Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyan férfiak,...

Vannak itt olyan férfiak, akik naponta beszélnek az anyukájukkal?

Figyelt kérdés

Kaptatok erre negatív megjegyzést?

Akinek nagyon rossz a kapcsolata a szüleivel az ne írja ott nyilván nincs ilyen.



2019. nov. 2. 17:54
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest erre van időd, ahogy látom, hogy ilyen kérdéseken és válaszokon lovagolj.

Egyébkent nem ezen múlik az önálló férfiképed,hogy Édesanyád érdeklődik felőled.

"Nálunk csak ő keres szinte." Te is ráemelhetnéd telefont néhanapján, nem gondolod?

Szerintem ne más véleménye befolyásoljon, beszéld meg vele ezt, ha ennyire zavar, de. Te is legyél képes ráemelni a telefont, vagy írni.

2019. nov. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont az a gaz amiket te irsz es kicseszett tiszteletlen vagy. Oke hogy nem beszeltek minden nap,mert nincs is mirol,de azert az pofatlansag, hogy olyanokat irsz, hogy anyad radir, mert erdekled, erre te par ora mulva meltatsz visszairni neki es azt is flegman. O volt az aki megszult es torolte a segged,ugyhogy mutass tiszteletet es addig beszelj vele amig el,ne itt irogasd a hulyesegeid.
2019. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 A kérdező kommentje:
Tiszteletlen hogy nem erek ra es 1 szavas valaszt irok vagy semmit?
2019. dec. 2. 16:33
 44/70 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy pár szavas válaszra csak van időd a nap 24 órájából. Illetve ahogy mondtam, ide kérdéseket írkálni, reagálni van, akkor arra is legyen már 1 perced. Nem kell a kifogás.
2019. dec. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön, ha egy férfin látszik, hogy szereti az anyukáját. A lényeg, hogy ne legyen ráakaszkodva és legyen az anyja nélkül is önálló.
2019. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 A kérdező kommentje:
Azon mi jön be neked? Milyen határok között? Az a szimpatikus ha törődik az anyjával vagy ha naponta hívogatja/ír? Esetleg közös program?
2019. dec. 10. 15:48
 47/70 A kérdező kommentje:
Mert anyukám gyakran keres,nem akarom bántani de semmitmondó reakciókat kap. És sokat kell hazudnunk neki. :(
2019. dec. 10. 15:49
 48/70 anonim ***** válasza:
Egy fsz vagy. Nem vmi hálás féle.
2019. dec. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 A kérdező kommentje:
Parancsolsz??? Vagy így tudod kifejezni magad? Tisztelem a szüleim,szeretem is! De leredukáltam a napi szintűt 2 vagy 3 napira. Ettől még nem lettem sátán,számíthatnak rám,ránk. Időszakos van hogy minden nap van értelme és keres anyukám (általában csak ő nem én) van amikor 3-4 nap nem. Ha nincs jó kedve sajnos naponta olvasom,szeretem ha boldognak látom de terhel ha leírja merre járt és miért nem tartott vele az egész család.
2019. dec. 18. 20:09
 50/70 Vaseline válasza:

Kérdésre a válasz:

Igen, nem.

2019. dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!