Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi az amit már nem lehet...

Mi az amit már nem lehet megbocsatani egy gyereknek?

Figyelt kérdés

Nektek van olyan amit már nem tudnátok megbocsatani?

Van olyan, ami miatt kitagadnatok és soha nem akarnatok újra tartani vele a kapcsolatot?


2019. dec. 29. 17:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 A kérdező kommentje:
*Hanem ő engem..
2019. dec. 29. 19:36
 22/74 anonim ***** válasza:
100%

#21

Ahhoz képest, hogy az anyád "megmérgezett" eléggé rendesen élsz és virulsz és te siránkozol (miután egy párszor elverted), hogy nem bocsájt meg neked és nem fogad vissza.

2019. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
100%
A te sztoridban az a legszomorúbb, hogy még most is azt hajtogatod, jogosan emeltél kezet anyukádra, ráadásul többször(!!!) mert szerinted tönkretette az életedet. Semmi megbánás nincs benned, így nem igazán értem, mi alapján várod el, hogy megbocsásson. Már az előző kérdésednél is megdöbbentem, azon aggódsz, hogy megbélyegeznek azért, mert anyukád távolság tartást kért ellened, de az még nem jutott eszedbe, hogy azért fognak az emberek megvetni, amiért ez történt?
2019. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy te vagy a liba aki sorozatosan megverte az anyját, és közben rinyálsz hogy te vagy az áldozat.. Hát hozzám be nem tehetnéd a lábad. Nyivákolsz hogy "verbálisan" bántalmaztak, de vissza akarsz oda menni.
2019. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 A kérdező kommentje:
Nem akarok vissza menni. Csak 3 év után talán legabb beszelhetnenk ha már nem csak az én saram hogy ez idáig fajult
2019. dec. 29. 20:34
 26/74 anonim ***** válasza:
100%
De, a te sarad. Te verted meg anyádat többször is, a te agresszivitásod miatt jutott oda hogy távolságtartási végzést kérjen a tulajdon gyereke ellen.
2019. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 A kérdező kommentje:
Igen én vertem meg, de nem itt kezdődött a dolog. Azt megelozte 20 év mérgezett szülői nevelés csak azt senki nem akarja észrevenni. Jellemző hogy csak a gyerek hibás. Felcsesszuk az agyat, lelkileg kicsinaljuk aztán csodálkozunk hogy agresszív lesz. Ez is jó felfogás mondhatom.
2019. dec. 29. 20:41
 28/74 anonim ***** válasza:
100%
Jellemző hogy a "gyerek" a szülőre mutogat, de a saját hibáját nem hajlandó észrevenni. Nőj már fel, basszus, és ne mutogass anyádra a saját szemétséged miatt.
2019. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
0%

Itt ne várj a kerdesedre választ.

Itt csak tökéletes csaladanyák, családok vannak.


Na én ilyen helyzetben vagyok jelenleg,bár nem mint gyerek.


Miért szeretnél kapcsolatot anyáddal?

Miért akarsz vele beszélni?

2019. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 A kérdező kommentje:
De igen rá mutogatok mert az ő szemétsége miatt fogok én szenvedni a lelki traumák miatt, szóval ha nem ugyan azt tudod fújni akkor lehet máshova is írogatni, ha már ennyire raersz!
2019. dec. 29. 20:46
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!