Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyan férfiak,...

Vannak itt olyan férfiak, akik naponta beszélnek az anyukájukkal?

Figyelt kérdés

Kaptatok erre negatív megjegyzést?

Akinek nagyon rossz a kapcsolata a szüleivel az ne írja ott nyilván nincs ilyen.



2019. nov. 2. 17:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
45-ös vagyok. Az alapján, ahogy az anyukájával bánik, el tudom képzelni, hogy velem hogy bánna, sokat le lehet belőle vonni a személyiségéből is. Nyilván olyan szinten, hogy naponta beszélnek, és a fontosabb dolgokban segíti az anyukáját, hiszen ő nevelte fel, a hála pedig mindig fontos.
2019. dec. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 A kérdező kommentje:
A szerelmét egy férfi teljesen más,sokkal erősebb mély érzelemmel..a szerelemmel szereti! Az anyukáját pedig szeretettel. A kettő teljesen más. A szerelem az erősebb. De a 2 dolog nem hasonlítható össze,lángoló szerelemmel elég beteg lenne édesanyánkat szeretni.. lehet segíteni! de nem kell a seggében lenni. Mi is messze leszünk,bármit mondd anyám..bármit kér,nem akadályozhat meg a szabad mozgásban ha szeret engem.. :)
2019. dec. 19. 18:01
 53/70 anonim ***** válasza:
46%
Jézus....nem sikerült leválni? Vagy miért? Hetente még oké de naponta? Mi a frászról? Időm sem lenne rá. Szerintem ez gáz. Kb akkor érteném meg nőnél ha épp szült és otthon van a babával és folyton kérdesei vannak meg aggódik. De egyebként? Unatkozik vagy miét? Ez gáz
2019. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
91%
Én nem mondom, hogy bármi probléma lenne ezzel, de nekem pl. időm és kedvem sincs hozzá egyetem és munka mellett, illetve lênyegi mondanivalónk sincs egymásnka naponta. Szerintem bőven elég kb. 3-4 naponta beszélni. Kivéve persze, ha van valami fontos mondanivalój, akkor lehet naponta beszélni, de az üres fecsegés ek semmi értelme.
2019. dec. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim válasza:
Változó, általában 1-2 naponta. Egyébként miféle debilek tartják égőnek azt, ha valaki az anyjával beszél? Őket talán nem a szülőszobából, hanem az istállóból hozták ki vasvillával?
2020. jan. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 A kérdező kommentje:
Kössz 55 te is férfi vagy? Mennyi idős? Zavarta ez a társadat esetleg? Nem volt sok neki? Egészséges naponta? Az enyém berágott de azért heti többször beszélünk de már nem naponta. Azon rágott be hogy végül megmondtam neki hogy akarok beszélni de nem folyton.
2020. jan. 14. 11:44
 57/70 anonim válasza:

55-ös vagyok. Nem zavarta mivel max 5-10 perc egy ilyen beszelgetes. A barátnőm is beszél telón hol az anyjával, hol az apjával. Ez nem tudom miért is lehet zavaró, ha közben éljük az életünket.

Azt meg végképp nem értem, hogy milyen alapon lehet arra a következtetésre jutni, hogy az nem önálló aki jó kapcdolatot tart fent a szüleivel.

2020. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim válasza:

Ezzel a hozzászólással értek egyet:


Nem annyira egészséges ez a "naponta beszélek az anyukámmal" dolog... kb az illető nem vált le érzelmileg, ha minden cseprő dologról naponta beszámol. Ez nem keverendő azzal, hogy valaki egészséges kapcsolatot ápol a szülőkkel.


Az is sokat elmond rólad, hogy ideírod ki a kérdést, tehát megint más véleménye kell neked, hogy cselekedj. Ha te beszélni akarsz vele minden nap és elmondani szíved bánatát, akkor tedd, de ha zavar anyu állandó "felügyelete", akkor merj távolságot tartani. Ez ilyen egyszerű

2020. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azóta én csökkentettem le a mennyiséget. Nekem a naponta sok volt. Ezt nem mondtam el,hanem nem voltam mindig elérhető és úgy 9 hét alatt vette alapot. A 9 hét alatt 15X biztos beszéltem vele,de nem többször. Szeretem de megsértődik ha szemtől szembe mondom.. Ha azonnal "ugrok" sose szabadulok! Muszáj volt! :(
2020. febr. 1. 19:55
 60/70 mustafa33 ***** válasza:
Természetesen. Mert 92 éves.
2020. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!