Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyan férfiak,...

Vannak itt olyan férfiak, akik naponta beszélnek az anyukájukkal?

Figyelt kérdés

Kaptatok erre negatív megjegyzést?

Akinek nagyon rossz a kapcsolata a szüleivel az ne írja ott nyilván nincs ilyen.



2019. nov. 2. 17:54
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
87%
A napi az szerintem is túlzás. Jól írta itt valaki, eleve mit lehet minden nap "megbeszélni"? Milyen idő van? Mi volt a munkahelyen? Érdembeli dolgot nemigen lehet napi szinten beszélni.
2019. nov. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
89%
Nem csak,hogy "mit lehet beszélni",hanem egy kényszeres cselekvésnek élném meg,ha minden nap ez menne.
2019. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
66%

Igen, minden nap beszélünk közel lakunk egymáshoz, sokszor együtt ebédelünk, vagy csak az neten kommunikálunk.

Szerintem az tesz erre negatív megjegyzést aki féltékeny arra hogy neki nincs ilyen jó viszonya a szüleivel, vagy ha a párod szól be érte ki akar sajátítani ( tapasztalat )

2019. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
85%

"Szerintem az tesz erre negatív megjegyzést aki féltékeny arra hogy neki nincs ilyen jó viszonya a szüleivel, "


Na ne viccelj már. Az meg sem fordul a fejedben hogy azért tartjuk furcsának mert nem hiszem el, hogy naponta meg kell beszélni a dolgot anyucival? Párom naponta beszél az anyjával, én kéthetente, mikor megyünk illetve heti egyszer jön az unokához.

A párom napi beszélgetése felületes semmitmondó témákról szól - mert hallom - mivel nincs is szerintem 24 óránként érdemleges téma amit meg kéne tárgyalni.


Nem az a problémám hogy más naponta beszél az anyjával, hanem az hogy az ilyenek azt hiszik hogy a többi aki nem ezt teszi az féltékeny arra aki teszi. Nevetséges!

2019. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyban függ a szülők életkorától, csaladi állapotától stb.

Egy dolgozó, aktív életet elő, házas, több gyerekes szülőt nem feltétlenül kell minden nap hívni. Megvan a maga élete és elfoglaltsága.

Viszont egy idős, egyedül élő szülőt már illő, ha nem is minden nap, de gyakrabban felhívni.

2019. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
100%
25-ös okosat mondott. Én is 3 gyerek mellett kisebb gondom is nagyobb annál, hogy naponta csacsogjak anyámmal. Ha idős lesz és kirepülnek a gyerekek, nyilván erre is marad energia...
2019. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, hogy mindenki bírálja a "semmiről beszélést" mintha ők mindig csak lényegre törően, célratörően, atomfizikáról és az élet fontos dolgairól beszélnének :D


Néha jó a semmiről is beszélni, néha meg nem vágyik rá az ember, ez ilyen.

2019. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
48%
Te vágysz rá, más meg nem, ez ilyen.
2019. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
69%
Igen, neked van erőd, időd, energiád a semmiről beszélni, másnak nincs. Ennyi...
2019. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 A kérdező kommentje:
Hívni csak konkrét okkal hív 1,5percre szó szerint.Az sms az meg sokott semmitmondó lenni és tőlem a "mi is" vagy "igen megvagyunk köszi" vagy "semmi" válaszokat kapja.Ha van valami gáz érdeklődök de egyszerűen annyira vagyok képes,hogy azt írjam az sms-re hogy "igen megvagyunk".-Akkor is ha áll a bál ami ritka,mert nincs tökéletes kapcsolat,de ha súrlódás van hát nem anyámnak mondom el.
2019. nov. 3. 20:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!