Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyan férfiak,...

Vannak itt olyan férfiak, akik naponta beszélnek az anyukájukkal?

Figyelt kérdés

Kaptatok erre negatív megjegyzést?

Akinek nagyon rossz a kapcsolata a szüleivel az ne írja ott nyilván nincs ilyen.



2019. nov. 2. 17:54
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 A kérdező kommentje:
Tehát 2naponta biztosan rámír valamivel amire órák múlva kap egy semmitmondó választ. De legalább nem hívogat míg pihenünk itt vagy ilyesmi.Van ENNEL durvább?Hallottam egy paliról akit minden nap x-y óra közt hív az anyja..
2019. nov. 3. 20:37
 32/70 A kérdező kommentje:

23as te mennyi idős vagy?pasi?

Ja meg olyan nincs,hogy hívjam fel ha odaértem/odaértünk valahova mert nem akkor szólok,csak utólag elmomdom ha olyan.Kaját nem hordja ide meg én se megyek oda gyakran enni.Inkább párommal meg velük néha.

2019. nov. 3. 22:01
 33/70 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem butaságon agyalsz.

30 éves nő vagyok, amíg külföldön éltem naponta többször is beszéltem Édesanyámmal.

Bátyám hetente egyszer hívja, hétvégente mindig jönnek, de amíg nem éltem itthon, hetente többször is felhívta és meglátogatta.


Nem attól leszek anyuci pici fia, hogy kapcsolatban maradsz édesanyáddal, hanem attól, ha ez az édesanya dróton rángat.

2019. nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 A kérdező kommentje:
Amit te írsz az korrektebb "hetente". Én érzem gáznak hogy ennyiszer sms t ír én meg mindig valamivel lerázom de nem durván. Meg érdeklődök (párom is) haa tényleg van valami. De mindig nincs valami.
2019. nov. 5. 16:22
 35/70 anonim ***** válasza:
100%
27 éves vagyok, Budapestre költöztem 9 éve az egyetem kezdetekor. Akkor naponta kb 2x beszéltem a szüleimmel, most ez napi egyre redukálódott, mivel így érünk rá, de naponta beszélünk.
2019. nov. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 A kérdező kommentje:
És pasi vagy? Ezt kizárólag pasikra értem ezt a kérdést.
2019. nov. 7. 00:20
 37/70 anonim ***** válasza:
100%
Valaki azt is leírhatná most már, hogy miről tudnak beszélgetni naponta.
2019. nov. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 A kérdező kommentje:
Nálam a dolog úgy néz ki:apám nagyon ritkán keres csak is nyomós okkal pedig nem rossz a viszonyunk úgy van vele ha megyek vagy ketten megyünk úgyis beszélünk. Anyám meg csinál valamit és 2 naponta leírja, később visszaírok h jó, vagy ügyes,aztán ennyi.Akkor cseszek rá,ha nagyritkán összekapnak apámmal mert akkor szól,h ő milyen szarul van,de minden alkalommal rájön vagyis úgy intézzük h rájöjjön:nem mi párommal fogjuk megoldani más kapcsolati dolgait.Ha ez van akar velem+párommal jönni 3asban akárhova csak ne otthon legyen.Nem visszük!Eltelik 2 hét és újra imádják egymást ez van Xxxxxéve. Arra megkértem,hogy naponta ne hívogasson csak ha nagy a baj. Van kollégám akit a nagy semmivel hív fel ebédidőben az anyja..vagy ő hívja,ha én munkába anyám hívom vagy ő engem akkor van valami SOS es 42 másodperc alatt lezavarjuk de ritka. Kollégám idősebb mint én aztán 10 percet a semmiről beszélnek. Nem akartam körberöhögni mert nem tudom az én helyzetem gáz??
2019. nov. 7. 07:58
 39/70 anonim ***** válasza:
75%
Magyarországon meg innen keletebbre valamiért kötelező a téged magából kitoló személlyel napi szinten beszélgetni arról, hogy mit mondott a szomszéd Marika, miért nem kap fizetésemelést jövőre sem, valamint, hogy elégséges mennyiségű és megfelelő állagú-e a székleted. Valamiért berögzülés, annyit lehet ellene tenni, hogy te nem csinálod.
2019. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 A kérdező kommentje:
Ez elég drasztikus! Nálunk sokszor a semmit beszéljük mert nincsen napi történés,és sokszor később semleges válasszal reagálok. Ezzel sikerült elérni egy egészségesebb szintet. Így nem megy rá a kapcsolatom,anyámék nem járnak ide hetente..havonta se,mi vagy én szoktam.
2019. nov. 12. 17:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!