlatilag mintha az anyja lenne) sosem szóltam semmi negatívat, természetes hogy minden nap beszélnek egy kicsit. Ha elfelejti, még szólok is neki, hogy nem hívta fel.
2019. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
86%
Nem annyira egészséges ez a "naponta beszélek az anyukámmal" dolog... kb az illető nem vált le érzelmileg, ha minden cseprő dologról naponta beszámol. Ez nem keverendő azzal, hogy valaki egészséges kapcsolatot ápol a szülőkkel.
2019. nov. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 hírnök ***** válasza:
86%
van olyan anyuka aki az 50 éves fiának felszeletelné a rántott húst a tányéron legszívesebben
2019. nov. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 A kérdező kommentje:
A legutóbb említett példa valóban félelmetes! De kérlek a kérdésre írjatok. Ennyire nem beteg a helyzetem.Szimplán semmit sem reagálok anyám már a "sok kategória" dolgaira.
2019. nov. 3. 03:27
 20/70 A kérdező kommentje:
Sose akarta felszelni nekem a kaját (max 5eves korig.) Amit írtam fenn kérdést,vélemény?
2019. nov. 3. 03:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!