Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi az amit már nem lehet...

Mi az amit már nem lehet megbocsatani egy gyereknek?

Figyelt kérdés

Nektek van olyan amit már nem tudnátok megbocsatani?

Van olyan, ami miatt kitagadnatok és soha nem akarnatok újra tartani vele a kapcsolatot?


2019. dec. 29. 17:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
56%
M. Scott Peck: Gonosz emberek - A hazugság lélektana. Olvastad? Semmi célzás, csak kérdem, mert kibírhatatlan személyiségekről hoz példát, szülőket, házastársakat, nekem nagyon érdekes volt. Ha privátban írsz egy emilcímet, elküldöm djvu vagy pdf-formátumban. Nem fogok mást írni, nem kell levelezni többet, megy a könyv és annyi.
2019. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 A kérdező kommentje:
Rendben érdekelne köszönöm, bár anya nem biztos hogy gonosz, szerintem csak nem tudja, hogy valami baj van vele és tudomásul venni sem akarja. Én belatom, hogy gáz van velem, ezért tudok elindulni a gyógyulás útján. De ha anya közelébe kerülök, megint újra ideges leszek, mert ő továbbra sem lát be semmit, ezért változni sem fog. Meg úgy is nehéz, ha belatod..
2019. dec. 30. 17:49
 73/74 anonim ***** válasza:

Innen letölthető és installálható a djvu-olvasó:

[link]

2019. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:
56%
Azt olvastam, talán éppen ebben a könyvben, hogy a narcisztikus képes szégyellni magát, de nincs lelkiismeret-furdalása semmitől.
2019. dec. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!