Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha egy szülő ilyet...

Normális ha egy szülő ilyet mond a gyerekének?

Figyelt kérdés
Csináltam egy hülyeséget amit nem kellett volna,ez miatt nagyon összevesztem az apámmal. Ordibált velem meg minden. Erre mondtam neki hogy gyűlölöm(de nem gondoltam komolyan csak haragudtam rá mert amiért ordibált velem). Erre ő meg mondta hogy már lassan ő is ott tart hogy utál engem. És most jön a legrosszabb. Azt mondta ők eredetileg egy gyereket terveztek csak becsúsztam másodiknak és anyám gyáva volt elvetetni pedig ő mondta neki és hogy megbánta hogy meggartottak. Aztán elment. Ez már két napja volt de még mindig nagyon fáj. Egész napot átsírtam. Miért mondta ezt? Ez azt jelenti hog nem szeret? Egyeltalán mondhat ilyet? Anyám azt mondta hog nem gondolta komolyan de sztem igen. Ha nem gondolta volna komolyan akkor már bocsánatot kért volna. Mit csináljak hogy ne utáljon?
2020. febr. 15. 20:50
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/104 anonim ***** válasza:
12%

Most találtam rá erre a kérdésre,nézem a válaszokat és fogom a fejem. Nem a gyereket kéne szídni hanem a szüleit. Ha egy gyereket normálisan szeretetben

nevelnek az nem fog ilyet csinálni. Gondolom a kérdező is olyan aki mindent megkapott a szüleitől amit akart csak szeretet nem. Korlátokat kell szabni a gyereknek de éreztetni kell vele hogy szereted. 14 évesen már tudni kéne a pénz értékét. Dr gondolom neki mindent megvettek és a drága cuccokkal pótolták a szeretetet. Ráadásul még csak egy kislány/fiú. Nekem is volt egy osztálytársam aki lopkodott na nem az apjától mivel az rendszeresen verte, hanem az osztálytársitól,boltból. Aki ilyet csinál valahol a szülő a hibás.

2020. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/104 anonim ***** válasza:
89%
Anyám, apám alkoholista volt. Rám se bagóztak soha még se loptam sehonnan... Még ilyet...
2020. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/104 anonim ***** válasza:
20%
#92 de egy megkeseredett kötekedő ember lett belőled. Lehet a kérdező 10 év múlva megkomolyodik és normális ember ledz belőle. De ki tudja.
2020. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/104 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagyok megkeseredett meg kötekedő mert leírom, hogy 100 más opció lett volna a lopás helyett? 🥱🥱 Telefonon nem tudott volna neki szólni mi?


Én legalább nem loptam meg soha a szüleimet, meg most se lopok senkitől.

Kiskölök fel se fogja mit tett csak az a nyügje h fater haragszik meg nem fuvarozza.

Neked hogy esne ha a gyereked meglopna?


Mellesleg inkább legyek kötekedő mint lopjak ,de te is az vagy mert te is kötekedsz 🤣🤣🤣 öngól

2020. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/104 anonim ***** válasza:
15%
Talán ha meglopna magamba néznék hogy mit csináltam rosszul. Az apjának kiskorától nevelni kellett volna. De nem tette,most meg játtsza a keménykezű apát.
2020. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/104 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező: szerintem már rég nem harakszik rád csak azt akarja hogy egy kicsit magadba szállj.
2020. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/104 anonim ***** válasza:
100%
Persze, persze. a gyerek mindig ártatlan barika,a szülő meg mindig bűnös.. na hagyjuk már. egy nyolc évesnek is felelősséget kell vállalnia maga szintén a tetteiért. A kérdező meg az se hajlandó belátni hogy bűncselekményt követett el. Pedig biztos nem kicsi ha lopott hogy vásárolgathasson a barátjával.
2020. febr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/104 anonim ***** válasza:
19%
Valaki 17 évesként utalt a kérdezőre, onnan vettem ezt az életkort. Ha viszont csak 14 éves, akkor egészen más a tészta. Az gyerekes hülyeség. Fel kellett volna pofozni (mert a szóból láthatóan nem ért), de azzal le is zárni az ügyet.
2020. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/104 anonim ***** válasza:
100%
Éppen azért nem szabad lezárni, mert nem érti. Ha tizennégy is fel kéne fognia, hacsak nem fogyatékos.. és nyilván nem az , csak rohadtul arrogáns, és azt hiszi minden jár neki.
2020. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/104 anonim ***** válasza:
23%
14 évesen még nincs teljesen kialakulva az agy, korlátozottabb a belátóképesség, magyarul nincs elég esze; egy 17 éves, ha lop, van esély rá, hogy máskor is lopni fog, de a 14 éves még formálható. Szerintem nem is érti, amiket itt olvas.
2020. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!